Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

До Балаклії прибули представники НАТО

  До робіт із розмінування в Балаклії залучені представники НАТО.

Вони вже прибувають у район - для того, щоб провести регламентні роботи, які дозволять розмінувати територію самої військової бази.

Детальніше...

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

Шановні балаклійці!

Шановні балаклійці!

Містом стрімко поширюються інформація щодо припинення на території Балаклії водопостачання. Ці чутки є хибними, їх поширюють ті, хто намагається дестабілізувати ситуацію та посіяти паніку.  Наразі Балаклія стрімко відроджується після надзвичайної ситуації. Підприємство водозабезпечення – КП БРР "Балаклійський водоканал" працює в штатному режимі.   Будь ласка, зберігайте спокій і довіряйте тільки офіційній інформації!

Відновлено рух транспорту по залізничній станції «Балаклія»

http://www.sq.com.ua/img/news/2012/november/16/train.jpgШановні жителі Балаклійщини!

25 березня, о 14.30  відновлено повноцінний рух залізничного транспорту по залізничній станції Балаклія.


Прийом у Міловій

Прийом у Міловій

22 березня  голова  Балаклійської  районної  ради  Олександр Миколайович Літвінов провів  особистий  прийом  громадян Міловської  територіальної громади. Жителі громади, які прийшли на прийом, виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.

Детальніше...

Селекторна нарада

Підготовка до пропуску осінньо-зимових дощових паводків і весняної повені

21 березня Олександр Літвінов взяв участь у черговому засіданні  регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Харківській області, яка проходила в режимі відеоконференції під головуванням   першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Марка Беккера.

Детальніше...

Не залишайте дітей без нагляду!

Звернення до батьків

Балаклійський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області  вкрай стурбований станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Детальніше...

Сходи громадян

У селах Балаклійщини – сходи громадян…

Сьогодні, у деяких селах Балаклійського району пройшли сходи громадян. Влада звітувала про виконання планів соціально-економічного розвитку у поточному році, а люди розповідали про болючі проблеми.

Детальніше...

ДПІ інформує

Балаклійське відділення Ізюмської ОДГІІ ГУ

у Харківській області

ІНФОРМУЄ


Відбулось засідання позачергової сесії

Внесено зміни до районного бюджету на позачерговій сесії районної ради

Сьогодні, 15 березня, у сесійній залі відбулося пленарне засідання 19 позачергової сесії Балаклійської районної ради, яку провів її голова Олександр Літвінов. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації та керівники підприємств, установ і організацій, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Детальніше...

Страница 9 из 40