Новини

Відкриття сільського Будинку культури

В рамках відзначення Дня Конституції України відбулось урочисте відкриття Петрівського сільського Будинку культури

Двадцять два роки відділяє нас від події, що золотими літерами вписана в історію нашої держави. Нелегкими і надзвичайно відповідальними були і є роки незалежності. Але не дивлячись на всі ті труднощі, через які проходить наша держава, нам є чим пишатись.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні мешканці Балаклійського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди важливого державного свята – Дня Конституції України.

Прийняття Конституції 22 роки тому назад остаточно закріпило статус України як суверенної, незалежної, демократичної, правової держави, сприяло підвищенню її легітимного статусу в світі. Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже, Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я і щастя, родинного затишку і добробуту. Нехай на українську землю якомога швидше повернеться мир, який сприятиме подальшій розбудові нашої державності та економічному процвітанню України. Нехай добром та щасливим довголіттям наповнюється Ваше життя!

 

 З повагою

Голова Балаклійської районної ради                                            Олександр Літвінов

Урочистості

27 червня напередодні Дня Конституції України у Балаклійському районі відбулися тематичні заходи

Завтра вся Україна відзначає День Конституції. 22 роки тому Верховна Рада України прийняла основний Закон країни - першу Конституцію незалежної української держави. Ухвалення Конституції закріпило правові основи України, її суверенітет і територіальну цілісність. З нагоди свята у всіх містах та районах Харківщини пройшли урочистості.

Продовжити

Урочистості з нагоди Дня державної служби

Привітання, нагородження та святковий концерт

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Продовжити

Селекторна нарада

Цього року в області введуть в експлуатацію рекордні 600 тис. кв. м житла

Про результати роботи будівельної галузі регіону в першому півріччі 2018-го говорили 22 червня під час селекторної наради в обласній адміністрації, участь у якій взяли голова районної ради Олександр Літвінов  та голова райдержадміністрації Степан Масельський.

Продовжити

Вшанування пам'яті

22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам’ять жертв війни

Саме у цей день, 77 років тому - Друга світова війна розпочала свою криваву ходу на теренах нашої держави. Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій та задумів.

Продовжити

Відзначення обдарованої молоді

Свято вшанування обдарованих учнів Балаклійщини

Сьогодні, в актовій залі адмінбудівлі відбулося свято вшанування обдарованих учнів Балаклійського району, на якому вже традиційно відзначили випускників – медалістів та учнів, які підтвердили високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами Всеукраїнських та обласних предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Продовжити

До уваги платників податків

До уваги платників податків!

ГУ ДФС у Харківській області повідомляє про зміну реквізитів усіх рахунків для перерахування податків та зборів до державного та місцевих бюджетів, які починають діяти з 02.07.2018р.

Продовжити

Семінар-нарада

Відбулась семінар – нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

21 червня року в залі засідань районної ради відбулась семінар-нарада з посадовими особами органів місцевого самоврядування. В роботі семінару - наради взяли участь: голова районної ради О.М. Літвінов, голова районної державної адміністрації С.І. Масельський.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Сьогодні голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, як і щосереди, зустрічався з жителями району з метою вивчення та вирішення їх проблемних питань. Тільки під час безпосереднього спілкування можна почути громадську думку про роботу органів територіальних громад району, вирішити злободенні питання їх життєдіяльності, допомогти у вирішенні особистих питань та надати консультативну допомогу жителям району.

Продовжити