Новини

Благоустрій району

У Балаклійському районі триває двомісячник з благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів. Активно виконуються роботи з озеленення і прибирання вже існуючих зелених зон, благоустрою.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

27 березня, у середу, прийом з особистих питань, який проведено головою районної ради Олександром Літвіновим відбувся у с. Борщівка. Як завжди, питання з якими звертались люди були різноманітними і стосувались усіх сторін людського буття. А зважаючи, що у кожному випадку йшлося про сприяння і допомогу, а подекуди про подальшу долю конкретної особи, поділити звернення на більш чи то менш важливі було не можливо. Тож розглядалися вони ретельно, уважно та чуйно.

Продовжити

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини в мікрорайоні Лагері

Після реконструкції в мікрорайоні Лагері почала працювати амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 3 м. Балаклія з денним стаціонаром та аптечним  закладом. Відкриття даного закладу відбулось 26 березня за участі заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Черняка, голови районної державної адміністрації Степана Масельського, голови районної ради Олександра Літвінова та депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького.

Продовжити

Відкриття відремонтованої амбулаторії загальної практики - сімейної медицини в селищі Донець

Сьогодні, 26 березня,  відбулося урочисте відкриття Донецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини  після капітального ремонту. На відкритті були присутні: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

Продовжити

Учасники семінару-наради обговорили питання порядку денного

Сьогодні, 22 березня за участі голови районної ради Літвінова О.М. та голови райдержадміністрації Масельського С.І. відбулась семінар-нарада з посадовими особами органів місцевого самоврядування, де було розглянуто ряд питань.

Продовжити

Звернення голови районної ради

З 18 березня 2019 року у Балаклійському районі стартував двомісячник з благоусрою. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до прибирання та упорядкування територій. Давайте разом зробимо наш район чисти та охайним!

Голова районної ради                                          Олександр Літвінов

Під час зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування розглянули низку актуальних питань

Чергові збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відбулися 19 березня у Будинку рад під головуванням Сергія Чернова, президента Асоціації, голови Харківської обласної ради.

Продовжити

Урочистості до професійного свята

Щоденно користуючись житлово-комунальними, побутовими послугами, люди сприймають їх як належне, часто не замислюючись над тим, що за звичними зручностями стоїть цілодобова самовіддана праця працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, до того ж у будь-яку пору року, у будні та свята. Саме вони створюють комфорт і затишок, від якого у великій мірі залежить працездатність людей, їх здобутки на виробництві, словом – добробут.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні працівники комунальних підприємств та підприємств сфери побутового обслуговування міста!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, яке щорічно відзначається у третю неділю березня! Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок в наших домівках і навколо них і користь, яку ви приносите суспільству, важко переоцінити!
Хочу висловити всім Вам щиру вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але так необхідній для нас справі.
Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди! Нехай Ваша робота приносить Вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану.


З повагою голова районної ради                                                                                                      Олександр Літвінов