Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Урочистості

Урочисте підняття Державного прапора України

З самого ранку, 23 серпня з нагоди відзначення Дня Державного прапора України поряд із адміністративною будівлею відбулося урочисте підняття Прапора за участі керівництва району та міста, що стало першим заходом, приуроченим до відзначення свята української державності – Дня Незалежності України.

Детальніше...

Вітання голови районної ради


Святкова афіша

Святкові заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України

Детальніше...

День села

Вже з перших хвилин в’їзду до села Вербівка розумієш, що сьогодні тут свято. І не тільки тому, що на вулицях людно й майорять жовто-блакитні прапори. Дух свята тут панує протягом декількох останніх днів. Відтак нарешті 19 серпня відбулося довгоочікуване святкування чергової річниці заснування Вербівки.

Детальніше...

Відкриття спортивно-ігрового майданчика у Вербівці

У суботу в с. Вербівка відбулося урочисте відкриття дитячого майданчику, який нещодавно було встановлено у невеличкому парку в центрі села

Серпневий сонячний день став ще яскравішим від сміху, веселого гомону та щастя на дитячих обличчях. Для дітей, що проживають у селі відбулося справжнє, довгоочікуване свято – урочисте відкриття дитячого майданчика обладнаного за кошти районного бюджету. На свято до малечі завітали голова районної ради Олександр Літвінов, голова райдержадміністрації Степан Масельський.

Детальніше...

День села

Вишнева сьогодні святкує день села

День громади - особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє селище, село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Так, 19 серпня у Вишневій відзначили черговий День села.

Детальніше...

Відкриття спортивно-ігрового майданчика

19 серпня цього року в селі Вишневе відбулося відкриття нещодавно побудованого спортивно – ігрового майданчика у центрі села. Цієї події вишняни чекали з нетерпінням. У досить стислі терміни, завдяки спільним зусиллям району, ПрАТ "Балаклійське ХПП" та громади вдалося провести цей обсяг робіт та завершити його встановлення до свята села.

Детальніше...

Селекторна нарада

Нарада в селекторному режимі

Сьогодні, 18 серпня під керівництвом заступника голови – керівника апарату ХОДА Анатолія Бабічева, відбулась обласна селекторна нарада участь в якій взяли голова районної ради Олександр Літвінов, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, відповідальні працівники райдержадміністрації.

Детальніше...

Засідання колегії РДА

18 серпня голова районної державної адміністрації провів чергове засідання колегії райдержадміністрації

У засіданні взяли участь голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, члени колегії, селищні, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, силовики, рятувальники, представники засобів масової інформації.

Детальніше...

101 інформує

Шановні жителі Балаклійщини!

У зв’язку з підвищенням температури повітря на території Харківської області, збільшується ризик виникнення пожеж через спалювання сухої трави. Це зумовлюється тим, що громадяни, впорядковуючи свої земельні ділянки, спалюють листя чи суху траву. Як свідчить досвід попередніх років, загорання сухої трави здебільшого виникає через людський фактор.

Детальніше...

Страница 6 из 37