Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Відбулась чергова сесія районної ради

Рішення депутатів районної ради були одностайними

25 чергова сесія Балаклійської районної ради 17 серпня поточного 2017 року, була викликана необхідністю розглянути нагальні питання та прийняти рішення як в освітній галузі району, внесення змін та доповнень до районних програми, майнових питань так і питання, пов’язані з внесенням змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього.

Детальніше...

Спільне засідання постійних комісій

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

В ході підготовки до пленарного засідання двадцять п'ятої сесії районної ради VII скликання, сьогодні, 15 серпня поточного року у Балаклійській районній раді відбулось спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Олександр Літвінов, за участі керівництва райдержадміністрації, начальників служб, управлінь і відділів, а також ЗМІ.

Детальніше...

День села

Українське село колоритне і яскраве, в кожного своя історія, свої традиції, свої улюблені свята.

Але є свято, якого в кожному селі чекають з нетерпінням, адже це чудова нагода «вийти в люди» - себе показати та інших подивитися, а ще поспівати, потанцювати або просто погомоніти в приємній компанії, десь воно співпадає з храмовим святом, десь просто має прив’язку до середини літа – це, звичайно, День села.

Детальніше...

Проекти та заходи з раціонального використання рентних платежів

Сьогодня, 11 серпня, за участі Громадської організації "Нова енергія" та Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області для сільських та селищних голів було проведено тренінг на тему "Проекти та заходи з раціонального використання рентних платежів – шлях до сталого соціально-економічного розвитку видобувних регіонів".

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Традиційний діалог із владою

Сьогодні голова районної ради Олександр Літвінов розпочав свій робочий день із проведення особистого прийому громадян Лозовеньківської сільської ради, як це і передбачено в розпорядженні щодо графіку прийому громадян у Балаклійській районній раді.

Детальніше...

Планування проведення урочистостей

"З метою належного проведення урочистостей з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 26-ї річниці незалежності України та дня міста Балаклія, районною державною адміністрацією розроблені відповідні заходи", -  інформувала Супрун О.Л. – начальник відділу культури районної державної адміністрації на семінар – нараді з керівниками органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

Семінар - нарада

Про актуальні питання життєдіяльності громад

08 серпня голова районної ради Олександр Літвінов та голова райдержадміністрації Степан Масельський взяли участь у робочій семінар - нараді із міським, селищним та сільськими головами району. Також на нараду були запрошені начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники окремих районних служб.

Детальніше...

Щодо медичної реформи та формування госпітальних округів Харківської області

Побудова структури госпітальних округів може стати підгрунтям для подальшої адміністративно-територіальної реформи

За участі депутатів обласної ради, фахівців медичної галузі, представників районів відбулося засідання робочої групи з питань впровадження в регіоні медичної реформи та формування госпітальних округів Харківської області.

Детальніше...

Природа потребує нашого захисту

Шановні жителі Балаклійщини!

Ми ще раз звертаємось до жителів та гостей району зробити все можливе, аби не допускати спалення стерні, залишків сухої рослинності, опалого листя на своїх присадибних ділянках та не спричиняти шкоду довкіллю.

Детальніше...

Селекторна нарада

Нарада в селекторному режимі

Сьогодня, 04 серпня під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка, відбулась обласна селекторна нарада участь в якій взяли голова районної ради Олександр Літвінов, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, відповідальні працівники райдержадміністрації.

Детальніше...

Страница 7 из 37