Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

До Міжнародного Дня дітей

Свято дитинства у Балаклійському районі

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний День захисту дітей. Цього року в нашому районі відбулось чудове дитяче свято біля районного будинку культури під назвою «У пошуках чарівної квітки», участь в якому взяла учнівська молодь та вихованці дошкільних навчальних закладів міста, громадськість.

Детальніше...

Спільне засідання постійних комісій

В ході підготовки до пленарного засідання сесії відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

Сьогодні, 31 травня 2017 року, в залі засідань під головуванням Олександра Миколайовича Літвінова відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.

Детальніше...

Особистий прийом громадян

Одним із пріоритетних завдань районної ради є забезпечення своєчасного та повного розгляду звернень громадян, порушених в них проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян.

Детальніше...

Безпека на воді

Шановні жителі Балаклійщини!

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку – відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

Детальніше...

Це - важливо

До уваги голів місцевих рад та депутатів

На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com).

Детальніше...

Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. В п’ятницю, 26 травня останній дзвоник пролунав для 6782 школярів Балаклійського району. Для більшості він сповістив про початок літніх канікул, іншим нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.

Детальніше...

Сесія Балаклійської районної ради

Прийняті рішення - на користь Балаклійщини

25 травня поточного року відбулося засідання ХХІІ позачергової сесії Балаклійського районної ради VІІ скликання. Нагальність скликати позачергову сесію була викликана необхідністю внесення змін в рішення і Програми, що стосувалися бюджетних асигнувань, тобто є невідкладними.

Детальніше...

Щодо зниження тарифів на електроенергію

Депутати Харківської обласної ради просять уряд знизити тарифи на світло для жителів Балаклії

Харківська обласна рада направить звернення до уряду з проханням застосувати мінімальний тариф за використану електроенергію для жителів Балаклії та прилеглих населених пунктів.

Детальніше...

Цільова субвенція з обласного бюджету

На відновлення постраждалого приватного сектору Балаклійщини з обласного бюджету виділили 30 млн грн

На пленарному засіданні XI сесії облради VII скликання депутати прийняли рішення про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016 – 2020 роки.

Детальніше...

Сесія Харківської обласної ради

25 травня голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов взяв участь в пленарному засіданні одинадцятої сесії обласної ради.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відкрив пленарне засідання XI сесії облради VII скликання. На порядку денному було понад п’ятдесят питань, депутатські запити і розділ «Різне».

Детальніше...

Страница 8 из 37