Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Звіт про роботу Української асоціації районних та обласних рад

Звіт про роботу Української асоціації районних та обласних рад за 2017 рік

У звіті представлена нормотворча робота Асоціації; перелік звернень до Уряду, Верховної ради та Міністерств України; результати засідань керівних органів Асоціації, круглих столів, нарад та семінарів; співпраця з міжнародними організаціями тощо.

Детальніше...

Вифлеємський вогонь миру

Пластуни та скаути передали Балаклійщині Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні, у переддень Різдва Христового, представники Харківського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали керівництву району та учням Балаклійського ліцею Вифлеємський вогонь миру.

Детальніше...

У разі користування пічним опаленням

Шановні жителі Балаклійщини!

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.

Детальніше...

Урочистості до Нового Року

Під Новий рік всі бажання здійснюються

29 грудня в великій актовій залі районно ради голова районної ради Олександр Літвінов та голова районної державної адміністрації Степан Масельський привітали ветеранів органів місцевого самоврядування та державної служби, посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців із прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим, побажали всім міцного здоров’я, домашнього затишку і тепла, нових звершень, успіхів та взаєморозуміння у кожній родин.

Детальніше...

Вітання голови районної ради


До уваги депутатів

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

Вшанування та нагородження учасників проведення аварійно-відновлювальних робіт

Дякуємо за відновлену Балаклійщину!!!

Традиційно уже склалося, що в грудні ми підбиваємо підсумки року, що минає, і визначаємо плани на рік прийдешній. Надзвичайна подія, що сталася 23 березня 2017 року на в/ч А-1352 внесла свої корективи у перебіг року.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Сьогодні, з метою вирішення проблемних питань жителів району головою Балаклійської районної ради Літвіновим Олександром Миколайовичем було проведено особистий виїзний прийом громадян Андріївської та Донецької селищних рад.

Детальніше...

Обережно ожеледиця

Шановні жителі Балаклійщини!

У зв’язку з потеплінням, налипанням мокрого снігу та ожеледицею на дорогах, ми звертаємося до водіїв з проханням бути обережними та уважними на дорогах, дотримуватися правил дорожнього руху.

Детальніше...

Для дітей Балаклійського району відбулась новорічна вистава

Свято для малечі

На зимову пору з нетерпінням чекають усі малюки, адже саме взимку приходять найфеєричніші новорічні та різдвяні свята з Дідом Морозом та Снігуронькою, які обдаровують їх подарунками та солодощами.

Детальніше...

Страница 6 из 37