Новини

День села П'ятигірське

У суботу, 06 жовтня жителі П'ятигірська святкували день народження свого села. І хоча офіційні урочистості були заплановані на четверту годину дня, вже з самого ранку до їх початку мешканці мали можливість поярмаркувати. До столу можна було придбати свіжу рибу, м’ясні копченості, хліб і хлібобулочні вироби, фрукти, овочі тощо.

Продовжити

День села Морозівка

Минула субота для жителів Морозівки ознаменувалась приємною подією. Місцеве земляцтво відзначало День рідного села. Ранок цього дня сповіщав і місцевим, і приїжджим, що день видасться особливим, не схожим на низку попередніх і тих, що чекають попереду. Музика, яка пронизувала простір довкола, немовби закликала йти туди, де знайде відпочинок натомлена душа, де гуртуються причепурені і сповнені поважності односельці.

Продовжити

Святкові урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Перший тиждень жовтня, який цьогоріч видався по-осінньому холодним і подекуди хмарним, педагоги Балаклійщини зустріли з посмішкою на вустах і теплими словами вдячності за сумлінну працю. У четвер, 4 жовтня, у Балаклійському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти,

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні освітяни району!!!

Щиро вітаю всіх Вас від себе особисто, від депутатського корпусу районної ради з професійним святом.

Сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Вчителі – це саме ті люди, які творять історію. Ви формуєте наше майбутнє через навчання дітей, вкладаючи свою душу, свої думки, свої знання, вимагаючи від них на високому рівні відповідати вимогам моральності, людяності. Ви творите прийдешнє. 

Навряд чи знайдеться у світі така професія, яка могла б зрівнятися з Вашою за висотою гуманізму, за силою впливу на людину. Спасибі Вам за щоденну турботу про молоде покоління, за терпіння і вірність обраному шляху.
Любіть наших дітей, навчайте правді і свободі, допомагайте повірити в їхні сили і можливості. Прославляйте й надалі українську школу, педагогічну науку, зміцнюйте та розвивайте її традиції.
Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя, якій було віддано так багато енергії, знань та душевного тепла. Нехай щирі слова подяки звучать для Вас не тільки у свята, а й щоденно.
Міцного здоров'я, віри у свої сили, вагомих здобутків у повсякденній праці, родинного щастя і добра бажаю всім Вам на довгі роки.

 

З повагою

Голова районної ради                                                        О. Літвінов

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Балаклійський районний відділ ГУ ДСНС України у Харківській області вкрай стурбоване станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків.

Продовжити

Слобожанський ярмарок – добра традиція і справжнє свято для жителів Харківщини

Шістнадцятий Великий Слобожанський ярмарок зустрічав харків’ян і гостей осінніми барвами та дарами. Майже 2500 товарів від семисот підприємців до уваги відвідувачів найвидовищного торгового майданчика Харківщини.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 01 жовтня 2018 року по адмістративно-господарському відділу Комунального некомерційного підприємства Балаклійської районної ради Харківської області «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Продовжити

Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи»

29 вересня 2018 року голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов взяв участь у Х Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», який відбувся в готелі Premier Palace Hotel Kharkiv у м. Харків.

Продовжити

До Міжнародного дня людей похилого віку

Напередодні Дня людей похилого віку у Балаклійській дитячій музичній школі відбувся урочистий захід, який проходив за участі голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова, голови Балаклійської райдержадміністрації Степана Масельського, заступника голови Балаклійської районної державної адміністрації Валентини Панасенко, голови Балаклійської районної організації ветеранів України Олександра Захарова, учасників бойових дій та ветеранів Другої світової війни, ветеранів праці.

Продовжити

Проведено семінар – нараду з керівника органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 27 вересня 2018 року, під головуванням Степана Масельського, голови районної державної адміністрації за участі Олександра Літвінова, голови районної ради відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування.

Продовжити