Новини

У Харкові проходить засідання Ради регіонального розвитку

14 березня голова районної ради Олександр Літвінов взяв участь у розширеному засіданні Харківської Ради регіонального розвитку, яка проходе під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Продовжити

101 інформує

Щорічно, з приходом потепління після довгої зими, на полях, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. У вогні гинуть корисні комахи, які зимують у верхніх шарах грунту, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря. Протягом 2018 року на території району співробітники районного відділу 203 рази викликалися на ліквідацію пожеж сухої рослинності, площа знищеної рослинності складає 745 га.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян – своєрідний індикатор настрою людей та суспільної думки, яскравий показник роботи всього великого механізму виконавчої влади. Переконливим доказом цього став черговий виїзний прийом, який цього разу голова районної ради Олександр Літвінов провів у селі Яковенкові 13 березня 2019 року.

Продовжити

Як на Балаклійщині Масляну святкували

За українськими традиціями в останній тиждень перед Великим постом прийнято відзначати свято Масляної. Масляна символізує проводи зими та зустріч із весною. Свято зародилося ще в стародавній слов’янській язичницькій культурі. Люди здавна на Масляну випікали млинці, як символ тепла, сонця та перемоги весни над зимою.

Продовжити

На Балаклійщині вшанували пам’ять Тараса Григоровича Шевченка

Доля не шкодувала йому страждань, але й не пожаліла втіх, що били із здорового джерела життя. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і всерозквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори. (Іван Франко)

Продовжити

У переддень жіночого свята…

На прихід весни всі чекають з особливим нетерпінням, щемливо – солодким трепетом і неприхованим хвилюванням. 8 Березня - це особливе свято. Воно завжди неповторне, бо несе у світ ніжність, кохання і красу. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. І хочеться бути найкрасивішою і найдобрішою, і дарувати усім особам прекрасної половини людства квіти, подарунки і посміхатися.

Продовжити

Засідання постійних комісій районної ради

В рамках підготовки до ХL позачергової сесії Балаклійської районної ради, сьогодні, 05 березня 2019 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради під головуванням Олександра Миколайовича Літвінова.

Продовжити