Новини

День селища Савинці

"Хліб і сіль з рідних ланів"

Українське село має надзвичайно багату історико-архітектурну спадщину, культуру, самобутній побут, мальовничі ландшафти, а також значні рекреаційні ресурси. Наші села багаті індивідуальним житловим фондом, добрими і працьовитими людьми.

Продовжити

День села Петрівське

14 вересня у селі Петрівське відбулося святкування Дня села,
яке розпочалося біля сільського Будинку культури

А розпочиналося свято з виставки умільців народної творчості, яка радувала своєю майстерністю та самобутністю. За традицією відбулися спортивні змагання. Трохи віддалік малеча могла розважитися від душі, спускаючись із надувних гірок чи стрибаючи на батуті.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян 12 вересня голова районної ради Олександр Літвінов за участі сільського голови провів особистий прийом громадян в с. Асіївка.

Продовжити

Відбулась позачергова сесія районної ради

Внесено зміни до районного бюджету на позачерговій сесії районної ради

11 вересня поточного року в залі засідань районної ради відбулося засідання ХХXV позачергової сесії Балаклійського районної ради VІІ скликання, яку провів голова райради Олександр Літвінов.

Продовжити

Дні села

08 вересня відсвяткували 347 - річчя від дня заснування села Залиман. Дуже насичена програма захоплювала не тільки жителів села, а й гостей, які прибули на свято, щоб на власні очі побачити дійства, що відбувались.

Продовжити

Дні села

Село моє, для мене ти єдине, дитинства тут мої сліди…

08 вересня, у суботу  до святкової естафети відзначення в Балаклійському районі Дня села приєдналися ще дві територіальні громади – Шевелівська та Новогусарівська. На урочистих святах були присутні перші особи району – голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

Продовжити

До професійного свята

"Шебелинкагазвидобування" святкує свій день народження

07 вересня, напередодні професійного свята, голова районної ради Олександр Літвінов та голова райдержадміністрації Степан Масельський взяли участь в урочистостях з нагоди дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Продовжити

До Дня фізичної культури та спорту


На головній площі міста відбулось вшанування спортсменів району…

Спорт! Для когось - це професія, для когось - спосіб життя. Спортсмен живе у кожному з нас. Бо спорт - це прагнення бути кращим і досягти більшого. Це азарт, що охоплює при наближенні до мети. Це емоції, які супроводжують кожну перемогу і кожну поразку.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні працівники нафтової галузі!
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота й енергетична безпека нашого краю. Завдяки вашій заслуженій роботі наповнюється Державний бюджет, у повному обсязі виконуються всі зобов’язання з транспортування газу споживачам району, області й багатьох європейських держав.
Щиро вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у газовій галузі нашого краю. Бажаю міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку газової галузі.

Голова районної ради                                                                                        Олександр Літвінов

 

Звернення голови районної ради

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району - це пріоритетне завдання районної ради.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

 


Голова районної ради                                                                   Олександр Літвінов