Новини

Комунальні підприємства району підбили підсумки діяльності за 2018 рік

30 січня 2019 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, відбулася нарада з питань підбиття підсумків фінансово-господарської діяльності за 2018 рік підприємств районної комунальної власності. У ній взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Полторак С.В., депутати Балаклійської районної ради VII скликання та члени постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності, начальник та працівники, управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, а також керівники, головні бухгалтери та економісти підприємств районної комунальної власності.

Продовжити

Під час зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування розглянули низку актуальних питань

Чергові збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відбулися 30 січня 2019 року у Будинку рад під головуванням Сергія Чернова, президента Асоціації, голови Харківської обласної ради.

Продовжити

Будьте обережні при використанні пічного опалення!

Щорічно в прохолодний період зростає ймовірність виникнення пожеж. В зимовий період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна кількість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

23 січня голова районної ради Олександр Літвінов провів виїзний прийом жителів селища Савинці. Особисті звернення виокреслили основні потреби, які найбільше сьогодні хвилюють місцевих мешканців. І, насамперед, проблема централізованого водопостачання по вулицям селища.

Продовжити

До Дня Соборності України

22 січня 2019 року виповнюється 100 років з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України та стати національним святом – Днем Соборності. Тож урочисті заходи з нагоди свята відбудуться у всіх куточках країни.

Продовжити

На селекторній нараді обговорили хід будівництва сільських медичних амбулаторій

17 січня голова районної ради Олександр Літвінов взяв участь у обласній селекторній нараді, яка проходила під керівництвом заступників голови ХОДА Михайла Черняка та Вадима Данієляна.

Продовжити

Графік проведення обрядів водоосвячення на водоймищах та в храмах району

19 січня православні українці святкують Водохреща або Йордан – третє і завершальне свято різдвяного циклу, день, коли освячують воду. В чому ж суть свята? В цей день Іоанн Хреститель хрестив Ісуса в річці Йордан.

Продовжити

Увага!!! Планову технічну перевірку автоматизованої системи оповіщення населення проведуть у Харківській області

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення (UA:Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Продовжити

В період святкування Водохрещення рятувальники Балаклійщини звертаються

Незабаром в Україні відзначатиметься третє завершальне свято різдвяного циклу – Водохрещення або Богоявлення Господнє. Традиційно, в цей день, чимало вірян йдуть до водойм та купаються в крижаній воді, тим самим нібито повторюють обряд хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Існує повір’я, що вода в цей день цілюща, адже знаходиться під божественним захистом.

Продовжити

Низку важливих питань обговорено під час семінару - наради з керівниками органів місцевого самоврядування

10 січня 2019 року головою районної ради Олександром Літвіновим та головою райдержадміністрації Степаном Масельським проведено семінар - нараду з керівниками органів місцевого самоврядування Балаклійського району.

Продовжити