Новини

Засідання постійних комісій

В ході підготовки до чергової сесії, 16 серпня 2018 року, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, яку провів голова районної ради Олександр Літвінов.

Продовжити

День села Гусарівка

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло − пахне цвітом село…»

Кожен населений пункт Балаклійського району має свою історію, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію та відзначити поважних людей і здобутки громади за рік є відзначення Дня села, якого в кожній громаді чекають з нетерпінням.

Продовжити

Спільне засідання органів влади у ГУ ДФС Харківської області

Показник економічного зростання регіону – зменшення податкового боргу


Спільне засідання органів влади відбулося 3 серпня у Головному управлінні Державної фіскальної служби. Участь у заході взяли заступник голови районної ради Володимир Чуприн та керівники комунальних підприємств Балаклійської районної ради.

Продовжити

Семінар - нарада

Ряд актуальних питань розглянуто на нараді із керівниками територіальних громад

Нарада із сільськими, селищним головами відбулась 31 липня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського.

Продовжити

Хлібороби Балаклійського району першими в Харківській області намолотили 100 тисяч тонн зерна врожаю 2018 року

Шановні хлібороби Балаклійського району!

Від імені депутатів Балаклійської районної ради і від себе особисто вітаю вас  трудовою перемогою -  на сьогодні ви першими в області перетнули 100-тисячний рубіж по намолоту ранніх зернових та зернобобових культур. 

Дякую вам за самовіддану працю, завдяки якій вдається успішно протистояти викликам природи та збирати гідний врожай.
Вирощений і зібраний урожай – це результат невтомної трудової звитяги, умілого господарювання та високої відповідальності хліборобів.

Хай і надалі рясно колоситься щедрими врожаями нива, а любов до рідної землі та людська вдячність завжди надихають вас на нові трудові звершення заради піднесення добробуту і величі Балаклійщини. Здоров’я, злагоди та благополуччя вам і вашим родинам.

З повагою

Голова районної ради                                                      Олександр Літвінов

Голова районної ради провів виїзний прийом громадян

Прийом у селі Вишнева

25 липня голова районної ради Олександр Літвінов провів виїзний прийом громадян в селі Вишнева. Мешканці села, які прийшли на особистий прийом до керівника районної ради, зверталися як із особистими питаннями, так і висловлювали думку усієї громади.

Продовжити

Робоча поїздка

Триває жнивна кампанія

На Балаклійщині триває пора збору врожаю ранніх зернових культур. Кожна зернина – маленька часточка подяки землі за дбайливий догляд, щоденну працю і любов, яка акумулювала в собі результати нелегкої річної праці хліборобів. Тому, збір урожаю це відповідальна пора для аграріїв.

Продовжити

Про розвиток фізичної культури та спорту

У Балаклійському НВК з'явився спортивний майданчик із синтетичним покриттям

Урочисте відкриття спортивного майданчика з синтетичним покриттям, який збудовано за сприяння керівництва району, депутатського корпусу Балаклійської районної ради відбулось сьогодні на території Балаклійського навчально-виховного комплексу за участю голови районної ради Олександра Літвінова.

Продовжити

Засідання президії районної ради

Відбулося засідання президії районної ради

Члени президії одноголосно голосували за пропозицію голови районної ради скликати пленарне засідання чергової сесії районної ради 21 серпня 2018 року о 14 годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради.

Продовжити