Новини

Урочисте покладання квітів

Щорічно 22 вересня в Україні – День партизанської слави

Урочистою ходою до пам’ятника загиблим у роки Другої світової війни прямували ветерани, керівники району і міста: Олександр Літвінов, голова Балаклійської районної ради, Степан Масельський, голова Балаклійської районної державної адміністрації, Іван Столбовий, Балаклійський міський голова, Олександр Захаров, голова Балаклійської районної організації ветеранів, представники трудових колективів організацій, підприємств, установ міста, громадськість, преса.

Продовжити

"Кущове" засідання штабу

19 вересня в Балаклійській районній державній адміністрації відбулось "кущове" засідання обласного штабу по організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, яке провів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко.

Продовжити

Недопустімо пожеж в природній екосистемі

Шановні жителі Балаклійщини!

З початку поточного року на Харківщині зафіксовано 3146 пожеж у природних екосистемах, 161 з яких трапилась у лісовому фонді, решта – на відкритих просторах, де горіла суха трава, очерет, листя, гілля, стерня та сміття. Лише за минулий тиждень таких пожеж трапилось 94, а за минулу добу – 15.

Продовжити

День села

Святкову естафету відзначення Дня села прийняло Петрівське

Багато років тому на Балаклійщині була започаткована добра традиція – відзначати День села. Серед жителів району цей захід користується неабиякою популярністю. З кожним наступним разом святкування все більше нагадує вишукане і неповторне дійство.

Продовжити

День села

Савинчани відсвяткували 349-річчя свого рідного краю

Кожен населений пункт Балаклійського району має свою історію, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію та відзначити поважних людей і здобутки громади за рік є відзначення Дня села.

Продовжити

Обласний конкурс

Обласний літературний конкурс імені О.С. Масельського

З метою стимулювання розвитку та соціальної підтримки талантів Харківської області, сприяння їх самореалізації, виявлення обдарованої молоді рішенням Харківської обласної ради № 388-V від 06 вересня 2007 року було запроваджено обласний літературний конкурс імені О.С. Масельського.

Продовжити

Обережно- гриби!

                                                     Шановні жителі Балаклійщини!

Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до харчового отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.

Продовжити

Семінар -нарада

Семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування Балаклійського району

15 вересня проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування під головуванням Масельського С.І., голови Балаклійської районної державної адміністрації. У семінар-нараді прийняли участь заступник голови районної ради Чуприн В.В., заступники голови райдержадміністрації, відповідальні працівники районної ради та райдержадміністрації, керівники районних служб та представники районних засобів масової інформації.

Продовжити

Щоб не спричинити шкоду довкіллю

3Шановні жителі Балаклійщини!

Ще раз звертаємось до жителів та гостей району зробити все можливе, аби не допускати спалення стерні, залишків сухої рослинності, опалого листя на своїх присадибних ділянках та не спричиняти шкоду довкіллю.

Продовжити

Всеукраїнська нарада - семінар

Розпочала роботу всеукраїнська нарада-семінар для місцевого самоврядування

11 вересня, в Одеській області розпочала роботу нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування. Більшість зареєстрованих учасників – посадовці районних та обласних рад.

Продовжити