Новини

Вшанування та нагородження учасників проведення аварійно-відновлювальних робіт

Дякуємо за відновлену Балаклійщину!!!

Традиційно уже склалося, що в грудні ми підбиваємо підсумки року, що минає, і визначаємо плани на рік прийдешній. Надзвичайна подія, що сталася 23 березня 2017 року на в/ч А-1352 внесла свої корективи у перебіг року.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Сьогодні, з метою вирішення проблемних питань жителів району головою Балаклійської районної ради Літвіновим Олександром Миколайовичем було проведено особистий виїзний прийом громадян Андріївської та Донецької селищних рад.

Продовжити

Обережно ожеледиця

Шановні жителі Балаклійщини!

У зв’язку з потеплінням, налипанням мокрого снігу та ожеледицею на дорогах, ми звертаємося до водіїв з проханням бути обережними та уважними на дорогах, дотримуватися правил дорожнього руху.

Продовжити

Для дітей Балаклійського району відбулась новорічна вистава

Свято для малечі

На зимову пору з нетерпінням чекають усі малюки, адже саме взимку приходять найфеєричніші новорічні та різдвяні свята з Дідом Морозом та Снігуронькою, які обдаровують їх подарунками та солодощами.

Продовжити

Відкриття головної ялинки

Під колядки та святкові побажання засвітили головну ялинку міста

Вжестало доброю традицією біля районного будинку культури проводити урочисте відкриття новорічної ялинки. Не став винятком і цей рік – вся громада зібралася, аби розпочати цикл новорічних та різдвяних свят.

Продовжити

101 інформує

Правила пожежної безпеки при підготовці та проведенні Новорічних свят

Незабаром Новорічні свята. Оселі наших громадян прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій. У зв’язку з цим Балаклійський РВ Головного управління ДСНС України у Харківській області, нагадує:

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Виїзний прийом громадян у с. Шебелинка

20 грудня 2017 року мешканці Шебелинської територіальної громади мали можливість особисто поспілкуватись з головою районної ради Олександром Літвіновим. Щомісяця Олександр Миколайович здійснює виїзні прийоми громадян з метою допомогти у вирішенні порушених питань.

Продовжити

Оновлення дитячого відділення

Оновлено умови перебування хворих дітей у районній лікарні

Символічно, що саме сьогодні, у День святого Миколая, напередодні новорічних свят, відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованого дитячого відділення КЗОЗ БРР "Балаклійської центральної клінічної районної лікарні".

Продовжити