Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Збори членів Асоціації

Під час зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування розглянули низку актуальних питань

Чергові збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відбулися 14 лютого у Будинку рад під головуванням Сергія Чернова, президента Асоціації, голови Харківської обласної ради.

Детальніше...

До програми «Доступні ліки» додано 41 новий препарат

Загалом у новому реєстрі препаратів, що беруть участь у програмі, налічується 239 торгових назв, з них 47 – безоплатних.

5 лютого Міністерство охорони здоров’я затвердило новий реєстр препаратів урядової програми «Доступні ліки», які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою – Наказ МОЗ України від 05.02.2018 № 177.

Детальніше...

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

Вшанування пам'яті

День визволення Балаклії зібрав громаду району на Алеї Слави

Початок лютого особливий для усіх поколінь нашого Балаклійського краю. Бо саме в ці дні 1943 року було розпочато визволення району від фашистських загарбників. 6 лютого, з нагоди 75-ї річниці визволення Балаклії відбулося покладання квітів до Вічного вогню на Алеї Слави.

Детальніше...

Обережно, підступний лід

Шановні жителі Балаклійщини!

Наразі через не стабільний температурний режим, крига на водоймах не набуває безпечної міцності, тож є потенційно небезпечною. Але ж прихильники зимової рибалки та просто бажаючі прогулятись по поверхні замерзлого водоймища сміливо ступають на цей лід, не до кінця усвідомлюючи всю небезпеку від необдуманих кроків. Зимова рибалка в цей період дуже небезпечна, адже нема гарантії того, що навіть при тривалій низькій температурі крига досягне достатньої міцності аби витримати відразу декількох людей.

Детальніше...

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру

«Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»

Рішенням Балаклійської районної ради № 453-VII від 14 грудня 2017 року було вирішено створити Балаклійський інклюзивно-ресурсний центр Балаклійської районної ради Харківської області.

Детальніше...

Чергова сесія Балаклійської районної ради

Перша сесія Балаклійської районної ради у 2018 році

30 січня відбулась перша цьогорічна сесія Балаклійської районної ради за присутності 29 депутатів та голови Балаклійської РДА Степана Масельського. Тридцята – за рахунком сесія районної ради сьомого скликання розпочала свою роботу, як завжди, із  Гімну України.

Детальніше...

Звернення голови районної ради

Шановні мешканці Балаклійщини!

Українська громадськість 29 січня відзначає День пам'яті Героїв Крут. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. 100 років тому молоді захисники щойно посталої Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. 

Разом із вами, дорогі співвітчизники, ми маємо зробити все, аби в колективній пам'яті нашої багатостраждальної нації назавжди залишились спомини про героїчні подвиги земляків, інтелігенції та молодих синів Батьківщини.


Голова районної ради                                                      О. Літвінов

Селекторна нарада

Сьогодня, 26 січня Олександр Літвінов взяв участь в обласній нараді, яка відбулась в режимі селекторного зв’язку під головуванням заступника голови ХОДА Євгенія Шахненко

Детальніше...

Засідання профільних постійних комісій

В рамках підготовки до ХХХ чергової сесії

Балаклійської районної ради

Сьогодні, 25 січня в ході підготовки до чергової сесії відбулись засідання профільних постійних комісій районної ради з метою розгляду питань, які плануються розглядатися депутатами на наступній сесії.

Детальніше...

Страница 10 из 31