новини

Оголошення про особистий прийом

       У середу, 22 травня 2019 року,
з 10-ї години, особистий прийом громадян  Чепільської сільської ради
проводитеме Олександр Миколайович Літвінов
голова Балаклійської районної ради

(кабінет сільського голови)

Щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 20 травня 2019 року

Продовжити

Найцікавіші події Дня Європи в Балаклії

Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні жителі Балаклійщини!

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Прагнення до європейського рівня життя європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Саме в ці дні українці справді мають нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку об’єднаної Європи. День Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти. Вітаю всіх краян з Днем Європи! Цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно Європейської держави!


Голова районної ради                                                         Олександр Літвінов

Звернення голови районної ради

Дорогі мешканці Балаклійського району, українці, друзі!

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.
Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.
Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.
Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Голова Балаклійської районної ради                                                                  Олександр Літвінов

Про хід будівельних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури

14 травня з робочою поїздкою відвідав Балаклійський район заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян, де ознайомився із ходом виконання будівельних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури, а також зустрівся з керівництвом району.

Продовжити

Дорожники вкладають вирівнювальні шари асфальту на дорогах до Печенігів та Балаклії

Про хід робіт на цих двох напрямках повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області. Так, на дорозі Чугуїв – Печеніги - Великий Бурлук у межах смт Печенігів біля водосховища провели роботи з влаштування вирівнювального шару на ділянці 300 м. У центрі селища влаштовують вирівнювальний шар ще на двох ділянках - 760 м та 250 м. Після цього дорожники перейдуть до влаштування верхнього шару покриття.

Продовжити

Регіональний фестиваль-конкурс пам'яті народної артистки УРСР Оксани Петрусенко

Традиційно чудового весняного дня Балаклійщина гостинно зустрічає поціновувачів творчості Оксани Петрусенко - виконавців академічних та народних пісень. Сьогодні у нас були гості з Харківської, Київської, Луганської та Черкаської областей. 27 учасників (солісти, ансамблі та вперше - хори!!!). Щороку конкурс відбувається за підтримки голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Івановича Масельського та голови Балаклійської районної ради Олександра Миколайовича Літвінова, вже стало доброю традицією нагороджувати переможців подарунковими сертифікатами на придбання техніки.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 13 травня 2019 року

Продовжити

​74-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Цього теплого травневого дня балаклійці та гості міста зібралися аби подякувати ветеранам за мужність, силу духу, самопожертву, яку вони виявили в боях за рідну неньку-землю та вшанувати героїв, які стали жертвами найкривавішої в історії людства війни.

Продовжити