Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Відбулось засідання позачергової сесії

Внесли зміни до показників бюджету та вирішили низку інших питань

21 липня під головуванням Олександра Миколайовича Літвінова відбулася двадцять четверта (позачергова) сесія Балаклійської районної ради сьомого скликання, яка розглянула 11 питань порядку денного.

Детальніше...

Нарада з питання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

21 липня глава ХОДА провела нараду з питання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася в Балаклії 23 березня.

Проводиться робота з переведення 16 будинків по вул. Арсенальній на індивідуальне опалення у зв'язку з руйнуванням котельні, яка забезпечувала будівлі теплопостачанням. Для цього з обласного бюджету було виділено 3 млн грн. На даний момент проходить закупівля газових котлів і лічильників за рахунок коштів, виділених на матеріальну допомогу жителям Балаклії з обласного, районного та міського бюджетів.

Детальніше...

Увага!

ОГОЛОШЕННЯ

21 липня 2017 року в сесійній залі Балаклійської районної ради відбудеться засідання двадцять четвертої позачергової сесії районної ради VII скликання. Час проведення сесії переноситься з 11.00 години на 13.00 годину.

Засідання постійних комісій районної ради

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій районної ради VII скликання

В ході підготовки до пленарного засідання 24 позачергової сесії районної ради VII скликання, сьогодні, 20 липня 2017 року у Балаклійській районній раді відбулись засідання постійних комісій за участі членів комісій та запрошених доповідачів.

Детальніше...

Пожежонебезпечний період у пору жнив

Шановні жителі Балаклійщини!

Пора жнив – особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

Детальніше...

ДПІ інформує

Балаклійське відділення Ізюмської ОДГІІ ГУ

у Харківській області

                                                   ІНФОРМУЄ

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

З метою забезпечення постійного зв’язку між державою і громадянами та поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення голова районної ради Олександр Літвінов постійно проводить особисті прийоми, на які мешканці району приходять за вирішенням своїх проблем.

Детальніше...

Чергове засідання штабу

Завдання - відновити пошкодження, які відбулись під час надзвичайної ситуації у в/ч А 1352 у встановлені терміни

На цьому було акцентовано увагу будівельників у ході чергового засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, постраждалих під час надзвичайної ситуації на арсеналі, який відбувся сьогодні, за участі заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка, заступника директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Володимира Норчака,  голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова.

Детальніше...

Страница 9 из 37