Новини

Турнір з пляжного волейболу

BALAKLIYA OPEN CUP 2017

15 липня в Балаклії відбувся перший турнір з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд BALAKLIYA OPEN CUP 2017, який зібрав команди з Балаклійського, Близнюківського, Барвінківського, Дворічанського, Первомайського, Шевченківського районів та м. Ізюм, м. Первомайський, м. Куп’янськ.

Продовжити

Обережно на воді

Шановні жителі Балаклійщини!

Досвід і спостереження свідчать, що нещасні випадки найчастіше трапляються при порушені заходів безпеки на воді. Кожному слід пам'ятати, що вода помилок не пробачає. Відпочиваючи, треба дотримуватися заходів безпеки.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Звернення громадян є одним із засобів захисту їхніх прав та законних інтересів. Важливим заходом реалізації цього конституційного права є звернення громадян до керівництва Балаклійського району.

Продовжити

101 інформує

Відповідальність за спалювання сміття

Незважаючи на застереження та профілактичну роботу, яку проводять рятувальники громадяни продовжують спалювати сміття та суху рослинність, як на відкритих територіях, так і на власних присадибних ділянках і дачах. Як результат, лише з впродовж літа рятувальники ліквідували 60 пожежу в екологічних системах. Площа пройдена вогнем склала більше 50 га. Лише за останню добу вогнеборці виїжджали на гасіння подібних пожеж 5 рів.

Продовжити

Відкриття ІІ табірної зміни в "Олімпії"

Літо 2017: урочисте відкриття другої табірної зміни в "Олімпії"

Увечері, 09 липня в позаміському закладі дитячого оздоровлення та відпочинку «Олімпія» стояла весела дитяча штовханина, гамір та сміх. У центрі, навколо головного майданчика оздоровчого закладу, розташувався численний загін схвильованих батьків та рідних вихованців. Всі перебували в очікування свята – відкриття другої табірної змін.

Продовжити

На Івана Купала

"На Купало сонце грало..."

Рідна Балаклійщина давно започаткувала традицію у житті громади - святкування Івана Купала, в ніч з 6 на 7 липня, яке здавна вважається святом молоді і кохання. Театралізоване свято та магічні дійства відбувались учора на міському пляжі в Балаклії.

Продовжити

Засідання колегії РДА

Про організацію національно-патріотичного виховання  у навчальних закладах району

В пленарній частині засідання колегії районної державної адміністрації про управлінську діяльність керівників із питання організації національно-патріотичного виховання в загальноосвітніх, позашкільних і дошкільних навчальних закладах району доповіла Швід С.А. – начальник відділу освіти РДА.

Продовжити

Засідання колегії РДА

Стан готовності району до збирання врожаю розглядався на засіданні колегії райдержадміністрації

Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання зернових культур урожаю 2017 року та готовність хлібоприймальних підприємств до заготівлі зерна йшлося на засіданні колегії Балаклійської районної державної адміністрації 04 липня 2016 року.

Продовжити

101 інформує

БЕРЕЖІТЬ ХЛІБ ВІД ПОЖЕЖ!

” Хліб — усьому голова!”, — кажуть у народі. З давніх-давен наші предки тяжко трудилися, аби на їхніх столах завжди був запашний буханець. Не полегшала хліборобська праця і нині. Зі світанку до пізньої ночі працюють люди на наших ланах, щоб узимку було вдосталь і хліба, і до хліба.

Продовжити