Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Розклад Пасхальних богослужінь та освячення пасхальних кошиків в Балаклійському районі

Свято Світлого Христового Воскресіння, Великдень  - головна подія року для православних християн

У ряді всіх християнських свят Пасха Христова є найвищий, радісно і урочисто - свято свят і торжество торжеств. У цей день проходять святкові богослужіння, розговіння після Великого посту.

Детальніше...

Новини

Про обсяги виконання робіт на кожному об’єкту доповіли представники будівельних організацій

Посиленими темпами проводяться роботи з відновлення покрівель багатоквартирних будинків, розташованих у сел. Нафтовиків та вул. Арсенальній. На сьогодні обсяг виконаних робіт складає 60% від загального плану.  

Загальний обсяг виконаних робіт по заміні вікон складає 62,7 %.   Наразі, до завершення підходить робота із встановлення металопластикових вікон у житловому фонді по вул. Арсенальній. Планується, що у п’ятницю, 14 квітня, ці роботи будуть завершені. Продовжуються робота з встановленню вікон у селищі Нафтовиків.   

Як обережно відсвяткувати Великдень

Шановні жителі Балаклійщини та гості району

          Аби Великдень не завершився трагедією, ми звертаємося до Вас із проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята. Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень.

Детальніше...

Чергове засідання будівельного штабу

Завдання  - якомога швидше відновити пошкоджене під час надзвичайної ситуації у в/ч А 1352 житло

На цьому було акцентовано увагу будівельників у ході чергового засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, постраждалих під час надзвичайної ситуації на арсеналі.

Детальніше...

Новини

Фото Балаклійський район.Підсумки проведення суботника 8  квітня 2017 року 

У Всеукраїнській акції "День довкілля" у Балаклійському районі взяли участь 8 тисяч 425 учасників.

Детальніше...

Засідання штабу з НС

Сьогодні, 10 квітня, у ході засідання штабу, з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на арсеналі звітували представники Збройних сил України та ДСНС. 

Згідно з оперативною інформацією, піротехнічними підрозділами ДСНС у ході очищення територій від вибухонебезпечних предметів 10-кілометрову зону забруднення навколо міста Балаклія зменшено до 200 метрів навколо арсеналу, це близько 160 гектарів.

Детальніше...

Пам’ятка «Прочитай та запам’ятай»

 Шановні жителі Балаклійщини!

ДІЇ при виявленні вибухонебезпечних предметів

Детальніше...

Ми - за чисте довкілля

Фото Балаклійський район.Перший весняний суботник пройшов на "Ура!"

З приходом весни вулиці, парки, сквери й дороги Балаклійського району почали «милувати око» не лише яскравою зеленню та першими квітами, але й подеяким сміттям, яке накопичилося за зиму. Отож сьогодні в Балаклійському районі відбувся загальнорайонний суботник з наведення благоустрою територій.

Детальніше...

Відновлювальні роботи

Покрівлі всіх житлових будинків, пошкоджених від вибухів боєприпасів, планується відремонтувати до 14 квітня

Обстеження всіх 117 багатоквартирних будинків, які були пошкоджені, провели дві спеціалізовані ліцензовані організації - інститут «Харківпроект» і кафедра конструкцій ХНУ міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Детальніше...

Засідання постійної комісії

balrada7 квітня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності, яку провів голова комісії Обізний С.О. Депутати ретельно опрацювали всі питання порядку денного, внесли свої уточнення та пропозиції.


Страница 9 из 38