Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Правила безпеки

Правила безпеки поводження з електричними приладами

Кожен день ти користуєшся електричними приладами, але потрібно знати, що вони криють у собі небезпеку. Так, дія електричного струму на людину може при¬зводити до електричних травм та пошкоджень, таких як скорочення м'язів, що супроводжується сильним болем, втратою свідомості, порушенням роботи серця чи дихання (або обох цих порушень разом).

Детальніше...

Вітання голови районної ради

Шановні служителі закону!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Юристи і правознавці, покликані суспільством для вирішення питання дотримання порядку в державі, благополуччя, прав і свобод людини, щоденно стикаючись з найрізноманітнішими проблемами, твердо стоять на позиціях підвищення правової культури українських громадян різних верств населення.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту громадян.

Бажаю вам верховенства порядку і права в щоденній практиці, міцного здоров’я і хороших сімейних взаємин!

 

 

Голова районної ради                                       Олександр Літвінов

Відбулась позачергова сесія

Внесено зміни до районного бюджету на позачерговій

сесії районної ради

05 жовтня 2017 року відбулося пленарне засідання XXVII позачергової сесії Балаклійської районної ради, яку провів її голова Олександр Миколайович Літвінов.

Детальніше...

101 інформує

Спалюєте суху траву та листя в себе на подвір’ї? Балаклійці, уважно прочитайте замітку та схаменіться!

Вимушені констатувати факт: вже не один тиждень, особливо в сонячну погоду, на території району «нема чим дихати». Жителі масово палять листя, гілки та сміття. В пік осіннього паління повітря стає важким і гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Невже так і має бути? Невже ми не розуміємо чим шкідливе паління для нас, наших дітей ?!

Детальніше...

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

Безпечне використання газу в побуті

Будьте обережні з газом!

Шановні мешканці Балаклійщини, в зв’язку з різким зниженням температури нагадуємо всім споживачам природного газу, що саме в період різких коливань температур, поривів вітру, дощів та снігопадів потрібно бути особливо обережними при користуванні газовими приладами.

Детальніше...

День села П'ятигірське

Літвінов Олександр Миколайович привітав село П'ятигірське

з Днем народження

Минулої суботи жителі П'ятигірська святкували день народження свого села. І хоча офіційні урочистості були заплановані на третю годину дня, вже з самого ранку до їх початку мешканці мали можливість поярмаркувати. До столу можна було придбати свіжу рибу, м’ясні копченості, хліб і хлібобулочні вироби, фрукти, овочі тощо.

Детальніше...

День села Волобуївка

Стало доброю традицією в сільській місцевості відзначення Дня села. Ось і 30 вересня мешканці с. Волобуївка відсвяткували свій пам’ятний день.

В цю суботу вулицями села було людно, на святкування завітали голова районної ради Олександр Літвінов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Швід,  місцеві жителі та гості свята.

Детальніше...

Урочистості до Дня людей похилого віку

Щорічно в осінню пору стало доброю традицією збирати людей, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадянська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Детальніше...

Страница 9 из 36