Новини

Урочистості з нагоди Дня державної служби

Привітання, нагородження та святковий концерт

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Продовжити

Селекторна нарада

Цього року в області введуть в експлуатацію рекордні 600 тис. кв. м житла

Про результати роботи будівельної галузі регіону в першому півріччі 2018-го говорили 22 червня під час селекторної наради в обласній адміністрації, участь у якій взяли голова районної ради Олександр Літвінов  та голова райдержадміністрації Степан Масельський.

Продовжити

Вшанування пам'яті

22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам’ять жертв війни

Саме у цей день, 77 років тому - Друга світова війна розпочала свою криваву ходу на теренах нашої держави. Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій та задумів.

Продовжити

Відзначення обдарованої молоді

Свято вшанування обдарованих учнів Балаклійщини

Сьогодні, в актовій залі адмінбудівлі відбулося свято вшанування обдарованих учнів Балаклійського району, на якому вже традиційно відзначили випускників – медалістів та учнів, які підтвердили високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами Всеукраїнських та обласних предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Продовжити

До уваги платників податків

До уваги платників податків!

ГУ ДФС у Харківській області повідомляє про зміну реквізитів усіх рахунків для перерахування податків та зборів до державного та місцевих бюджетів, які починають діяти з 02.07.2018р.

Продовжити

Семінар-нарада

Відбулась семінар – нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

21 червня року в залі засідань районної ради відбулась семінар-нарада з посадовими особами органів місцевого самоврядування. В роботі семінару - наради взяли участь: голова районної ради О.М. Літвінов, голова районної державної адміністрації С.І. Масельський.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Сьогодні голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, як і щосереди, зустрічався з жителями району з метою вивчення та вирішення їх проблемних питань. Тільки під час безпосереднього спілкування можна почути громадську думку про роботу органів територіальних громад району, вирішити злободенні питання їх життєдіяльності, допомогти у вирішенні особистих питань та надати консультативну допомогу жителям району.

Продовжити

101 інформує

Шановні жителі Балаклійщини!

За прогнозами Укргідрометцентру, впродовж червня місяця в Харківській області переважатиме суха погода. В цей період різко зростає ймовірність виникнення пожеж, особливо в природних екосистемах.

Продовжити

До Дня медичного працівника

Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо окрім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил. Сьогодні, напередодні Дня медичних працівників у районному будинку культури відбулися святкові урочистості.

Продовжити

Сучасний спортивний майданчик

Відкриття сучасного спортивного майданчика

Сьогодні, разом із визначними подіями у медичному житті району, також було відкрито після реконструкції багатофункціональний спортивний майданчик на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни.

Продовжити