Новини

Засідання президії районної ради

Відбулося засідання президії районної ради

Члени президії одноголосно голосували за пропозицію голови районної ради скликати пленарне засідання чергової сесії районної ради 21 серпня 2018 року о 14 годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради.

Продовжити

Селекторна нарада

Нарада в селекторному режимі

Сьогодня, 19 липня Харківською обласною державною адміністрацією проведено селекторну нараду - засідання обласного штабу з координування організації оздоровлення та відпочинку дітей під головуванням заступника ХОДА Анатолія Бабічева.

Продовжити

Балаклійський РВ ГУ ДСНС повідомляє

Шановні жителі та гості Балаклійщини!

Лиша за останній тиждень липня 2018 року на території Балаклійського району зафіксовано 3 випадки загибелі на водних об’єктах. З початку купального сезону 2018 року на території району загинуло 4 осіб.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Актуальність проблем ремонту доріг, відкриття закладу соціальної сфери, надання матеріальної допомоги та інше…

Черговий виїзний прийом громадян керівництвом Балаклійської районної ради відбувся сьогодні, 11 липня, на території Шебелинської сільської ради.

Продовжити

Свято Івана Купала

«…Ой на Івана, ой на Купала Балаклія гуляла
Традиції шанувала. Тепло дарувала…»

Театралізованим обрядовим дійством, хороводами навколо купальського вогнища, численними майстер-класами та конкурсами, змаганнями, прикрашанням ляльки Марени та пошуками квітки папороті – таким насиченим і яскравим у Балаклії відбулося святкування Івана Купала.

Продовжити

До Дня національної поліції

Працівників Національної поліції привітали з професійним святом

04 липня в залі нарад Балаклійського відділення поліції Зміївського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області відбулось урочисте привітання, яке присвячене Дню Національної поліції України.

Продовжити

Пора жнив

Шановні жителі Балаклійщини!

Пора жнив – особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

Продовжити

День села у Покровському

День села у Покровському – це спільне свято, свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим Покровським колоритом, традиціями і славною українською історією.

Продовжити

День села у Протопопівці

"Моє село – окраса України"

Цієї п'ятниці, 29 червня, мешканці с. Протопопівка святкували традиційний День села. У Протопопівці проживають більше восьмиста жителів. Життя кожного з них на виду. Мешканці села – працьовиті люди, які вірять, що від трудового внеску кожного з них у скарбничку спільних досягнень їхнє село буде жити й розвиватись.

Продовжити