Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

101 інформує

Шановні жителі Балаклійщини!

З початку року червоно-білі машини служби "101" вже 20 разів виїжджали до місць загорання сухої трави, чагарників та сміття.  А бум весняно-польових робіт ще попереду. За статистикою, в районі з кожним роком дедалі гостріше постає проблема пожеж в екосистемах. Так, у 2016 році  таких було зафіксовано 172. Люди, займаючись впорядкуванням присадибних та дачних ділянок, просто забувають про елементарні правила пожежної безпеки.

Детальніше...

Засідання постійних комісій районної ради

Підготовка до 19 позачергової сесії

Сьогодні, 14 березня в ході підготовки до позачергової сесії відбулись засідання профільних постійних комісій районної ради з метою розгляду питань, які плануються розглядатися депутатами на наступній сесії.

Детальніше...

Е - декларування

Проведено семінар-навчання щодо заповнення та подання електронних декларацій у 2017 році

14 березня 2017 року, в залі засідань районної ради пройшов семінар-навчання щодо заповнення та подання електронних декларацій у 2017 році відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». За підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, семінар було проведено експертом фонду, кандидатом наук з державного управління, доцентом - Конотопцевим Олегом Сергійовичем.

Детальніше...

Семінар - нарада

Актуальні питання було розглянуто на нараді з керівниками органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 14 березня 2017 року за участі голови районної ради Літвінова О.М. та голови райдержадміністрації Масельського С.І. відбулась семінар-нарада з посадовими особами органів місцевого самоврядування, де було розглянуто ряд питань.

Детальніше...

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

_____________________________________________________________________

Детальніше...

Відбулось засідання президії

Засідання президії районної ради

У понеділок, 13 березня, у депутатській кімнаті, під керівництвом голови районної ради, голови президії Олександра Миколайовича Літвінова, відбулась президія Балаклійської районної ради, на якій затвердили питання позачергової дев'ятнадцятої сесії районної ради сьомого демократичного скликання.

Детальніше...

Декларування

Е-ДЕКЛАРУВАННЯ – залишилось 18 днів!

До уваги депутатів районної та місцевих рад, керівників та посадових осіб органів місцевого самоврядування! До завершення е-деклараційної кампанії залишилось 18 днів. Балаклійська районна рада наголошує депутатам районної та місцевих рад, посадовим особам органів місцевого самоврядування району на активізації роботи щодо отримання електронного підпису та заповнення е-декларації на офіційному сайті НАЗК.

Детальніше...

Особистий прийом громадян

Здійснено черговий особистий прийом громадян

Уже традиційно триває ознайомлення керівництва району зі станом справ у територіальних громадах Балаклійщини. Хоч села і різні, проте болючі питання майже скрізь однакові. Не стала виключенням і Чепільська сільська рада. В цьому пересвідчився голова районної ради Олександр Літвінов у ході виїзного прийому громадян у четвер, 09 березня.

Детальніше...

Вшанування пам'яті

На Балаклійщині вшанували пам’ять

Тараса Григоровича Шевченка

За участі керівництва району та міста, їх заступників, представників трудових колективів міста, громадськості з нагоди 203-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Детальніше...

Святкові заходи

У переддень жіночого свята…

На прихід весни всі чекають з особливим нетерпінням, щемливо – солодким трепетом і неприхованим хвилюванням. 8 Березня - це особливе свято. Воно завжди неповторне, бо несе у світ ніжність, кохання і красу. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. І хочеться бути найкрасивішою і найдобрішою, і дарувати усім особам прекрасної половини людства квіти, подарунки і посміхатися...

Детальніше...

Страница 10 из 40