новини

Оголошення

Шановні земляки!

Якщо ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили обірвані дроти на лініях електромереж, відкриту трансформаторну підстанцію, почули невластивий трансформаторній підстанції звук її роботи, побачили роботи по демонтажу ліній або обладнання підстанцій підозрілими особами - негайно повідомте про це диспетчеру Балаклійського РЕМ за тел. 5-19-30; 2-66-12 або зв’яжіться з нами за єдиним багатоканальним номером Кол-центру АК «Харківобленерго» 0-800 -500 - 413 (цілодобово, без вихідних та святкових днів).

З надією на свідомість та розуміння, ефективну взаємодію та співпрацю,працівники ЛК «Харківобленерго», адже ми працюємо для ВАС!

Рекордний пробіг

                                                              Не зважаючи на похмуру погоду, місто Балаклія зібрало

                                        рекордну кількість учасників пробігу

04 листопада в Балаклії відбувся 30-й традиційний легкоатлетичний пробіг, присвячений 73-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Останніх кілька років він набув великої популярності. Захід зібрав рекордну кількість учасників - 263. Змагалися на бігових доріжках міста, які до цього виконували функцію автомобільних доріг, як любителі, так і спортсмени. А ще - брали активну участь люди з обмеженими фізичними можливостями.

Продовжити

Відбулась чергова сесія районної ради

Сесія Балаклійської районної ради пройшла активно й результативно

Сьогодні, 02 листопада відбулася чергова сесія Балаклійської районної ради сьомого скликання, яку провів її голова Олександр Літвінов. В роботі пленарного засідання окрім депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Продовжити

На засіданні постійних комісій

В ході підготовки до чергової сесії районної ради
відбулося спільне засідання постійних комісій

У Балаклійський районній раді триває підготовка до пленарного засідання двадцять восьмої сесії сьомого скликання. Основною складовою підготовчого процесу є засідання постійних комісій.

Продовжити

Засідання колегії РДА

На засіданні колегії РДА

31 жовтня в Балаклійській райдержадміністрації відбулося засідання колегії, яке провів голова районної державної адміністрації Степан Масельський. В роботі взяли участь: голова районної ради Олександр Літвінов, голови сільських, селищних рад, керівники структурних підрозділів РДА, керівники бюджетних організацій та установ, керівники правоохоронних, контролюючих органів, керівники сільськогосподарських підприємств, місцеві ЗМІ.

Продовжити

Урочиста церемрнія покладання квітів

Щорічно 28 жовтня в Україні – річниця визволення від фашистських загарбників

Урочистою ходою до пам’ятника загиблим у роки Другої світової війни прямували ветерани, керівники району та міста: Олександр Літвінов, голова Балаклійської районної ради, Степан Масельський, голова Балаклійської районної державної адміністрації, Іван Столбовий, Балаклійський міський голова, Олександр Захаров, голова Балаклійської районної організації ветеранів, представники трудових колективів організацій, підприємств, установ міста, громадськість, преса.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Під час прийому піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади

25 жовтня, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів, голова Балаклійської районної ради Літвінов Олександр Миколайович провів особистий виїзний прийом громадян — жителів П’ятигірської сільської ради Балаклійського району. Зустрівшись з трудовим колективом сільської ради, з керівниками ПЖКГ "Курганське", КП П’ятигірської сільської ради "П’ятигірське", поспілкувавшись з ними, обговорили ряд актуальних питань, які потребували нагального вирішення.

Продовжити

Пожежна безпека у побуті

Шановні жителі Балаклійщини!

Стан, який склався сьогодні з пожежами, свідчить, що наявність складних проблем в протипожежному захисті житлового сектору. В Україні щодоби виникає більше 100 пожеж, на яких гине в середньому 5 чоловік. Аналіз свідчить, що найбільша кількість пожеж, біля 75 % сталася саме у житлі.

Продовжити

Святкування Дня села Чепіль

Чепіль став завершаючим етапом марафону святкування Дня села цьогоріч

В обідню пору 14 жовтня на подвір’ї клубу села Чепіль заклично лунала музика, сповіщуючи про початок відзначення Дня села. І ось о 12-й годині чепіляни, в радісному передчутті приємних емоцій, займають місця у глядацькій залі. Артисти, в свою чергу, не змушують себе довго чекати: оголошують початок концерту, організацією якого займалися місцеві аматори та працівники культури.

Продовжити