Новини

Під час зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування розглянули низку актуальних питань

Чергові збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відбулися 19 березня у Будинку рад під головуванням Сергія Чернова, президента Асоціації, голови Харківської обласної ради.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 18 березня 2019 року

Продовжити

Урочистості до професійного свята

Щоденно користуючись житлово-комунальними, побутовими послугами, люди сприймають їх як належне, часто не замислюючись над тим, що за звичними зручностями стоїть цілодобова самовіддана праця працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, до того ж у будь-яку пору року, у будні та свята. Саме вони створюють комфорт і затишок, від якого у великій мірі залежить працездатність людей, їх здобутки на виробництві, словом – добробут.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні працівники комунальних підприємств та підприємств сфери побутового обслуговування міста!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, яке щорічно відзначається у третю неділю березня! Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок в наших домівках і навколо них і користь, яку ви приносите суспільству, важко переоцінити!
Хочу висловити всім Вам щиру вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але так необхідній для нас справі.
Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди! Нехай Ваша робота приносить Вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану.


З повагою голова районної ради                                                                                                      Олександр Літвінов

У Харкові проходить засідання Ради регіонального розвитку

14 березня голова районної ради Олександр Літвінов взяв участь у розширеному засіданні Харківської Ради регіонального розвитку, яка проходе під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Продовжити

101 інформує

Щорічно, з приходом потепління після довгої зими, на полях, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. У вогні гинуть корисні комахи, які зимують у верхніх шарах грунту, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря. Протягом 2018 року на території району співробітники районного відділу 203 рази викликалися на ліквідацію пожеж сухої рослинності, площа знищеної рослинності складає 745 га.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян – своєрідний індикатор настрою людей та суспільної думки, яскравий показник роботи всього великого механізму виконавчої влади. Переконливим доказом цього став черговий виїзний прийом, який цього разу голова районної ради Олександр Літвінов провів у селі Яковенкові 13 березня 2019 року.

Продовжити

Як на Балаклійщині Масляну святкували

За українськими традиціями в останній тиждень перед Великим постом прийнято відзначати свято Масляної. Масляна символізує проводи зими та зустріч із весною. Свято зародилося ще в стародавній слов’янській язичницькій культурі. Люди здавна на Масляну випікали млинці, як символ тепла, сонця та перемоги весни над зимою.

Продовжити

На Балаклійщині вшанували пам’ять Тараса Григоровича Шевченка

Доля не шкодувала йому страждань, але й не пожаліла втіх, що били із здорового джерела життя. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і всерозквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори. (Іван Франко)

Продовжити

У переддень жіночого свята…

На прихід весни всі чекають з особливим нетерпінням, щемливо – солодким трепетом і неприхованим хвилюванням. 8 Березня - це особливе свято. Воно завжди неповторне, бо несе у світ ніжність, кохання і красу. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. І хочеться бути найкрасивішою і найдобрішою, і дарувати усім особам прекрасної половини людства квіти, подарунки і посміхатися.

Продовжити