Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Збирання ранніх зернових

Аграрії району приступили до збирання ранніх зернових культур

Липень місяць для аграріїв району є найвідповідальнішим, адже прийшов час для отримання результату, який було закладено восени минулого року та навесні цього року. З минулого тижня розпочалися в районі збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Детальніше...

Турнір з пляжного волейболу

BALAKLIYA OPEN CUP 2017

15 липня в Балаклії відбувся перший турнір з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд BALAKLIYA OPEN CUP 2017, який зібрав команди з Балаклійського, Близнюківського, Барвінківського, Дворічанського, Первомайського, Шевченківського районів та м. Ізюм, м. Первомайський, м. Куп’янськ.

Детальніше...

Обережно на воді

Шановні жителі Балаклійщини!

Досвід і спостереження свідчать, що нещасні випадки найчастіше трапляються при порушені заходів безпеки на воді. Кожному слід пам'ятати, що вода помилок не пробачає. Відпочиваючи, треба дотримуватися заходів безпеки.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Звернення громадян є одним із засобів захисту їхніх прав та законних інтересів. Важливим заходом реалізації цього конституційного права є звернення громадян до керівництва Балаклійського району.

Детальніше...

101 інформує

Відповідальність за спалювання сміття

Незважаючи на застереження та профілактичну роботу, яку проводять рятувальники громадяни продовжують спалювати сміття та суху рослинність, як на відкритих територіях, так і на власних присадибних ділянках і дачах. Як результат, лише з впродовж літа рятувальники ліквідували 60 пожежу в екологічних системах. Площа пройдена вогнем склала більше 50 га. Лише за останню добу вогнеборці виїжджали на гасіння подібних пожеж 5 рів.

Детальніше...

Відкриття ІІ табірної зміни в "Олімпії"

Літо 2017: урочисте відкриття другої табірної зміни в "Олімпії"

Увечері, 09 липня в позаміському закладі дитячого оздоровлення та відпочинку «Олімпія» стояла весела дитяча штовханина, гамір та сміх. У центрі, навколо головного майданчика оздоровчого закладу, розташувався численний загін схвильованих батьків та рідних вихованців. Всі перебували в очікування свята – відкриття другої табірної змін.

Детальніше...

На Івана Купала

"На Купало сонце грало..."

Рідна Балаклійщина давно започаткувала традицію у житті громади - святкування Івана Купала, в ніч з 6 на 7 липня, яке здавна вважається святом молоді і кохання. Театралізоване свято та магічні дійства відбувались учора на міському пляжі в Балаклії.

Детальніше...

Засідання колегії РДА

Про організацію національно-патріотичного виховання  у навчальних закладах району

В пленарній частині засідання колегії районної державної адміністрації про управлінську діяльність керівників із питання організації національно-патріотичного виховання в загальноосвітніх, позашкільних і дошкільних навчальних закладах району доповіла Швід С.А. – начальник відділу освіти РДА.

Детальніше...

Засідання колегії РДА

Стан готовності району до збирання врожаю розглядався на засіданні колегії райдержадміністрації

Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання зернових культур урожаю 2017 року та готовність хлібоприймальних підприємств до заготівлі зерна йшлося на засіданні колегії Балаклійської районної державної адміністрації 04 липня 2016 року.

Детальніше...

101 інформує

БЕРЕЖІТЬ ХЛІБ ВІД ПОЖЕЖ!

” Хліб — усьому голова!”, — кажуть у народі. З давніх-давен наші предки тяжко трудилися, аби на їхніх столах завжди був запашний буханець. Не полегшала хліборобська праця і нині. Зі світанку до пізньої ночі працюють люди на наших ланах, щоб узимку було вдосталь і хліба, і до хліба.

Детальніше...

Страница 10 из 37