новини

Виїзний особистий прийом громадян

Питання благоустрою, автобусного сполучення та інші обговорювались в Веселому

21 березня голова районної ради Олександр Літвінов провів черговий прийом з особистих питань громадян Веселівської сільської ради. Незважаючи на негоду, веселівці прийшли до Олександра Миколайовича за допомогою із своїми запитаннями та проблемами.

Продовжити

ГУ ДСНС інформує

Шановні жителі Балаклійського району, пам’ятайте правила порятунку людей на воді!

Бувають випадки, коли люди провалюються під лід і, на жаль, не завжди це закінчується благополучно.Ніхто не може бути повністю застрахований від нещастя на льоду і питання не в тому, як уникнути цього, а що робити, якщо з людиною все-таки трапилася біда і він провалився під лід.

Продовжити

Засідання колегії

Сьогодні, 20 березня, голова районної ради Олександр Літвінов взяв участь у роботі чергового засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів голова районної державної адміністрації Степан Масельський.

Продовжити

З нагоди свята

Урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства

16 березня з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у великій залі будівлі Балаклійської районної ради відбулися урочисті заходи. Привітали працівників житлово-комунального господарства Балаклійщини голова районної ради Олександр Літвінов та голова районної державної адміністрації Степан Масельський. Свої привітання передав і депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

Продовжити

Семінар - нарада

Актуальні питання було розглянуто на нараді з керівниками органів місцевого самоврядування

16 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова пройшов семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування.

Продовжити

Чим живеш громадо

Сьогодення територіальних громад

Сьогодні, 15 березня, голова районної ради Олександр Літвінов та голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провели зустрічі з жителями Новогусарівської, Гусарівської та Чепільської територіальних громад. Сходи проходили за участі заступників голови райдержадміністрації, керівників базових сільськогосподарських підприємств, служб району.

Продовжити

Нарада в смт. Андріївка

Про ліквідацію наслідків спалаху вірусного гепатиту «А» та подальші заходи безпеки

Олександр Літвінов прийняв участь у нараді з питань проведення дезінфекції діючого водопроводу, здійснення контролю якості води та побудови глибоководної свердловини, яка пройшла під головуванням першого заступника голови Харківської обласної адміністрації Марка Беккера 14 березня в смт. Андріївка за участі голови райдержадміністрації Степана Масельського, депутата обласної ради Анатолія Русецького та керівників структурних установ району.

Продовжити

Відкриття амбулаторії в селищі Нафтовиків

Відкриття амбулаторій – це дійсно велике свято, як для медиків, так і для пацієнтів.

14 березня було  насичено приємними подіями, які відбувались в районі. Так, приводом для зібрання жителів селища Нафтовиків, районного керівництва на чолі з головою районної ради О.М. Літвіновим та головою районної держадміністрації С.І. Масельським, представників медичної спільноти, стала важлива та значуща подія.

Продовжити

В Бригадирівці відкрито дошкільний підрозділ

   Коли в селі відкривається дитячий садок, це означає, що село живе.
Сьогодні, 14 березня,  чудовий подарунок отримали жителі Бригадирівської територіальної громади: на базі Бригадирівського ліцею Балаклійської районної ради Харківської області відкрито дошкільний підрозділ. Відкриття садочка - це свято радості й надії для всіх мешканців села.

Продовжити

ГУ ДСНС інформує

Обережно - ожеледиця!

Шановні громадяни! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки. І пам’ятайте – ваша безпека у ваших руках!

Продовжити