Новини

Урочистості до Всеукраїнського дня працівників культури

Вираз «Культура-це простір, в якому проходить людське життя» актуально в усі часи. Саме культура, в тому числі національна, впливає на формування особистості людини з самих ранніх років. Живопис, література, народна творчість, музика – наскільки бідна емоційно була б життя без них. Українська культура досі зберегла свою чистоту, самобутність, яскраву індивідуальність. І заслуга в цьому працівників культури і аматорів народного мистецтва. Це працівники музеїв і бібліотек, будинків культури і клубів, театрів і кінотеатрів, керівники художніх колективів. На честь цих людей 9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури і аматорів (любителів) народного мистецтва.

Продовжити

Відбулась нарада щодо призову громадян на строкову військову службу восени 2018 року

08 листопада голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів нараду за участю голови районної ради Олександра Літвінова, військового комісара районного військового комісаріату, сільських, селищних голів щодо сприяння організації та проведенню призову громадян України восени 2018 року.

Продовжити

Реконструкція та будівництво автомобільних доріг є пріоритетним напрямком у районі

Сьогодні, під час робочої поїздки голова районної ради Олександр Літвінов разом із першим заступником голови райдержадміністрації Вячеславом Тищенко ознайомилися з обсягами та станом проведення ремонтних робіт автомобільної дороги по вул. Пушкіна у м. Балаклія та наголосив керівнику ПАТ "Шляхове ремонтно-будівельне управління", які є виконавцями замовлення ремонту, тримати на особистому контролі якість проведення робіт і використання бюджетних коштів виділених на цю галузь.

Продовжити

Віктор Коваленко відвідав Балаклійський район з робочим візитом

03 листопада з робочою поїздкою відвідав Балаклійський район перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, де ознайомився із ходом виконання будівельних робіт на низці об’єктах соціальної інфраструктури, а також зустрівся з головами району, сільських і селищних рад та взяв участь у заходах присвячених до 74-ої річниці визволення України від фашистських загарбників.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні працівники соціальної сфери!
Від імені депутатського корпусу та колективу Балаклійської районної ради
прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з професійним святом –
Днем працівників соціальної сфери!

Відзначення цього свята – справедлива шана держави і подяка жителів району за Вашу невтомну працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. На Ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини.
Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.
Щиро вірю, що Ваша доброта, працьовитість, компетентність і надалі служитимуть людям.
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій. Нехай ніколи не вичерпується Ваша віра у щедрість людської душі, а Вас завжди супроводжує любов і добро, бажання та спроможність бути корисними людям. Хай заслужена повага додасть Вам сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на Вашу нелегку, але щасливу долю.

З повагою
Голова районної ради                                                       Олександр Літвінов

 

Урочистості до Дня працівника соціальної сфери

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята – вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищеним верствам населення нашої держави.

Продовжити

Відбулась "пряма телефонна лінія"

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права громадян на звернення до органів державної влади за графіком керівництва району проводяться прямі «гарячі» телефонні лінії з населенням.

Продовжити

На засіданні колегії РДА

30 жовтня в Балаклійській райдержадміністрації відбулося засідання колегії, яке провів голова районної державної адміністрації Степан Масельський. В роботі взяли участь: голова районної ради Олександр Літвінов, голови сільських, селищних рад, керівники структурних підрозділів РДА, керівники бюджетних організацій та установ, керівники правоохоронних, контролюючих органів, керівники сільськогосподарських підприємств, місцеві ЗМІ.

Продовжити

Звернення до батьків

З початку 2018 року на території м. Харкова та області вже виникло 4 тис. 469 пожеж, внаслідок яких загинуло 117 осіб, з них 3 дітей. Що стосується Балаклійського району та м. Балаклія, то вже виникло 356 пожеж, внаслідок яких загинуло 4 осіб (з них дітей - 0).

Продовжити