Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Урочиста церемрнія покладання квітів

Щорічно 28 жовтня в Україні – річниця визволення від фашистських загарбників

Урочистою ходою до пам’ятника загиблим у роки Другої світової війни прямували ветерани, керівники району та міста: Олександр Літвінов, голова Балаклійської районної ради, Степан Масельський, голова Балаклійської районної державної адміністрації, Іван Столбовий, Балаклійський міський голова, Олександр Захаров, голова Балаклійської районної організації ветеранів, представники трудових колективів організацій, підприємств, установ міста, громадськість, преса.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Під час прийому піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади

25 жовтня, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів, голова Балаклійської районної ради Літвінов Олександр Миколайович провів особистий виїзний прийом громадян — жителів П’ятигірської сільської ради Балаклійського району. Зустрівшись з трудовим колективом сільської ради, з керівниками ПЖКГ "Курганське", КП П’ятигірської сільської ради "П’ятигірське", поспілкувавшись з ними, обговорили ряд актуальних питань, які потребували нагального вирішення.

Детальніше...

Пожежна безпека у побуті

Шановні жителі Балаклійщини!

Стан, який склався сьогодні з пожежами, свідчить, що наявність складних проблем в протипожежному захисті житлового сектору. В Україні щодоби виникає більше 100 пожеж, на яких гине в середньому 5 чоловік. Аналіз свідчить, що найбільша кількість пожеж, біля 75 % сталася саме у житлі.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

18 жовтня голова районної ради Олександр Літвінов провів особистий прийом громадян, як це і передбачено в затвердженому графіку прийому громадян у Балаклійській районній раді.

Детальніше...

Святкування Дня села Чепіль

Чепіль став завершаючим етапом марафону святкування Дня села цьогоріч

В обідню пору 14 жовтня на подвір’ї клубу села Чепіль заклично лунала музика, сповіщуючи про початок відзначення Дня села. І ось о 12-й годині чепіляни, в радісному передчутті приємних емоцій, займають місця у глядацькій залі. Артисти, в свою чергу, не змушують себе довго чекати: оголошують початок концерту, організацією якого займалися місцеві аматори та працівники культури.

Детальніше...

Святкування Дня села Лозовенька

Цими вихідними в Лозовеньці відгуляли День села. Свято вдалося настільки, що і сьогодні його згадують із приємністю

Отож, 14 жовтня Лозовенька скликала до себе гостей: близьких і далеких, тих хто народився тут, виріс, тих хто в цьому селі живе й працює, і тих, кого доля, звивистими шляхами, завела далеко від рідного порогу, адже День села – це свято спільне для всіх, хто називає це село рідним домом.

Детальніше...

Урочистості до Дня захисника України

З нагоди Дня захисника України...

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі.

Детальніше...

Вітання голови районної ради

Дорогі земляки!

Вітаю Вас зі святом мужності і патріотизму - Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує три величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та запроваджене три роки тому державне свято – День захисника України.

Цей день поєднує справжніх чоловіків - чесних, сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не тільки за власну родину, але і за свою справу, за свою Батьківщину. В цей день ми вшановуємо пам'ять братів, батьків, дідів і прадідів, які відстоювали свободу і незалежність нашої держави зі зброєю в руках.

Наше завдання сьогодні - множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.

У цей святковий день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров'я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

 

Голова районної ради                                                                           Олександр Літвінов

 

На засіданні постійних комісій

12 жовтня 2017 року відбулося спільне засідання всіх постійних комісій Балаклійської районної ради сьомого скликання

Темою засідання комісій було питання щодо встановлення нових тарифів на послуги з централізованого опалення населення та на послуги з центрального водопостачання та водовідведення.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Сьогодні голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, як і кожної середи місяця, зустрічався з жителями району з метою вивчення та вирішення їх проблемних питань. Цей метод роботи керівництва районної ради має назву «прийом громадян». Тільки під час безпосереднього спілкування можна почути громадську думку про роботу органів територіальних громад району, вирішити злободенні питання їх життєдіяльності, допомогти у вирішенні особистих питань та надати консультативну допомогу жителям району.

Детальніше...

Страница 8 из 36