Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Семінар з питань охорони праці

«Безпека праці-понад усе»
у Балаклійському районі пройшов семінар з питань охорони праці

14 грудня 2017 року об 11-00 годині у великій залі Балаклійської районної ради Балаклійським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області проведено семінар на тему «Охорона праці та соціальний захист працівника», який ініційований з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, що відзначається щорічно 3 грудня.

Детальніше...

Прийняття бюджету 2018

Головний фінансовий документ району на 2018 рік обговорено та прийнято

Важлива подія у політико-економічному житті Балаклійщини знайшла своє вирішення на черговій 29-й сесії Балаклійської районної ради – було прийнято бюджет району. Клопітка робота керівників Балаклійської РДА та районної ради, нові поправки до законодавства надали змогу закласти зміни, що декларуватимуть запоруку розвитку нашого краю.

Детальніше...

Звіт голови районної ради

"Завдання районної ради у співпраці виконавчої гілки влади і територіальних громад як однієї команди"

14 грудня чергова двадцять дев'ята сесія районної ради сьомого скликання розпочалась зі щорічного звіту голови районної ради Олександра Літвінова про свою діяльність.

Детальніше...

Відбулась чергова сесія районної ради

На черговій сесії районної ради прийняли низку рішень з важливих питань

14 грудня, в сесійній залі районної ради відбулось засідання чергової двадцять дев'ятої сесії районної ради, яка затягнулася і пройшла з великим очікуванням на те, що бюджет району на 2018 рік буде прийнято, як і цілий ряд питань порядку денного. Тому традиційно розпочав її голова районної ради Літвінов Олександр Миколайович у присутності голови РДА Масельського Степана Івановича.

Детальніше...

День вшанування

"14  грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС"

14 грудня ми відзначаємо сумну дату в новітній українській історії - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Сьогодні голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов взяв участь у покладанні квітів присвяченому вищезазначеній даті, яке відбулося біля пам’ятного знаку «І мертвим, і живим присвячується».

Детальніше...

Звернення голови районної ради

Шановні земляки!

Більше 30 років віддаляє нас від дня катастрофи глобального характеру – аварії на Чорнобильській АЕС, що залишила на тілі України незагоєну рану.
Сьогодні ми вшановуємо подвиг героїв, які захистили людство від радіаційної загрози, спричиненої вибухом на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС 26 квітня 1986 року Так судилося, що саме ліквідатори першими взяли на себе приборкання радіаційної стихії та ціною свого життя і здоров’я захистили рідну землю і весь народ.
Ризикуючи життям і здоров'ям, вони самовіддано боролися з невидимим підступним ворогом, зробили усе, аби приборкати ядерну стихію.
Низько вклоняємось ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробили вагомий внесок у справу подолання наслідків.
Ці люди – справжні герої, які на все життя стали нам рідними і близькими. А ті, хто відійшов у вічність, залишаються навічно у наших серцях.
Від імені депутатського корпусу бажаємо всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, незгасаючої енергії, сімейного благополуччя, щастя, миру, добра й злагоди.


Голова Балаклійської районної ради                                          О. Літвінов

На засіданнях постійних комісій

У ході підготовки до ХХІХ чергової сесії Балаклійської районної ради відбуваються засідання профільних комісій

Зокрема, 12 грудня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування; з питань законності, правопорядку та у справах військовослужбовців та постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології.

Детальніше...

Відкриття міні-проектів

У Балаклійському районі відбулися презентації міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»

13 грудня 2017 року на території Балаклійського району відбулось урочисте відкриття 4 реалізованих міні-проектів.

Детальніше...

Семінар - нарада

Семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування Балаклійського району

Сьогодні, головою районної державної адміністрації Степаном Масельським спільно з головою районної ради Олександром Літвіновим проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району.

Детальніше...

Урочистості до професійного свята

Урочисте зібрання з нагоди професійного свята

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

Детальніше...

Страница 8 из 37