Новини

Засідання колегії РДА

22 травня в залі нарад відбулось засідання колегії Балаклійської районної державної адміністрації, в роботі якого взяв участь голова районної ради Олександр Літвінов.

Продовжити

День села

Щороку День села збирає у родинне коло близьких і друзів, добрих приятелів і бажаних гостей

День села – це свято, яке єднає всіх жителів громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Продовжити

Ювілей Балаклійського районного краєзнавчого музею

У день свого 30-ліття Балаклійський краєзнавчий музей об’єднав у дружнє коло велику родину – колишніх і нинішніх співробітників, краян, давніх друзів і поважаних гостей

Музеї – це своєрідні центри культури, що покликані передавати нинішнім поколінням накопичений віками досвід. Завдяки збереженим тут пам’яткам минулого, можна дізнатися про цікавих діячів, події, ювілейні дати нашої історії. У той же час, кожен музей має власну історію, незвичні події і «круглі» дати. Травневого дня 30-річний ювілей завітав до Балаклійського краєзнавчого музею.

Продовжити

До Дня Європи

У Балакліїї відбулися урочистості з нагоди Дня Європи в Україні

Сьогодні в рамках святкування Дня Європи, відбувся урочистий захід. Участь у ньому взяли: голова районної ради Олександр Літвінов, голова райдержадміністрації Степан Масельський, заступники керівників району, виконавчі апарати районної ради та райдержадміністрації, громадськість району, учні та випускники загальноосвітніх шкіл району.

Продовжити

Нагородження переможців конкурсу

«Майбутнє моєї громади»

Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області вже вдруге було організовано та проведено Конкурс для учнів загальноосвітніх навчальних закладів районів Харківської області. Минулого року проводився конкурс «Я – депутат місцевої ради», а цьогоріч конкурс має назву «Майбутнє моєї громади».

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Відповідно до графіка прийому громадян керівництвом Балаклійської районної ради 16 травня 2018 року в приміщенні адміністративної будівлі голова районної ради Літвінов Олександр Миколайович провів особистий прийом громадян.

Продовжити

Відбулось засідання президії районної ради

Під керівництвом голови районної ради Олександра Літвінова 14 травня відбулося засідання президії районної ради. Обговорено питання запропоновані на розгляд тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 12 червня 2018 року.

Продовжити

Виїзний особистий прийом громадян

З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, відповідно до графіку, 10 травня відбувся виїзний прийом громадян на території Лозовеньківської сільської ради, який провів голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов.

Продовжити

Свято Перемоги крокує Балаклійщиною

Вічний вогонь Великої Перемоги

73 роки тому відгриміла найстрашніша й руйнівна війна в історії людства – Друга світова війна. Але ми пам’ятаємо про неї і про тих, хто домігся цієї перемоги. Скільки б років не пройшло з Дня Перемоги...

Продовжити