Гордість Балаклійщини - 2012


Присутність перших осіб району - голови Балаклійської районної ради С.І.Масельського, голови Балаклійської районної державної адміністрації І.М.Столбового, почесних вихідців з району, які обіймають високі посади в різних регіонах нашої держави, духовенства, преси - підкреслила важливість заходу. За вагомий внесок у розвиток Балаклійського району, піднесення його авторитету в області та державі когорта найпрогресивніших балаклійців була удостоєна звання "Почесний громадянин Балаклійського району", інша її частина - нагороджена дипломом "Гордість Балаклійщини - 2012" у різних номінаціях.


Удостоєні звання "Почесний громадянин Балаклійського району"


Сергій Єгорович Яковлєв - заступник директора Департаменту відомчого контролю Державної податкової служби.

Віктор Миколайович Єрмолаєв - директор Інституту підвищення кваліфікації юридичних кадрів Національного університету "Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого".

Леонід Прокопович Лимар - колишній завідувач хірургічного відділення БЦКРЛ, колишній депутат Балаклійської районної ради. Нагороду вручено вдові Леоніда Прокоповича Світлані Володимирівні.

Володимир Юхимович Полторацький - депутат Балаклійської районної ради VІ скликання, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики та комунальної власності.

Василь Павлович Мікуленко - директор Харківської філії "Харківдіпродор".


Нагороджені Дипломом "Гордість Балаклійщини - 2012"


В номінації "Влада та суспільство"

Людмила Петрівна Немикіна - депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету. Людмила Петрівна закріплена за Балаклійським районом як депутат Харківської обласної ради. Бере активну участь у розбудові місцевого самоврядування Балаклійщини, активно сприяє соціально-економічному розвитку сільських громад району.

Ніна Олександрівна Мартинова - Шебелинський сільський голова. 21 рік Ніна Олександрівна - на державній службі, 16 років працює на посаді Шебелинського сільського голови. Рада, яку вона очолює, виборола цьогоріч перемогу в районному конкурсі "Краща місцева рада".


В номінації "Сільське господарство"

Олена Іванівна Дембицька - директор СТОВ "Степове". Завдяки її професіоналізму підприємство має стабільні фінансові результати, досягає значних успіхів у вирощуванні зернових культур та в зростанні продуктивності галузі тваринництва. Активно сприяє розвитку соціальної сфери села та покращанню добробуту його жителів.

Іван Андрійович Шуляк - виконавчий директор СТОВ АФ "Борщівське". Талановитий менеджер сільськогосподарського виробництва, впроваджує передові технології обробітку ґрунту та вирощування зернових і технічних культур.


В номінації "Промисловість та житлово-комунальне господарство"

Валерій Григорович Коновалов - начальник КП БРР "Балаклійські теплові мережі". Підприємство, яке очолює Валерій Григорович, - це 21 котельня, які забезпечують теплом понад 20 тисяч жителів району та 150 підприємств, установ та організацій.

Сергій Миколайович Сотніков - начальник Шебелинського відділення технологічного транспорту і спецтехніки, що входить до складу будівельного управління "Укрбургаз". Сергій Миколайович очолив підприємство у 1999 році, присвятив йому чверть століття. Під його керівництвом - 5 колон, ремонтно-механічна майстерня, 300 одиниць автотракторної техніки та 500 працівників. Підприємство активно працює в напрямку забезпечення умов для проведення пошуково-розвідувальних та бурових робіт, будівництва бурових з видобутку нафти, газу та конденсату.


В номінації "Освіта і наука"

Тетяна Станіславівна Друкальська - директор Балаклійського ліцею. Стиль керівництва Тетяни Станіславівни відображає вміння координувати та спрямовувати діяльність педагогічного колективу в прогресивне русло. За її ініціативи в ліцеї введено економічний профіль, покращується матеріально-технічна база закладу. Його досвід визнано ефективним на рівні України та презентовано на обласних, всеукраїнських та міжнародних конференціях.

Людмила Андріївна Пурдя - директор Балаклійської станції юних натуралістів. Під керівництвом Людмили Андріївни станція перетворилася на унікальний еколого-натуралістичний центр з потужною матеріально-технічною базою. Тут є мікрозоопарк, дендропарк, теплиці, навчально-дослідницькі ділянки. У 1998 році Балаклійська станція юннатів оголошена пам’яткою природи місцевого значення.


В номінації "Охорона здоров’я"

Юрій Миколайович Гнєдушкін - завідувач травматологічного відділення БЦКРЛ. Юрій Миколайович один з перших в Україні впровадив у практику метод артроскопії як найменш травматичний та найбільш ефективний при лікуванні захворювань та ушкоджень суглобів. Член Європейської асоціації артроскопії та спортивної травматології, член правління Української асоціації артроскопії та спортивної травматології.

