Новини

На селекторній нараді обговорили хід будівництва сільських медичних амбулаторій

17 січня голова районної ради Олександр Літвінов взяв участь у обласній селекторній нараді, яка проходила під керівництвом заступників голови ХОДА Михайла Черняка та Вадима Данієляна.

Продовжити

Графік проведення обрядів водоосвячення на водоймищах та в храмах району

19 січня православні українці святкують Водохреща або Йордан – третє і завершальне свято різдвяного циклу, день, коли освячують воду. В чому ж суть свята? В цей день Іоанн Хреститель хрестив Ісуса в річці Йордан.

Продовжити

Увага!!! Планову технічну перевірку автоматизованої системи оповіщення населення проведуть у Харківській області

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення (UA:Харків) або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 14 січня 2019 року

Продовжити

В період святкування Водохрещення рятувальники Балаклійщини звертаються

Незабаром в Україні відзначатиметься третє завершальне свято різдвяного циклу – Водохрещення або Богоявлення Господнє. Традиційно, в цей день, чимало вірян йдуть до водойм та купаються в крижаній воді, тим самим нібито повторюють обряд хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Існує повір’я, що вода в цей день цілюща, адже знаходиться під божественним захистом.

Продовжити

Низку важливих питань обговорено під час семінару - наради з керівниками органів місцевого самоврядування

10 січня 2019 року головою районної ради Олександром Літвіновим та головою райдержадміністрації Степаном Масельським проведено семінар - нараду з керівниками органів місцевого самоврядування Балаклійського району.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

09 січня 2019 року, у середу, відбувся перший в цьому році виїзний запланований особистий прийом громадян головою районної ради О. Літвіновим. Безпосередньо поспілкуватися з Олександром Миколайовичем задля вирішення особистих, проблемних чи спірних питань, проговорити перспективні шляхи розвитку сільської інфраструктури, сформулювати й оприлюднити конкретні інтереси громади того дня виявили бажання мешканці Пришибської територіальної громади.

Продовжити

Олександр Літвінов ознайомився з ходом зведення амбулаторій у Балаклійському районі

Пріоритетом для влади усіх рівнів є наближення медицини до кожного громадянина, рівний та справедливий доступ усіх громадян до медичної допомоги належної якості, поліпшення їх здоров'я, підвищення якості медичних послуг.

Продовжити