Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Відбувся особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян - одна із можливостей безпосередньо дізнатися про актуальні проблеми громадян, аби вчасно та ефективно їх вирішувати.

Детальніше...

День села

Святкування у с. Борщівка

Український народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та безцінний досвід, закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі. Підтримувати традиції, знати історію і шанувати свою маленьку батьківщину покликане святкування Дня села.

Детальніше...

Урочистості до професійного свята

Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника у Балаклійському районі відзначили кращих представників галузі охорони здоров’я

Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, в Балаклійському районному будинку культури відбувся урочистий захід. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

Детальніше...

Новенькі авто для центру первинної медико - санітарної допомоги

Автопарк центру первинної медико - санітарної допомоги поповнився новими автомобілями

На центральній площі міста Балаклія, біля районного будинку культури, вже стоять новенькі машини медичної допомоги: шість авто марки ЗАЗ "Forza". Після урочистого вручення ключів від машин, «швидкі» отримають основне місце прописки в районі.

Детальніше...

Інфекційне відділення відповідає всім сучасним вимогам

Мешканці Балаклійщини будуть мати змогу лікуватися в сучасних комфортних умовах

Сьогодні в комунальному закладі охорони здоров’я Балаклійської районної ради "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" відбулася церемонія відкриття оновленого інфекційного відділення та травмпункту.

Детальніше...

Вітання голови районної ради

Шановні медичні працівники Балаклійщини — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у Ваших руках — людські життя. Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Від імені депутатського корпусу Балаклійської районної ради та від себе осоисто бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя.

Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

 

 

З повагою

Голова районної ради                                                 Олександр Літвінов

Щодо ремонту мосту

На особистому контролі керівників області та району знаходиться питання щодо ремонту мосту через річку Сіверський Донець, розташованого на трасі загального користування Андріївка – Курган – Мілове.

Детальніше...

Відкриття І табірної зміни в "Олімпії"

"Олімпія" дала офіційний старт літньому відпочинку.

Ось і настала довгоочікувана та омріяна пора літніх канікул, велика літня перерва в школярів, період зміцнення здоров’я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод. У цілому, довгоочікуване літо – це пора фізичного загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, позитивних емоцій, творчості й активного пізнання світу.

Детальніше...

Виїзний особистий прийом

Кожен громадянин нашої держави наділений конституційним правом на звернення до органів місцевого самоврядування та державних органів влади. Зазвичай, питання, які порушують жителі району перед посадовцями, різнопланові: від матеріально-побутових до загально-громадських. А трапляються і такі, що за своєю суттю не належать до компетенції органів місцевого самоврядування. Та вислухати кожного, надати допомогу, пораду у вирішенні будь – яких питань завжди готовий голова районної ради Олександр Літвінов.

Детальніше...

ДПІ інформує

Балаклійське відділення Ізюмської ОДГІІ ГУ

у Харківській області

ІНФОРМУЄ


Страница 6 из 37