Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Проведення піротехнічних робіт

0704До виконання робіт з розмінування залучено 100 піротехніків та 36 одиниць спецтехніки

З метою ознайомлення з виконанням піротехнічною службою робіт на прилеглих до 65-го Арсеналу територіях, на місці роботи піротехнічних підрозділів сьогодні побував голова районної ради Олександр Літвінов та голова  районної державної адміністрації, голова районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Степан Масельський.

Детальніше...

Засідання штабу з НС

Аварійно-відновлювальні роботи тривають на 105-ти об'єктах

Під час надзвичайної ситуації було пошкоджено 117 багатоквартирних будинків. Наразі, аварійно-відновлювальні роботи тривають на 105-ти об'єктах, до робіт на яких залучено 405 робітників із 16 будівельних компаній.

Детальніше...

8 квітня візьміть участь у суботнику

Шановні мешканці Балаклійськоі громади, працівники підприємств, установ, організацій та приватні підприємці!

З метою приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, кладовищ, вулиць та доріг міста, селища та сіл, ліквідації стихійних сміттєзвалищ запрошуємо Вас взяти участь у суботнику, який відбудеться 8 квітня 2017 року. Благоустрій громади залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості її жителів.

Усі хочуть жити в чистому та комфортному місті, селищі чи селі. Тож зробімо їх такими разом!

Новини

Депутати перерахують денний заробіток на допомогу Балаклії

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про ініціативи обласної асоціації місцевого самоврядування перерахувати одноденну заробітну плату для допомоги у ліквідації наслідків вибухів на військовому складі Балаклії. 

Детальніше...

Засідання штабу з НС

Фото Балаклійський район.6 квітня відбулось чергове засідання штабу

За інформацією ДСНС України, у ході очищення піротехнічними підрозділами ДСНС територій навколо міста Балаклія від вибухонебезпечних предметів, 10 кілометрову зону забруднення зменшено до 1 кілометра.

Детальніше...

Новини

Понад півтори тисячі будинків та об'єктів інфраструктури у Балаклії потребують відновлення

Про це повідомив заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач, ознайомившись у Балаклії із ходом ремонтно-відновлювальних робіт після надзвичайної ситуації, спричиненої пожежею на території військової частини А-1352.

Детальніше...

Гуманітарна допомога від районів

Двадцять районів області закріплені за постраждалими під час надзвичайної ситуації мікрорайонами Балаклії для надання гуманітарної допомоги. 

Протягом тижня, з усіх куточків Харківщини до Балаклії приїжджають наші земляки, які надають постраждалим адресну допомогу: продукти харчування, засоби особистої гігієни, будівельні матеріали. Працює психологічна служба та лікарі. До ремонтів та відновлення житла долучаються їх будівельні бригади. 

Крім надання всебічної гуманітарної допомоги, наші земляки планують взяти участь в акції з благоустрою "За чисте довкілля" і разом з балаклійцями навести лад на закріплених територіях.


ДПІ інформує

Балаклійське відділення Ізюмської ОДГІІ ГУ

у Харківській області

                                                                     ІНФОРМУЄ


Відео зустрічі з представниками агенства ООН

Представники агенства ООН зустрілись із головою Балаклійської районної ради, Літвіновим О. М, головою районної державної адміністрації, Масельським С. І., та депутатом Харківської обласної ради, Русецьким А. А., а також відвідали особливо пошкоджені частини міста після пожежі на В/Ч А1352. Відео

Особистий прийом

 Поза увагою не залишиться ніхто

5 квітня Олександр Літвінов провів особистий  прийом громадян.Під час прийому звернення стосувались проведення відновлювальних робіт приватних будинків, які зазнали пошкоджень від наслідків надзвичайної ситуації.

Детальніше...

Страница 10 из 38