Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Засідання постійних комісій районної ради

Підготовка до позачергової сесії

Сьогодні, 24 травня в ході підготовки до позачергової сесії відбулись засідання профільних постійних комісій районної ради з метою розгляду питань, які плануються розглядатися депутатами на наступній сесії.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Діалог влади з населенням

Сьогодня відбувся виїзний прийом голови районної ради Олександра Літвінова у селищі Савинці. Мешканці могли особисто поговорити з керівником районної ради та задати йому турбуючи їх питання.

Детальніше...

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

День села

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..»

Щорічно за традицією, на Храмове свято мешканці села Яковенкове відзначають День села. Саме в цей день з'їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Детальніше...

Підписано акт прийому-передачі очищеної території Балаклійського району

Розмінування території Балаклійського району завершено

Під час робочої поїздки голови ХОДА та Віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за участі керівництва Балаклійського району підписано акт прийому-передачі очищеної території району.

Детальніше...

Напрямки співробітництва з Держаудитслужбою

Керівники місцевих рад Харківщини визначили напрямки співробітництва з Державною аудиторською службою України

Начальник Північно-східного офісу Держаудитслужби Юрій Єфімов виступив на загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Він розповів про основні функції Держаудитслужби та важливість професійного підходу до реалізації бюджетної політики органами місцевого самоврядування всіх рівнів.

Детальніше...

Особистий прийом громадян

У Балаклійській районній раді регулярно проводяться особисті прийоми громадян, під час яких жителі району мають змогу звернутися до керівництва району за підтримкою, допомогою, чи кваліфікованою порадою.

Детальніше...

Про виділення цільової субвенціїї з обласного бюджету

Депутати Харківської обласної ради ініціюють виділення 30 мільйонів на відновлення постраждалого приватного сектору Балаклійщини

Обговорення цього питання під час засідання постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків відбувалося за участі  першого заступника голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Детальніше...

Загальні збори Асоціації

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківщини відзначає десятирічний ювілей

У Зміївському районі сьогодні, 16 травня, голова районної ради, Літвінов Олександр Миколайович, взяв участь у загальних зборах уповноважених представників – членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які відбулись в рамках Дня Європи в Україні та з нагоди 10-річчя Асоціації.

Детальніше...

День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. День вишиванки - відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Детальніше...

Страница 9 из 37