Віктор Дмитрович Федоренко - завідувач амбулаторії загальної практики - сімейної медицини в селі Теплянка. Віктор Дмитрович пройшов непростий трудовий шлях на ниві медицини. У різні роки обіймав посади лікаря-педіатра, головного лікаря Савинської дільничної лікарні, головного лікаря Теплянської амбулаторії сімейної медицини.


В номінації "Культура і духовність"

Отець Олексій Якович Данило - настоятель Свято-Архангело-Михайлівського собору Української православної церкви в селищі Червоний Донець. Олексій Якович - уродженець Львівської області. В 1980 році прийняв сан священика. З 1981 року - настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці в селищі Андріївка. У 1989 році закінчив Московську духовну семінарію. З 1992 року - настоятель Архангело-Михайлівського храму, нагороджений правом носіння митри.

Тетяна Андріївна Шерстюк - викладач Балаклійської дитячої музичної школи. Тетяна Андріївна - музикант високого професійного рівня, понад 30 років навчає дітей музичної грамоти та співу, має талант режисера, сценариста та ведучої. Керівник народного гурту народної пісні "Весела слобода" - одного з кращих гуртів Слобожанщини. Найбільше творче надбання для неї - талановиті сини В’ячеслав та Андрій.

Роман Святославович Пасєка - керівник народного хору народної пісні "Джерело". Роман Святославович розпочав свій творчий шлях з Національного академічного народного хору імені Г. Верьовки. У 2004 році очолив народний хор народної пісні "Джерело", який під його орудою неодноразово здобував почесні звання лауреата обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. У 2009 році колектив став учасником Всеукраїнського творчого звіту майстрів мистецтв, що пройшов на головній сцені держави - в Національному Палаці культури та мистецтв "Україна" - за участі Президента України. Р.С.Пасєка професійно займається музикою, розвиває сольну кар’єру.


В номінації "Спортивна слава"

Ілля Половинка - майстер спорту України з боксу. Нині студент Харківської державної академії фізичної культури. Ілля займається боксом у спортивній школі з 2005 року, неодноразовий переможець міжнародних змагань, чемпіон Харківської області серед молоді. Займається у тренера-викладача ДЮСШ Сергія Штефана.

Віталій Шкільов - багаторазовий переможець спортивних змагань. Віталій захопився веслуванням на байдарках та каное в 2009 році. за короткий час здобув ІІ-й розряд. Посів І місце в Чемпіонаті області "Відкриття сезону", І місце в чемпіонатах України в Полтаві та Дніпропетровську.


В номінації "Честь і доблесть"

Олексій Володимирович Куликов - командир військової частини А-1352, полковник Збройних сил України. За період перебування на посаді під керівництвом Олексія Володимировича було проведено величезну роботу з розвитку інфраструктури. За підсумками діяльності у 2012 році, військова частина визнана кращою в Центральному ракетно-артилерійському управлінні озброєння Збройних сил України та серед частин озброєння Збройних сил України.

Євген Миколайович Кизименко - пожежник СДПЧ-42 служби цивільного захисту. Євген Миколайович - справжній рятівник, вірно і в зазначений термін виконує розпорядження та накази командирів. На пожежах працює рішуче, правильно мислить у критичних ситуаціях, виявляє розумну ініціативу. Чесний, дисциплінований, здатний на самопожертву заради служіння людям.


В номінації "Громадська діяльність та благодійність"

Леонід Володимирович Новак - директор ТОВ АФ "Борщівське". Леонід Володимирович - професіонал своєї справи, енергійний та ініціативний, вміє тримати лад не лише в господарстві, а й переймається проблемами громади. За його сприяння в 2012 році проведено перепланування існуючих приміщень Борщівської школи під навчально-виховний комплекс на суму 319 тис. грн., облаштовані групи для дошкільнят.


В номінації "Наше майбутнє"

Ірина Запорожець - студентка Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Ірина - випускниця Балаклійської ЗОШ №1, закінчила школу із золотою медаллю. У травні 2012 року взяла участь у 46-й Міжнародній Менделєєвській олімпіаді з хімії у місті Астана (Казахстан), де здобула Диплом ІІ ступеня та срібну медаль. Улітку 2012 року стала срібною призеркою Міжнародної олімпіади з хімії у місті Вашингтон (США). Саме там Ірина Запоржець з Балаклії Харківської області обійшла в знаннях 280 школярів із 73 країн світу.

Іван Шеховцов - неодноразовий переможець вокальних конкурсів та фестивалів. Іван займається у викладача ДМШ Раїси Москаленко. Став переможцем таких конкурсів, як "Дельфійські ігри Слобожанщини", VІІІ Відкритий фестиваль світової музики, присвячений пам’яті М. Леонтовича, Всеукраїнського фестивалю "Таланти багатодітної родини".