Новини

Відбувся особистий прийом громадян

09 січня 2019 року, у середу, відбувся перший в цьому році виїзний запланований особистий прийом громадян головою районної ради О. Літвіновим. Безпосередньо поспілкуватися з Олександром Миколайовичем задля вирішення особистих, проблемних чи спірних питань, проговорити перспективні шляхи розвитку сільської інфраструктури, сформулювати й оприлюднити конкретні інтереси громади того дня виявили бажання мешканці Пришибської територіальної громади.

Продовжити

Олександр Літвінов ознайомився з ходом зведення амбулаторій у Балаклійському районі

Пріоритетом для влади усіх рівнів є наближення медицини до кожного громадянина, рівний та справедливий доступ усіх громадян до медичної допомоги належної якості, поліпшення їх здоров'я, підвищення якості медичних послуг.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні жителі району, дорогі балаклійці!
Щиро вітаю Вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим!

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань.
У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи.
То ж нехай Новий рік прийде до Вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.
Сповнений надії, що Новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.
Щасливого Нового року й веселих різдвяних свят!

 

З повагою
Голова районної ради                                                                                    Олександр Літвінов

Новорічні урочистості

Напередодні Нового року традиційно підводяться підсумки року, що минає, лунають привітання друзям та колегам. Урочистий захід, присвячений проводам 2018-го, відбувся 29 грудня і у великій залі адмінбудівлі. Його учасниками стали працівники управлінь, секторів, відділів та служб РДА, райради, а також ветерани державної служби.

Продовжити

Урочисте відкриття новорічної ялинки

Невпинно наближаються новорічні свята, в усіх куточках міст запалюються святкові вогні. Вони завжди несуть з собою якісь особливого відчуття — казки, дива, надії на здійснення мрій, віру найкраще. Так, на Балаклійщині відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста, на яке завітало чимало балаклійців та гостей міста.

Продовжити

Свято Миколая у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

У грудні довгі ночі і такі короткі дні, але час у передсвятковій метушні летить дуже швидко. Не встигли озирнутись - як уже і Миколая ! А це особливе свято і для малих, і для дорослих. Його однаково чекають діти Франції та Німеччини, Голландії й Італії, Львова, Харкова і нашої Балаклійщини, бо усім так хочеться відчути таємничий прихід Святого Чудотворця.

Продовжити

Дитячий будинок сімейного типу зустрічали гостей

Серед зимових календарних свят день Святого Миколая займає особливе місце. Вважалося, що саме цей святий захищає людей від стихійного лиха, особливо на воді. Однак для сучасних дітей день Святого Миколая асоціюється з сімейним затишком, подарунками і, звичайно, передноворічними дивами.

Продовжити