Новини

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Наприкінці листопада вся Україна традиційно вшановує пам'ять мільйонів співвітчизників, життя яких забрала косовиця голодних років. 23 листопада, біля пам’ятного знаку жертвам голодомору в м. Балаклія відбувся мітинг-реквієм пам’яті жертв Голодомору. На даному заході були присутні представники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, представники трудових колективі та громадськість.

Продовжити

85- ті роковини Голодомору. Звернення голови районної ради

Шановні жителі Балаклійського району!

Пам'ять людська це нескінчена книга, в якій записано все: і життя людини і життя країни. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найчорнішою сторінкою в тій книзі нашого народу є голодомор 1932-33 років. Минуло вісімдесят п’ять років з часу тих трагічних подій, однак ми повинні пам’ятати невинно загиблих. Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні.
Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити, в тому числі і задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося. Наш з вами спільний обов’язок зробити все, щоб такі трагедії не повторювалися. Запорукою цього має бути вічна пам’ять за безневинно убієнними.
Ще раз усі разом вклонімося Пам’яті жертв Голодомору. Нехай у цей скорботний день вогники свічок, які спалахнуть по всій країні, об’єднають нас у любові до рідної землі, очистять наші душі, зроблять добрішими і мудрішими.

Голова районної ради                                                      Олександр Літвінов

Україна - територія гідності і свободи

21 листопада, з нагоди Дня Гідності і Свободи відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка, Великого Кобзаря, сина українського народу, символа свободи та незалежності нашої держави. Заходи проходили за участю керівництва Балаклійського району та міста, представників силових структур,  трудових колективів, підприємств, учнівської молоді та громадськості.

Продовжити

Моє рідне село – доброти і любові криниця… Про день села Лозовенька

Чарівна осінь огорнула землю різнобарвними кольорами, подарувала щедрі врожаї та підвела підсумки сільськогосподарської праці. Отже для жителів українських сіл настав час відпочити та повеселитися. А тут якраз в нагоді таке свято, як День села. Вже багато сіл Балаклійського району відзначили свої іменини, настала черга святкувати і Лозовеньці.

Продовжити

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

Напередодні Дня працівників сільського господарства в залі Балаклійського районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди вшанування величної праці трудівників сільського господарства.

Продовжити

Відбулось засідання позачергової сесії Балаклійської районної ради

16 листопада 2018 року відбулася 37 з початку VII скликання сесія Балаклійської районної ради. Сесія була скликана позачергово, пройшла під головуванням голови районної ради Олександра Літвінова. В порядок денний сесії було включено три питання.

Продовжити

Засідання президії районної ради

Згідно Перспективного Плану Балаклійської районної ради VII скликання на 2018 рік та враховуючи звернення районної державної адміністрації, 14 листопада 2018 року під головуванням голови районної ради Олександра Літвінова відбулося засідання президії Балаклійської районної ради.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Сьогодні, 14 листопада 2018 року з метою вирішення проблемних питань жителів району головою Балаклійської районної ради Літвіновим Олександром Миколайовичем було проведено особистий виїзний прийом громадян Залиманської та Морозівської сільських рад.

Продовжити