Новини

Кращий працівник місцевого самоврядування

На Харківщині завершився конкурс "Кращий працівник місцевого самоврядування", який в цьому році вперше проводиться за ініціативи голови Харківської обласної ради С.І.Чернова. Як зазначає Сергій Іванович, Конкурс запроваджено не лише з метою підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування, розвитку їх творчої активності, ініціативи, сприяння розвитку місцевого самоврядування, а й для пошуку молодих, талановитих, амбітних, ініціативних людей, яких можна занести до кадрового резерву.

Продовжити

ХХІІ сесія Балаклійської районної ради

26 вересня відбулось пленарне засідання ХХІІ (позачергової) сесії Балаклійської районної ради VI скликання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації І.М.Столбовий, заступники голови райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, відповідальні працівники райдержадміністрації та апарату районної ради, преса, радіо.

Продовжити

Висока відзнака

Згідно Указу Президента України №549/2012

від 19 вересня 2012 року

МАСЕЛЬСЬКОГО СТЕПАНА ІВАНОВИЧА -

голову Балаклійської районної ради

нагороджено орденом "За заслуги" ІІ ступеня -

за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний та культурно-освітній розвиток Харківської області, вагомі трудові досягнення та високу професійну майстерність

ХХІ сесія Балаклійської районної ради

28 серпня відбулось пленарне засідання ХХІ (позачергової) сесії Балаклійської районної ради VI скликання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації І.М.Столбовий, перший заступник голови райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, відповідальні працівники райдержадміністрації та апарату районної ради, преса, радіо.

Продовжити

ХХ сесія Балаклійської районної ради

10 липня відбулось пленарне засідання ХХ сесії Балаклійської районної ради VI скликання. У роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, керівники комунальних підприємств, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради та апарату РДА, представники преси, радіо.


Продовжити

День Перемоги!

Олег Газманов і Олександр Пономарьов на Балаклійщині


9 травня в Балаклії відбулися урочистості, присвячені Дню Великої Перемоги, в яких взяли участь голова Балаклійської районної ради С.І.Масельський, голова районної державної адміністрації І.М.Столбовий та депутат Харківської обласної ради Д.М.Добкін.

Продовжити

ОСББ

НА ЗАСІДАННІ УРЯДУ МАЄ БУТИ УХВАЛЕНЕ РІШЕННЯ ПРО СТВОРЕННЯ НАЦРАДИ З ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ ОСББ

 

Про це повідомив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександр Аліпов під час доповіді на міжнародній конференції "Громадські законодавчі ініціативи у реформуванні системи управління житлом", яка відбулася у Мінрегіоні України.

Продовжити

Ірина Білик в Балаклії

За сприяння обласного депутата Д.М. Добкіна

у Балаклії виступила поп-діва Ірина Білик

В районному Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня, в яких взяли участь голова Балаклійської районної ради С.І.Масельський, голова районної державної адміністрації І.М.Столбовий, депутати Харківської обласної ради Ю.Л.Фесенко та Д.М.Добкін.

Продовжити

До професійної дати

Рейтинг найкращих рад очолили ради, голови яких працюють у першій каденції

 

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. З цієї нагоди журналісти районних ЗМІ спілкувалися з головою Балаклійської районної ради Степаном Івановичем Масельським.


Продовжити