Новини

Звернення до населення

Після війни залишилось багато вибухонебезпечний предметів (авіаційні бомби, снаряди, інженерні і артилерійські міни, гранати, патрони та інше). Як правило, вони лежать у землі. Крім того, цей «арсенал» поповнюється боєприпасами, які не вибухнули на військових полігонах наших часів.

Продовжити

Перше ФМ радіо в Балаклії

Неймовірна подія! Перше FM-радіо в Балаклії вже в ефірі!

Наразі мовлення здійснюється в тестовому режимі на хвилі 90,5FM, шляхом ретрансляції радіопередач УР2-«Промінь», а незабаром ви почуєте й інформаційно-музичні програми власного виробництва.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

26 вересня 2018 року, голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов провів виїзний прийом громадян у селі Вербівка. Зустрівся з трудовим колективом сільської ради, поспілкувався з сільським головою. Обговорили ряд актуальних питань, які потребують нагального вирішення.

Продовжити

День селища в Андріївці

До святкувань днів народження малої батьківщини приєдналася й Андріївка

Кожен населений пункт Балаклійського району має свою історію, видатних та працьовитих односельчан. І добрим приводом згадати цю історію й тих, хто її творив, відзначити поважних людей та здобутки громади є День села. Ось й Андріївка 22 вересня відсвяткувала 391- річчя від дня заснування селища.

Продовжити

День села в Асіївці

Відлуння свята в Асіївці

Минулої суботи в центрі села Асіївка було багатолюдно. Місцеві мешканці і гості села зібрались біля місцевого осередку культури, благо, погода сприяла, щоб відзначити чергову річницю з часу заснування своєї маленької батьківщини.

Продовжити

Сьогодні відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави

Мешканці Харківщини активно включалися до боротьби з нацистськими загарбниками. Серед молоді створювалися осередки незадоволених «новим порядком», які пізніше переросли в підпільно-партизанські групи.

Продовжити

Засідання колегії РДА

Голова районної ради Олександр Літвінов взяв участь у черговому засіданні колегії райдержадміністрації

20 вересня, під керівництвом голови райдержадміністрації Степан Масельського пройшло чергове засідання колегії, участь у якому взяли члени колегії, селищні, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, силовики, рятувальники, представники засобів масової інформації.

Продовжити

Засідання обласного штабу

18 вересня в Балаклійській райдержадміністрації під головуванням директора департаменту житлово – комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації Сергія Магдисюка відбулось «кущове» засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери районів та міст Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років з виконання доручень за підсумками проведення виїзних засідань обласного штабу.

Продовжити

День села Мілова

Кожне місто чи село має свою давню історію, традиції та звичаї...

Село Мілова є тим населеним пунктом Балаклійського району, де історія села багата й цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління, відроджуються та процвітають.

Продовжити