Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Вітання голови районної ради


Вітання голови районної ради


Урочистості до професійного свята

День вчителя - це дійсно всенародне свято

В осінні дні, коли природа обдаровує нас щедрими врожаями та різнокольоровими барвами вся Україна вшановує людей, чия професія вимагає великого терпіння, наполегливості і високого професіоналізму – педагогів.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

27 вересня голова Балаклійської районної ради Олександр Миколайович Літвінов провів виїзний прийом громадян у селі Вербівка. За допомогою до очільника району звернулися мешканці села, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей.

Детальніше...

Застереження перед початком опалювального сезону

Шановні жителі Балаклійщини!

З початку року на території району сталося 304 пожежі, матеріальна шкода від яких перевищила два мільйона гривень. Як свідчить аналіз попередніх років, найбільша кількість загорань та, відповідно, трагічних наслідків припадає на осінньо-зимовий період, коли громадяни використовують різного роду обігрівальні прилади. Цьому підтвердженням — статистичні дані. Щороку холодної пори з цієї причини виникає понад 60 відсотків пожеж.

Детальніше...

Нагороди Балаклійщини

Експозиція «Український соловейко - Оксана Петрусенко» принесла Балаклійському району перемогу в 4 номінаціях у Великому Слобожанському ярмарку 2017 року

Надзвичайно дивовижною, захоплюючою, магічною була експозиція, яка була представлена на Слобожанському ярмарку про справжнього українського соловейка – Оксану Петрусенко, яка народилася на Балаклійщині та своїм неймовірним талантом - співом прославляла та сповнювала всю Україну.

Детальніше...

День селища Андріївка

23 вересня 390-у річницю селища, присвяченої до Храму Різдва Пресвятої Богородиці святкувала Андріївка

Цьогоріч вся громада с. Андріївки відзначала чергову річницю заснування рідного селища. Всю душу вклали в підготування до святкування, яке було неповторним, яскравим та гарним.

Детальніше...

На Слобожанському ярмарку

Великий Слобожанський ярмарок

Цього року ювілейний – 15-й – Великий Слобожанський ярмарок відкрився 23 вересня та буде проходити впродовж двох днів на відкритому майдані презентаційно-виставкового центру «Радмір - Експохол» - захід, який продовжує славні історичні традиції Харківщини, як торгового центру Слобожанщини.

Детальніше...

Міжнародний економічний форум

Міжнародний економічний форум

«Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи»

22 вересня 2017 року голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов взяв участь у ІХ Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», який відбувся в готелі Premier Palace Hotel Kharkiv у м. Харків та темою якого стали «Модернізаційні пріоритети для України: відкрита економіка – відкриті можливості».

Детальніше...

Урочисте покладання квітів

Щорічно 22 вересня в Україні – День партизанської слави

Урочистою ходою до пам’ятника загиблим у роки Другої світової війни прямували ветерани, керівники району і міста: Олександр Літвінов, голова Балаклійської районної ради, Степан Масельський, голова Балаклійської районної державної адміністрації, Іван Столбовий, Балаклійський міський голова, Олександр Захаров, голова Балаклійської районної організації ветеранів, представники трудових колективів організацій, підприємств, установ міста, громадськість, преса.

Детальніше...

Страница 10 из 36