Новини

Відбувся особистий прийом громадян

12 грудня голова районної ради Олександр Літвінов спільно із представниками виконавчого апарату районної ради здійснив виїзний особистий прийом громадян на території Борщівської сільської ради.

Продовжити

В ході підготовки до чергової сесії районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій

У Балаклійський районній раді триває підготовка до пленарного засідання тридцять восьмої сесії сьомого скликання. Основною складовою підготовчого процесу є засідання постійних комісій.

Продовжити

Правила поведінки на льоду

Пристрасть до риболовлі захоплює людину надовго, іноді на все життя. Зимова рибалка не є простою ловлею риби для харчування і задоволення своїх насущних потреб. Це неабияке зняття стресу і відновлення нервової системи людини, «лікувальна терапія» від прискорених і напружених темпів сучасного життя. А ще – це чудовий відпочинок на природі. Але щоб цей відпочинок не перетворився на нещасний випадок, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе і оточуючих.

Продовжити

Зустріч керівництва району з ветеранами органів місцевого самоврядування

В день свята Дня місцевого самоврядування, відбулась зустріч ветеранів органів місцевого самоврядування Балаклійського району та голови районної ради Олександра Літвінова, голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Балаклійського району, прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, села, дбають про його розквіт і зростання. Завдяки злагодженій роботі представницької та виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів і задумів.
Величезна роль у цьому процесі належить районному, міському, сільським та селищним головам, депутатам місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади населеного пункту і саме ради визначають політику місцевого розвитку.
Проте повсякденними турботами людини сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу місцевих рад, але й службовці органів місцевого самоврядування, і, звичайно, громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань.
Тому у цей день подякуємо усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з Вами робимо спільну справу — розбудовуємо Балаклійський район, місто, наші села, робимо життя його жителів кращим, працюємо задля їх добробуту.
Тож бажаю кожному з Вас, шановні колеги, міцного здоров’я, чистого людського щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення соціально-економічного розвитку нашої Балаклійщини.
Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розквіту територіальних громад, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху зміцнення авторитету нашої держави.

З повагою
Голова районної ради                                                                      Олександр Літвінов

Відбулась чергова сесія Харківської обласної ради

06 грудня 2018 року, голова районної ради Літвінов Олександр Миколайович взяв участь у пленарному засіданні XVІІІ сесії Харківської обласної ради VII скликання, яка проходила під головуванням Чернова Сергія Івановича, голови обласної ради.

Продовжити

Учнівські лідери Балаклійщини завітали до Балаклійської районної ради

05 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування, під час візиту членів Балаклійської районної ради старшокласників «Нова хвиля» до Балаклійської районної ради, учнівські лідери Балаклійщини поспілкувалися з Олександром Літвіновим – головою районної ради.

Продовжити

101 інформує

Балаклійський районний відділ Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Харківській області звертає увагу мешканців району на неухильне дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів

Продовжити

Відбулися презентації міні-проектів

27 листопада 2018 року на території Балаклійського району відбулось урочисте відкриття 3 міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Продовжити