Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Чергова сесія Харківської обласної ради

07 грудня, голова районної ради Літвінов Олександр Миколайович взяв участь у пленарному засіданні ХІІІ сесії Харківської обласної ради VII скликання, яка проходила у великій залі Будинку рад під головуванням Чернова Сергія Івановича, голови обласної ради. З нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні, який відзначається сьогодні, перша частина засідання пройшла урочисто і святково.

Детальніше...

Вітання голови районної ради


Урочистості до Дня Збройних Сил України

«Оплотом волі, сили і добра, стоїш велично, Арміє, однині!»

День Збройних Сил України - це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

На прийомі в очільника району побувало 6 жителів району з проблемами господарського, соціального характеру та надання матеріальної допомоги

Сьогодні, 06 грудня 2017 року голова районної ради Олександр Літвінов провів черговий особистий прийом громадян.

Детальніше...

101 інформує

Щодня в Україні виникають десятки надзвичайних подій, на яких гинуть та травмуються наші співвітчизники. Найчастіше, основною причиною нещасть стає власна недбалість громадян, а також свідоме нехтування правилами безпеки життєдіяльності. Проте, якщо брати до уваги трагічні випадки за участю дітей, то слід також враховувати те, що ризик потрапити у халепу для маленького громадянина зростає в рази ще й через природну допитливість. Варто лише дорослим на мить втратити пильність, і юні дослідники потрапляють у небезпеку.

Детальніше...

Вітання голови районної ради

Шановні працівники прокуратури!

Вітаю Вас з професійним святом! Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади - це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Органи прокуратури забезпечують дотримання вимог українського законодавства, підтримують державне обвинувачення, організують позасудовий захист прав громадян, про ефективність якої свідчить кількість звернень громадян до прокуратури.

Найважливішим напрямком діяльності є боротьба з корупцією - робота, яка часто вимагає граничного напруження сил, мужності і готовності слідувати своєму обов'язку.

Ваш професіоналізм і відданість обов'язку дозволять не тільки вирішити проблеми, що виникають у зв'язку із законодавчими та управлінськими новаціями, але й забезпечити ефективний захист правового поля України.

Бажаю всім співробітникам і ветеранам прокуратури міцного здоров'я, принциповості, наполегливості та успіхів у роботі!


Голова районної ради                                                     Олександр Літвінов

Засідання постійної комісії

Відбулося засідання бюджетної комісії районної ради

Сьогодні заступник голови постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів провів чергове її засідання. В роботі цього дорадчого органу ради взяли участь: члени комісії, голова райдержадміністрації Степан Масельський, заступник голови районної ради Володимир Чуприн.

Детальніше...

Науково-освітня виставка

Четверта науково-освітня виставка «Публічне управління XXI»

1 грудня 2017 р. у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться Четверта науково-освітня виставка «Публічне управління XXI», присвячена 20-річчю науки «Державне управління» та Дню місцевого самоврядування в Україні.

Детальніше...

Щоб не допустити лиха

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Останнім часом помітно різке збільшення кількість виїздів служби порятунку на пожежі. Як це не сумно, проте роками склалася така ситуація, що осінньо-зимовий період особливо багатий на подібні події саме в приватному житловому секторі. У чому причина?

Детальніше...

Вшанування пам'яті

Наприкінці листопада вся Україна традиційно вшановує пам'ять мільйонів співвітчизників, життя яких забрала косовиця голодних років

У рамках районних заходів із вшанування пам’яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, 24 листопада біля пам’ятного знаку жертвам голодомору в м. Балаклія відбувся мітинг-реквієм пам’яті жертв Голодомору, за участі голови районної ради Олександра Літвінова, голови райдержадміністрації Степана Масельського, представників підприємств, установ організацій, жителів міста.

Детальніше...

Страница 9 из 37