Новини

Сьогодні відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави

Мешканці Харківщини активно включалися до боротьби з нацистськими загарбниками. Серед молоді створювалися осередки незадоволених «новим порядком», які пізніше переросли в підпільно-партизанські групи.

Продовжити

Засідання колегії РДА

Голова районної ради Олександр Літвінов взяв участь у черговому засіданні колегії райдержадміністрації

20 вересня, під керівництвом голови райдержадміністрації Степан Масельського пройшло чергове засідання колегії, участь у якому взяли члени колегії, селищні, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, силовики, рятувальники, представники засобів масової інформації.

Продовжити

Засідання обласного штабу

18 вересня в Балаклійській райдержадміністрації під головуванням директора департаменту житлово – комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації Сергія Магдисюка відбулось «кущове» засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери районів та міст Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років з виконання доручень за підсумками проведення виїзних засідань обласного штабу.

Продовжити

День села Мілова

Кожне місто чи село має свою давню історію, традиції та звичаї...

Село Мілова є тим населеним пунктом Балаклійського району, де історія села багата й цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління, відроджуються та процвітають.

Продовжити

День селища Савинці

"Хліб і сіль з рідних ланів"

Українське село має надзвичайно багату історико-архітектурну спадщину, культуру, самобутній побут, мальовничі ландшафти, а також значні рекреаційні ресурси. Наші села багаті індивідуальним житловим фондом, добрими і працьовитими людьми.

Продовжити

День села Петрівське

14 вересня у селі Петрівське відбулося святкування Дня села,
яке розпочалося біля сільського Будинку культури

А розпочиналося свято з виставки умільців народної творчості, яка радувала своєю майстерністю та самобутністю. За традицією відбулися спортивні змагання. Трохи віддалік малеча могла розважитися від душі, спускаючись із надувних гірок чи стрибаючи на батуті.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян 12 вересня голова районної ради Олександр Літвінов за участі сільського голови провів особистий прийом громадян в с. Асіївка.

Продовжити

Відбулась позачергова сесія районної ради

Внесено зміни до районного бюджету на позачерговій сесії районної ради

11 вересня поточного року в залі засідань районної ради відбулося засідання ХХXV позачергової сесії Балаклійського районної ради VІІ скликання, яку провів голова райради Олександр Літвінов.

Продовжити

Дні села

08 вересня відсвяткували 347 - річчя від дня заснування села Залиман. Дуже насичена програма захоплювала не тільки жителів села, а й гостей, які прибули на свято, щоб на власні очі побачити дійства, що відбувались.

Продовжити

Дні села

Село моє, для мене ти єдине, дитинства тут мої сліди…

08 вересня, у суботу  до святкової естафети відзначення в Балаклійському районі Дня села приєдналися ще дві територіальні громади – Шевелівська та Новогусарівська. На урочистих святах були присутні перші особи району – голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

Продовжити