Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Гаряче харчування

Для жителів сел. Нафтовиків та вул.  Арсенальної

Сьогодні, 27 березня, з 12 години, на території БЗОШ №6 та в клубі на вул. Арсенальній здійснюватиметься видача продуктів харчування. Для отримання харчових наборів потрібно мати документ із підтвердженням місця проживання. Набори будуть видаватися тільки жителям цих мікрорайонів. Із 13-ї години в їдальні БЗОШ №6 та клубі на вул. Арсенальній буде організовано гаряче харчування.

Відновлено автобусне сполучення

Шановні жителі Балаклійщини!

З 27 березня у  районі відновлено автобусне сполучення

 

До уваги батьків


333333Приділіть посилену увагу дітям !

Шановні батьки! Просимо вас приділити посилену увагу дітям. Проведіть з ними бесіди щодо поведінки у разі виявлення невідомих предметів, які можуть бути вибухонебезпечними. Роз’ясніть їм, що в ніякому разі не можна торкатися їх, бо це дуже небезпечно.
У разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів, потрібно зателефонувати за єдиним номером - 101.


Розмінування в Балаклійському районі завершено

Розмінування в Балаклійському районі завершено

З початку робіт на території міста Балаклія та всіх населених пунктів, що знаходяться в 10 км від епіцентру НП, вилучили 1092 вибухонебезпечних предмети.

Детальніше...

Увага


Шановні жителі Балаклії!

На місці надзвичайної події працюють слідчо-оперативні групи поліції Харківської області. З питань пошкоджень майна під час вибухів на збройному арсеналі ви можете звертатися до чергової частини Балаклійського відділу поліції за телефоном:
-0504168081;               (05749)20902

Ліквідація останніх осередків тління

26 березня планується повністю ліквідувати два останні осередки тління на військових складах у Балаклії

Про це повідомив заступник Міністра оборони України Ігор Павловський під час ранкової наради координаційного штабу з ліквідації наслідків пожежі на 65-му арсеналі в Балаклії.

Детальніше...

Гуманітарний груз для Балаклії

До Балаклійського району надійшло вже понад 50 тонн гуманітарної допомоги

Допомогу надали сусідні райони Харківщини, Полтавська область, Червоний Хрест, волонтери та громадські організації. На шляху до Балаклії знаходяться вантажі від Миколаївської та Хмельницької областей, а також ЮНІСЕФ.


Детальніше...

Сесія районної ради

2 млн. грн. бюджетних коштів району  на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації

26 березня  відбулося екстрене пленарне засідання позачергової сесії районної ради, яку  провів голова районної ради Олександр Літвінов. Основним питанням порядку денного було внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року "Про районний бюджет на 2017 рік" (зі змінами).

Детальніше...

Відновлення газопостачання в районі

У районі триває робота з відновлення газопостачання.

У  секторах, де піротехнічні групи здійснили обстеження на виявлення вибухонебезпечних предметів, починають працювати групи газової служби з перевіркою інфраструктурних об’єктів, житлових будинків, квартир на виявлення ушкоджень газоводів.Так, 26 березня, газопостачання буде відновлено в селах Вербівка, Пришиб, Явір. 27 березня розпочнуться роботи з оперативного відновлення газопостачання у місті Балаклія та Борщівці.

Пожежу на базі озброєння в Блаклії ліквідовано

Перший етап відновлювальних робіт у Балаклійському районі займе 3 - 4 дні

Пожежу на базі озброєння в Балаклії ліквідовано, тривають поодинокі детонації малої потужності, які вже не несуть небезпеки населенню. На даний момент триває розмінування міста та навколишніх сіл і починаються відновлювальні роботи. По мірі розмінування на територію заходять ремонтні бригади комунальних служб і будівельники.

Детальніше...

Страница 8 из 40