Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Оголошення

УВАГА!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БАЛАКЛІЇ!

На цей час осередків горіння та випадків вибухів і детонації на території арсеналу немає. Для подолання наслідків пожежі і розмінування території арсеналу залучено понад 100 військових саперів.

Детальніше...

День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Детальніше...

Семінар - нарада

Про хід проведення семінар-наради з керівниками органів місцевого самоврядування.

Сьогодні, 11 травня під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування. Також на семінарі були присутні керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та силових структур, відповідальні працівники районної ради та райдержадміністрації, представники районних засобів масової інформації.

Детальніше...

101 інформує

Шановні жителі Балаклійщини!

Щорічно лісові пожежі завдають непоправного збитку природі і державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. У вихідні й святкові дні ліс відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання джерел вогню.

Детальніше...

Позачергова сесія

Внесено зміни до районного бюджету

на позачерговій сесії районної ради

10 травня 2017 року відбулося пленарне засідання 21-ої позачергової сесії Балаклійської районної ради, яку провів її голова Олександр Миколайович Літвінов. У роботі сесії взяли участь: голова райдержадміністрації, заступник голови ради, заступники голови районної державної адміністрації, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації , представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Детальніше...

Виїзний особистий прийом

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районну. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади. Черговий такий виїзний прийом відбувся в селі Залиман в приміщені сільської ради, який провів голова районної ради Олександр Миколайович Літвінов 10 травня 2017 року.

Детальніше...

Свято Великої Перемоги

Свято Великої Перемоги крокує Балаклійщиною

72 роки тому відгриміла найстрашніша й руйнівна війна в історії людства – Друга світова війна. Але ми пам’ятаємо про неї і про тих, хто домігся цієї перемоги. Скільки б років не пройшло з Дня Перемоги...

Детальніше...

Футбольний матч

Ветеранське El Clasiсo: «Цементник» - «Газовик»

06 травня на стадіоні «Вимпел» відбувся футбольний матч між ветеранськими командами 55+ балаклійського «Цементника» та Донецького «Газовика» присвячений Дню Великої Перемоги.

Детальніше...

Відкриття Меморіального комплексу

Цьогоріч ми відзначаємо 72 річницю Дня Перемоги у Другій світовій війні. Попри десятиліття що минули, подвиг ветеранів не стирається з людської пам’яті. Традиційно, на початку травня, вітаємо ветеранів і згадуємо те лихоліття, яке їм довелося пережити і в котре переживаючи біль утрат, з новою силою захоплюємося незламністю духу й мужністю ветеранів.

Детальніше...

Урочистості до 9 травня

"Низько схиляємо голови перед Вашим подвигом…"

День Перемоги назавжди залишиться світлим і радісним святом у серці кожної людини. У нескінченному плині історії його світло не меркне, адже цей день подарував нам волю. Безхмарне небо освічує простори нашої Батьківщини, а ми повік у боргу перед безстрашними воїнами-визволителями.

Детальніше...

Страница 10 из 37