Новини

Прем'єра новорічної казки

Дев'ятнадцятого грудня - День Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. У цей день діти чекають на подарунки, в повітрі витає запах ялинки, мандаринів і все навкруги сповнене дивами.

Продовжити

Обговорення нового районного устрою

В обласній раді 17 грудня 2018 року відбувся круглий стіл «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Харківщини», участь в якому взяв голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов. Захід відбувся в рамках пілотного проекту «Моделювання адміністративно-територіального устрою у Донецькій, Луганській, Тернопільській, Харківській областях на новій територіальній основі», що реалізується Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та місцевого самоврядування та за підтримки Ради Європи.

Продовжити

Відбулось районне спортивне свято «Парад чемпіонів»

14 грудня у Балаклійському районному будинку культури відбувся справжній «Парад чемпіонів», який поєднав велику кількість представників різних видів спорту, таких як: бокс, футбол, веслування на байдарках і каное, легка та важка атлетика, спортивна акробатика, пауерліфтинг, баскетбол, волейбол, греко-римська боротьба, спортивні та бальні танці, ін.

Продовжити

Балаклійці вшанували подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день 32 роки тому прийняли в експлуатацію комплекс захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Щороку 14 грудня ми вшановуємо героїв-ліквідаторів найбільшої техногенної катастрофи у світі – аварії на Чорнобильській АЕС, що залишила на тілі України незагоєну рану.
Так судилося, що саме ліквідатори самовіддано, жертовно і без примусу ступили в ядерний вогонь і першими взяли на себе приборкання радіаційної стихії та ціною свого життя і здоров’я захистили рідну землю і весь народ.
Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємось тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом - зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав
Ці люди – справжні герої, які на все життя стали нам рідними і близькими. А ті, хто відійшов у вічність, залишаються у наших серцях.
Щиросердно дякуємо ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС за їхній подвиг, бажаємо здоров'я, благополуччя, мирного неба та довгих років життя!

 

З повагою
Олександр Літвінов                                                                        голова Балаклійськоїї районної ради

 

Головний фінансовий документ Балаклійського району на 2019 рік обговорено та прийнято на черговій сесії районної ради.

Важлива подія у політико-економічному житті Балаклійщини знайшла своє вирішення на черговій 38-й сесії Балаклійської районної ради – було прийнято бюджет району на 2019 рік. Клопітка робота керівників Балаклійської РДА та районної ради, нові поправки до законодавства надали змогу закласти зміни, що декларуватимуть запоруку розвитку нашого краю.

Продовжити

На черговій сесії районної ради прийняли низку рішень з важливих питань

12 грудня, в сесійній залі районної ради відбулось засідання чергової тридцять восьмої сесії районної ради, яка значно затягнулася і пройшла з великим очікуванням на те, що бюджет району на 2019 рік буде прийнято, як і цілий ряд питань порядку денного. Тому традиційно розпочав її голова районної ради Літвінов Олександр Миколайович у присутності голови РДА Масельського Степана Івановича.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

12 грудня голова районної ради Олександр Літвінов спільно із представниками виконавчого апарату районної ради здійснив виїзний особистий прийом громадян на території Борщівської сільської ради.

Продовжити