Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Відбувся особистий прийом громадян

Нагальні питання було обговорено під час особистого виїзного прийому

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов сьогодні провів особистий прийом громадян Чепільської територіальної громади.

Детальніше...

Госпітальні округи Харківщини отримують назви

Питання про внесення змін до проекту формування госпітальних округів Харківської області, затвердженого рішенням обласної ради від 31 серпня 2017 року, погодили депутати під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО.

Детальніше...

Експлуатація обігрівальних приладів

Шановні громадяни! 

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів

Детальніше...

Селекторна нарада

Обговорено питання реалізації проектів регіонального розвитку

Голова районної ради Олександр Літвінов 23 лютого взяв участь в обласній нараді, що відбулась в режимі селекторного зв’язку під керівництвом  заступника голови ХОДА Євгена Шахненка.

Детальніше...

Оголошення

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності оголошує конкурс на право проведення незалежної оцінки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що підлягають приватизації у 2018 році.

Детальніше...

Селекторна нарада

Про Урядову програму та реорганізацію у закладах охорони здоров'я на нараді в режимі Live - зв'язку 

23 лютого 2018 року голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов взяв участь у обласній селекторній нараді, яка відбулася під головуванням заступника обласної державної адміністрації М. Черняка з питання про стан виконання в Харківській області Урядової програми «Доступні ліки».

Детальніше...

До уваги депутатів

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Балаклійська районна рада Харківської області повідомляє про перенесення часу проведення XXXI сесії Балаклійської районної ради VII скликання, призначеної на 06 березня 2018 року, з 14 години на 10 годину. 

Голова районної ради                                                                     О.М.Літвінов

Засідання комісій

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

В ході підготовки до пленарного засідання 31 сесії районної ради 7 скликання сьогодні,  22 лютого,  під головуванням Олександра Літвінова відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради.

Детальніше...

Проводи Масляної

Як Балаклійщина "Масляну" проводжала…

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем. 

Детальніше...

День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

У Балаклійському районі вшанували пам`ять воїнів-інтернаціоналістів, загиблих в Афганістані

Сьогодні з нагоди 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав біля Меморіалу "Загиблим балаклійцям в Афганістані" відбувся мітинг, який зібрав громадськість, учнівську молодь, представників підприємств, організацій та установ.

Детальніше...

Страница 9 из 31