Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Увага!

Обережно - ботулізм!!!

Стан здоров’я і тривалість життя людини в значній мірі залежить від харчування, від того, що ми їмо, наскільки продукти безпечні і в якій мірі задовольняють організм в поживних речовинах. Серед досить поширених інфекційних захворювань є - ботулізм, що виникає в результаті отруєння токсинами бактерій ботулізму і характеризується важким ураженням центральної і вегетативної нервової системи.

Детальніше...

Зроблено капітальний ремонт квартир по вул. Арсенальній

Мешканці пошкодженого пожаром будинку повертаються додому

Потужний вибух боєприпасів у Балаклії сколихнув звичне життя городян. Нагадаємо, в ніч на четвер, 23 березня, у місті Балаклія на одному з найбільших в Україні складі боєприпасів стався вибух, наслідком якого були пожежа й ланцюгова детонація боєприпасів. Того ж дня в місті та дев’яти населених пунктах, які потрапили до семикілометрової зони ураження (а згодом її розширили до 10 км) проводилася евакуація жителів.

Детальніше...

Зміни у районному бюджеті

Ухвалено зміни до бюджету Балаклійського району на 2017 рік

На XХІІI сесії VII скликання Балаклійської районної ради до бюджету району на 2017 рік внесено зміни.

Детальніше...

Чергове засідання сесії

На пленарному засіданні чергової сесії Балаклійської районної ради розглянуто та прийнято більше сорока питань.

Сьогодні відбулося засідання чергової двадцять третьої сесії Балаклійської районної ради, яке розпочав та вів голова районної ради Олександр Літвінов. В ході засідання взяли участь 28 депутатів районної ради. На порядок денний було винесено більше 40 важливих для життєдіяльності району питань, які попередньо було розглянуто на спільному засіданні комісії та президії районної ради.

Детальніше...

Виїзний особистий прийом

Продовжуючи практику виїзних прийомів громадян, згідно до затвердженого районною радою графіку, 07 червня 2017 року голова районної ради Олександр Літвінов побував у селі Гусарівка, де поспілкувався з місцевими жителями та головою сільської ради Юрієм Дорошенко.

Детальніше...

Пожежонебезпечний період в червні

Шановні жителі Балаклійщини!

За прогнозами Укргідрометцентру, впродовж червня в Харківській області переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. В цей період різко зростає ймовірність виникнення пожеж, особливо в природних екосистемах.

Детальніше...

День села

День народження – у величезному родинному колі

Як швидко летить час! І в тому безупинному плині міняється все довкола, змінюються і люди, і оновлюється світ, закарбовуючи на календарі життя пам’ятні дати. Скільки таких дат було в селах Балаклійського району, достеменно невідомо.

Детальніше...

Велодень 2017

Всеукраїнський Велодень - це головне свято велосипедистів

Тисячі людей, незалежно від віку та стилю катання, проїжджають центральними вулицями міст та містечок України для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя, безпеки та порозуміння з водіями на дорогах.

Детальніше...

Семінар - нарада

Нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

Сьогодні головою районної ради Олександром Літвіновим та головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено семінар-нараду з сільськими, селищними, міським головами.

Детальніше...

Колегія РДА

На засіданні колегії РДА

02 червня в Балаклійській райдержадміністрації відбулося засідання колегії, яке провів голова районної державної адміністрації Степан Масельський. В роботі взяли участь: голова районної ради Олександр Літвінов, члени колегії, депутати районної ради (члени постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності), голови сільських, селищних, міської рад, керівники структурних підрозділів РДА, керівники комунальних підприємств, бюджетних організацій та установ, представники правоохоронних, місцеві ЗМІ.

Детальніше...

Страница 7 из 37