Новини

Звернення голови районної ради

Шановні працівники засобів масової інформації!

Від імені депутатського корпусу Балаклійської районної ради та від себе особисто щиро вітаємо Вас з Днем журналіста – святом тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об'єктивну картину нашого життя.
Чесна журналістика – невід'ємна складова зрілого суспільства. Водночас журналістська праця в сучасних українських реаліях супроводжується ризиком та загрозами.
Бажаю Вам за будь-яких обставин залишатися чесними, відповідальними й високопрофесійними. Нехай високий патріотизм, моральний та професійний обов’язок говорити правду будуть Вашим постійним дороговказом.
Миру Вам, добра, натхнення та творчих знахідок.

 

Голова районної ради                                 Олександр Літвінов

 

Спортивні події

У Балаклії сотні людей долучилися до традиційної і чи не наймасовішої спортивної події літа – «Велодня».

Велопробіг, який цьогоріч зібрав рекордну кількість учасників, стартував зранку 03 червня від районного будинку культури. Такий захід, за ініціативи Балаклійської районної ради, Балаклійської районної державної адміністрації та за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького відбувається в нашому місті вже 3 рік поспіль.

Продовжити

Правила поведінки на воді

Балаклійський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області рекомендує громадянам дотримуватися правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Любі юні друзі! Шановні балаклійці!

Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято юних громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Це свято – одне з найпрекрасніших, найрадісніших, свято одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб ви росли здоровими і радісними, розумними і креативними, прославляли свої родини і свій рідний край.

Для дітей Балаклійщини районна влада сьогодні ремонтує школи і садочки, виділяє кошти на оздоровлення, проводить різноманітні заходи. Ми, дорослі, повинні відповідати за те, щоб у дітей нашого району було щасливе дитинство. Тому турбота про малечу, захист їхніх прав мають стати одним із найголовніших наших обов’язків.

Любі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях. І закликаю усіх дорослих сьогодні і кожного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце.

З повагою

Голова районної ради                                                      Олександр Літвінов

Святкування Дня села

Як і кожного року, у Зелену неділю, на православну Трійцю, Пришиб святкує свій день народження – відзначаючи традиційний День села. Скориставшись чудовою нагодою, на батьківщину з’їжджаються земляки, збираються на зустрічі випускники школи минулих років.

Продовжити

Свято Останнього дзвоника

25 травня 2018 року у 35 навчальних закладах Балаклійщини продзвеніли останні дзвоники, сповістивши 6763 школяра про закінчення навчального року. Для 365 одинадцятикласників району останній дзвінок прозвучав прощальним передзвоном та стартом до нового етапу їхнього життя. Учні, вчителі, батьки, односельці заполонили сьогодні шкільні подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул молодше покоління школярів.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Виїзні прийоми громадян, які проводить голова районної ради, дають змогу не тільки наблизитись до людей, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади, які найбільше турбують громадян. Черговий виїзний прийом голова районної ради Олександр Літвінов провів 23 травня 2018 року на території Бригадирівської сільської ради.

Продовжити