Новини

Щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 19 листопада 2018 року

Продовжити

Моє рідне село – доброти і любові криниця… Про день села Лозовенька

Чарівна осінь огорнула землю різнобарвними кольорами, подарувала щедрі врожаї та підвела підсумки сільськогосподарської праці. Отже для жителів українських сіл настав час відпочити та повеселитися. А тут якраз в нагоді таке свято, як День села. Вже багато сіл Балаклійського району відзначили свої іменини, настала черга святкувати і Лозовеньці.

Продовжити

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

Напередодні Дня працівників сільського господарства в залі Балаклійського районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди вшанування величної праці трудівників сільського господарства.

Продовжити

Відбулось засідання позачергової сесії Балаклійської районної ради

16 листопада 2018 року відбулася 37 з початку VII скликання сесія Балаклійської районної ради. Сесія була скликана позачергово, пройшла під головуванням голови районної ради Олександра Літвінова. В порядок денний сесії було включено три питання.

Продовжити

Засідання президії районної ради

Згідно Перспективного Плану Балаклійської районної ради VII скликання на 2018 рік та враховуючи звернення районної державної адміністрації, 14 листопада 2018 року під головуванням голови районної ради Олександра Літвінова відбулося засідання президії Балаклійської районної ради.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Сьогодні, 14 листопада 2018 року з метою вирішення проблемних питань жителів району головою Балаклійської районної ради Літвіновим Олександром Миколайовичем було проведено особистий виїзний прийом громадян Залиманської та Морозівської сільських рад.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 12 листопада 2018 року по  комунальному закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійська  центральна клінічна районна лікарня»

Продовжити

Урочистості до Всеукраїнського дня працівників культури

Вираз «Культура-це простір, в якому проходить людське життя» актуально в усі часи. Саме культура, в тому числі національна, впливає на формування особистості людини з самих ранніх років. Живопис, література, народна творчість, музика – наскільки бідна емоційно була б життя без них. Українська культура досі зберегла свою чистоту, самобутність, яскраву індивідуальність. І заслуга в цьому працівників культури і аматорів народного мистецтва. Це працівники музеїв і бібліотек, будинків культури і клубів, театрів і кінотеатрів, керівники художніх колективів. На честь цих людей 9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури і аматорів (любителів) народного мистецтва.

Продовжити