Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Розпорядження про скликання чергової сесії

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

Розпорядження про скликання позачергової сесії

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

Робочий візит міністра оборони України в Балаклії

Вшанування та проведення церемонії нагородження учасників ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на 65-му арсеналі в/ч А-1352 Збройних сил України

Сьогодні, 04 травня, з робочим візитом до м. Балаклія прибув міністр оборони України, генерал армії України – Степан Полторак.
Під час візиту, за участі голови ХОДА Юлії Світличної, її заступників, керівників Балаклійського району було вшановано учасників ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на 65-му арсеналі військової частини А-1352 Збройних сил України, які з честю і гідністю винесли випробування, виконали громадянський борг служити народові України, ризикуючи власним життям і здоров’ям врятували Балаклійщину від лиха.

Детальніше...

Засідання комісії

03 травня 2017 року, з метою попереднього розгляду питань, які виносяться на пленарне засідання чергової сесії районної ради, відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології.

Детальніше...

Про конкурс міні-проектів

Визначено переможців у цьогорічному обласному конкурсі міні-проектів

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів засідання конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє». У роботі комітету взяли участь перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, депутати ради.

Детальніше...

Засідання колегії

На засіданні колегії РДА

28 квітня в Балаклійській райдержадміністрації відбулося засідання колегії, в якому взяв участь голова районної ради Олександр Літвінов. Колегія відбулась під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського та за присутності: голів сільських, селищних рад, керівників структурних підрозділів РДА, керівників бюджетних організацій та установ, керівників правоохоронних, контролюючих органів, місцевих ЗМІ.

Детальніше...

Оновлена програма житловихї субсидій

З 1 травня 2017 року в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій

Органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують їх розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон. З 1 травня 2017 року на підставі внесених 26 квітня 2017 року урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

Детальніше...

Засідання штабу з НС

На засіданні штабу підвели підсумки робіт, які провели в районі та місті Балаклія протягом останнього місяця - з моменту НС на 65-му арсеналі

Сьогодні, 27 квітня, голова районної ради Олександр Літвінов взяв участь у засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Балаклії, який відбувся під керівництвом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Детальніше...

Урядова Програма "Доступні ліки"

Як отримати "Доступні ліки"

Детальніше...

Особистий прийом громадян

Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Балаклійського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради, метою яких є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення різноманітного роду питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району.

Детальніше...

Страница 7 из 38