Рішення

497

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XХХ СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

___________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

Від 11 квітня 2013 року                                                                                                                                                                              №497-VI

 


Про прийняття майна із комунальної власності

територіальної громади смт. Савинці, с. Довгалівка

та сел. Раківка у спільну власність територіальних

громад сіл, селищ, міста Балаклійського району

 


Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, рішення Савинської селищної ради від 27 березня 2013 року № 450-VІ "Про передачу із комунальної власності територіальної громади смт. Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району башти Рожновського з артезіанською свердловиною і водопроводом та насосу марки ЕЦВ 6-6,5-120", акт відповідної комісії щодо приймання-передачі башти Рожновського з артезіанською свердловиною і водопроводом, та насосу марки ЕЦВ 6-6,5-120, відповідно до статей 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада


ВИРІШИЛА:


1. Прийняти із комунальної власності територіальної громади смт. Савинці, с. Довгалівка та сел. Раківка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району башти Рожновського з артезіанською свердловиною і водопроводом, що пролягає до багатоповерхових житлових будинків № № 13 та 15 по вул. Шкільній у смт. Савинці, балансовою вартістю 17577,44 грн., залишковою вартістю 2287,00 грн., інвентарний № 10303008 та насосу марки ЕЦВ 6-6,5-120, балансовою вартістю 6936,92 грн., залишковою вартістю 5872,55 грн., інвентарний № 102220110.


2. Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного в п. 1 цього рішення, комунальне підприємство "Балаклійський водоканал" на праві господарського відання.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Полторацький В.Ю.).

 


Голова районної ради                                                                                      С.Масельський

 Ефективна первинна медицина в громаді