Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Сходи громадян

Тривають сходи громадян у територіальних громадах району.

Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 22 березня в селах Петрівське та Протопопівка відбулися сходи громадян, які є одним з інструментів місцевої демократії, що надає можливість територіальним громадам впливати на вирішення проблем їхніх громад та формувати місцевий розвиток.

Детальніше...

Е-декларації

Е-декларації представників місцевих рад: рекомендації і роз’яснення експертів

До 1 квітня 2018 року електронну декларацію мають заповнити особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

Детальніше...

Виїзний особистий прийом громадян

Питання благоустрою, автобусного сполучення та інші обговорювались в Веселому

21 березня голова районної ради Олександр Літвінов провів черговий прийом з особистих питань громадян Веселівської сільської ради. Незважаючи на негоду, веселівці прийшли до Олександра Миколайовича за допомогою із своїми запитаннями та проблемами.

Детальніше...

ГУ ДСНС інформує

Шановні жителі Балаклійського району, пам’ятайте правила порятунку людей на воді!

Бувають випадки, коли люди провалюються під лід і, на жаль, не завжди це закінчується благополучно.Ніхто не може бути повністю застрахований від нещастя на льоду і питання не в тому, як уникнути цього, а що робити, якщо з людиною все-таки трапилася біда і він провалився під лід.

Детальніше...

Засідання колегії

Сьогодні, 20 березня, голова районної ради Олександр Літвінов взяв участь у роботі чергового засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів голова районної державної адміністрації Степан Масельський.

Детальніше...

З нагоди свята

Урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства

16 березня з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у великій залі будівлі Балаклійської районної ради відбулися урочисті заходи. Привітали працівників житлово-комунального господарства Балаклійщини голова районної ради Олександр Літвінов та голова районної державної адміністрації Степан Масельський. Свої привітання передав і депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

Детальніше...

Семінар - нарада

Актуальні питання було розглянуто на нараді з керівниками органів місцевого самоврядування

16 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова пройшов семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

Чим живеш громадо

Сьогодення територіальних громад

Сьогодні, 15 березня, голова районної ради Олександр Літвінов та голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провели зустрічі з жителями Новогусарівської, Гусарівської та Чепільської територіальних громад. Сходи проходили за участі заступників голови райдержадміністрації, керівників базових сільськогосподарських підприємств, служб району.

Детальніше...

Нарада в смт. Андріївка

Про ліквідацію наслідків спалаху вірусного гепатиту «А» та подальші заходи безпеки

Олександр Літвінов прийняв участь у нараді з питань проведення дезінфекції діючого водопроводу, здійснення контролю якості води та побудови глибоководної свердловини, яка пройшла під головуванням першого заступника голови Харківської обласної адміністрації Марка Беккера 14 березня в смт. Андріївка за участі голови райдержадміністрації Степана Масельського, депутата обласної ради Анатолія Русецького та керівників структурних установ району.

Детальніше...

Відкриття амбулаторії в селищі Нафтовиків

Відкриття амбулаторій – це дійсно велике свято, як для медиків, так і для пацієнтів.

14 березня було  насичено приємними подіями, які відбувались в районі. Так, приводом для зібрання жителів селища Нафтовиків, районного керівництва на чолі з головою районної ради О.М. Літвіновим та головою районної держадміністрації С.І. Масельським, представників медичної спільноти, стала важлива та значуща подія.

Детальніше...

Страница 7 из 31