Новини

Відкриття меморіальної дошки Анатолію Перерві

12 квітня 2019 року у Вербівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з нагоди вшанування пам'яті та до 70-річчя з дня народження, відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Анатолію Перерві - видатному українському журналісту та поету.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Уже традиційно триває ознайомлення керівництва району зі станом справ у територіальних громадах Балаклійщини. Хоч села і різні, проте болючі питання майже скрізь однакові. Не стала виключенням і Міловська сільська рада. В цьому пересвідчився голова районної ради Олександр Літвінов у ході виїзного прийому громадян у середу, 10 квітня.

Продовжити

Засідання робочої групи

Сьогодні відбулось засідання Балаклійської робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. У рамках зустрічі учасники активно обговорили питання щодо об’єднання територіальних громад та спроможність таких громад у майбутньому об'єднанні.

Продовжити

Відбулась нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

09 квітня були обговорені важливі питання життєдіяльності Балаклійського району під час семінару-наради з керівниками органів місцевого самоврядування, який пройшов під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова.

Продовжити

До відома

Чугуївська міжрайонна громадська організація
«Чугуївська правозахисна група» повідомляє

Продовжити

На черговій сесії затвердили ряд рішень


04 квітня відбулася чергова сорок перша сесія Балаклійської районної ради, пленарне засідання якої провів голова районної ради Олександр Літвінов. Сесія пройшла за участю голови райдержадміністрації Степана Масельського, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, правоохоронних органів та ЗМІ.

Продовжити

Спільне засідання постійних депутатських комісій

03 квітня  2019 року члени постійних депутатських комісій районної ради розглянули низку питань порядку денного 41  сесії районної ради. Провів спільне засідання постійних комісій голова районної ради Олександр Літвінов.

Продовжити

Селекторний семінар-нарада за темою: «Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді»

03 квітня 2019 року відбувся обласний селекторний семінар-нарада за темою: «Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді», умови участі у конкурсі міні-грантів». З вступним словом до учасників семінару звернулись голова обласної ради Сергій Чернов та заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

Продовжити

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2019 року стартував

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України оголошено про початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Продовжити

З`явився сайт, де можна відслідковувати витрати на ремонт доріг

Офіс ефективного регулювання запустив Портал моніторингу фінансування будівництва та ремонту доріг. Користувачі зможуть дізнатися, про ремонт доріг у розрізі областей та доріг державного і місцевого значення; про кошти, витрачені на безпеку руху; про тендери, які було оголошено та проведено в областях, та про те, скільки грошей фактично витрачено замовниками.

Продовжити