Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Відкриття ІІІ табірної зміни в "Олімпії"

«Олімпія – країна чудес»

Саме під таким гаслом вчора відбулося святкове відкриття третьої зміни літнього табору оздоровлення «Олімпія». Підняття державного прапору України, прапору Балаклійського району та прапору «Олімпії» ознаменувало початок нового оздоровчого сезону у таборі.

Детальніше...

Загальні збори Асоціації

Про ключову складову реформи децентралізації – об’єднання громад, йшлося під час зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування

Чергові збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відбулися 02 серпня у Старому Салтові Вовчанського району під головуванням Сергія Чернова, президента Асоціації, голови обласної ради.

Детальніше...

Правила безпечної поведінки на воді

Шановні жителі Балаклійщини!

Ми вкотре  нагадуємо про необхідність дотримання правил безпеки на воді. У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачливим, але вона може завдати багато прикрих неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

Детальніше...

Щодо навчальних зборів з резервістами та військовозобов'язаними

Наприкінці літа будуть проведені навчальні збори з резервістами та військовозобов'язаними

Про це сьогодні йшлося на нараді з керівниками органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ з питання "Про залучення військовозобов'язаних громадян району на навчальні збори". Нарада відбулась за участі голови районної ради Олександра Миколайовича Літвінова.

Детальніше...

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів

Шановні жителі Балаклійщини!

Ми вкотре закликаємо громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях, не провокуйте пожежі у природних екосистемах! Адже частіше за все, пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей: спричинити пожежі житлових будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень.

Детальніше...

День села

Веселівська земля майоріла святковим колоритом

Пообіді місцеві жителі с. Веселого активно готувались до торжества, дбайливо прикрашали сцену для свята у центральному сільському парку, організовували місця для дозвілля. Неподалік, варився смачний куліш, якими після святкового концерту пригощали всіх бажаючих та гостей свята. Головні розваги цього дня чекали й на наймолодших гостей свята – надувні атракціони. Саме так 29 липня розпочиналось святкування чергової річниці села Веселе.

Детальніше...

Робота комісії

Контроль над якістю проведення відновлювальних робіт здійснюється щоденно

За доручанням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, яке було надано на нараді минулої п'ятниці у Балаклійський райдержадміністрації, була створена комісія з перевірки якості виконання відновлювальних робіт житлового фонду, яке було пошкоджено внаслідок надзвичайної ситуації, яка склалася 23 березня на арсеналі боєприпасів.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Турбота про людей, вирішення їх проблем, забезпечення якісними умовами життя, реалізація соціально-економічного розвитку територій, - все це основні завдання, які ставить перед собою Балаклійська районна влада.

Детальніше...

101 інформує

Шановні жителі Балаклійщини!

Звертаємося до мешканців Балаклійського району з проханням не випалювати суху рослинність, бо самовільне спалювання завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій. Найгірше, що випалювання сухої рослинності призводить до забруднення атмосферного повітря шкідливими речовинами, які негативно впливають на здоров’я: стан дихальних шляхів людей, асматичні захворювання  та захворювання щитовидної залози.

Детальніше...

Увага!

ОБЕРЕЖНО! БОТУЛІЗМ!

В Україні продовжують реєструватися випадки захворювання на ботулізм серед населення країни, пов’язані з вживанням рибної продукції, продовж останніх 3-х місяців зареєстровано більше 60 випадків захворювання на ботулізм, з них 9 летальних.

Детальніше...

Страница 8 из 37