Новини

День села

Вишнева сьогодні святкує день села

День громади - особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє селище, село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Так, 19 серпня у Вишневій відзначили черговий День села.

Продовжити

Відкриття спортивно-ігрового майданчика

19 серпня цього року в селі Вишневе відбулося відкриття нещодавно побудованого спортивно – ігрового майданчика у центрі села. Цієї події вишняни чекали з нетерпінням. У досить стислі терміни, завдяки спільним зусиллям району, ПрАТ "Балаклійське ХПП" та громади вдалося провести цей обсяг робіт та завершити його встановлення до свята села.

Продовжити

Селекторна нарада

Нарада в селекторному режимі

Сьогодні, 18 серпня під керівництвом заступника голови – керівника апарату ХОДА Анатолія Бабічева, відбулась обласна селекторна нарада участь в якій взяли голова районної ради Олександр Літвінов, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, відповідальні працівники райдержадміністрації.

Продовжити

Засідання колегії РДА

18 серпня голова районної державної адміністрації провів чергове засідання колегії райдержадміністрації

У засіданні взяли участь голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, члени колегії, селищні, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, силовики, рятувальники, представники засобів масової інформації.

Продовжити

101 інформує

Шановні жителі Балаклійщини!

У зв’язку з підвищенням температури повітря на території Харківської області, збільшується ризик виникнення пожеж через спалювання сухої трави. Це зумовлюється тим, що громадяни, впорядковуючи свої земельні ділянки, спалюють листя чи суху траву. Як свідчить досвід попередніх років, загорання сухої трави здебільшого виникає через людський фактор.

Продовжити

Відбулась чергова сесія районної ради

Рішення депутатів районної ради були одностайними

25 чергова сесія Балаклійської районної ради 17 серпня поточного 2017 року, була викликана необхідністю розглянути нагальні питання та прийняти рішення як в освітній галузі району, внесення змін та доповнень до районних програми, майнових питань так і питання, пов’язані з внесенням змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього.

Продовжити

Спільне засідання постійних комісій

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

В ході підготовки до пленарного засідання двадцять п'ятої сесії районної ради VII скликання, сьогодні, 15 серпня поточного року у Балаклійській районній раді відбулось спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Олександр Літвінов, за участі керівництва райдержадміністрації, начальників служб, управлінь і відділів, а також ЗМІ.

Продовжити

Проекти та заходи з раціонального використання рентних платежів

Сьогодня, 11 серпня, за участі Громадської організації "Нова енергія" та Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області для сільських та селищних голів було проведено тренінг на тему "Проекти та заходи з раціонального використання рентних платежів – шлях до сталого соціально-економічного розвитку видобувних регіонів".

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Традиційний діалог із владою

Сьогодні голова районної ради Олександр Літвінов розпочав свій робочий день із проведення особистого прийому громадян Лозовеньківської сільської ради, як це і передбачено в розпорядженні щодо графіку прийому громадян у Балаклійській районній раді.

Продовжити

Планування проведення урочистостей

"З метою належного проведення урочистостей з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 26-ї річниці незалежності України та дня міста Балаклія, районною державною адміністрацією розроблені відповідні заходи", -  інформувала Супрун О.Л. – начальник відділу культури районної державної адміністрації на семінар – нараді з керівниками органів місцевого самоврядування.

Продовжити