Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Семінар - нарада

Сьогодні, головою районної державної адміністрації Степаном Масельським спільно з головою районної ради Олександром Літвіновим проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району. У семінар-нараді взяли участь керівники правоохоронних органів, відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, районні засоби масової інформації.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

У середу, 22 листопада 2017 року, відповідно до затвердженого графіку, головою Балаклійської районної ради Олександром Миколайовичем Літвіновим проведено особистий виїзний прийом громадян на території Вишнівської сільської ради.

Детальніше...

Урочисте покладання квітів

З Україною в серці...

21 листопада 2017 року з нагоди святкування Дня Гідності та свободи на головній площі міста відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка, Великого Кобзаря, сина українського народу, символа свободи та незалежності нашої держави.

Детальніше...

Звернення голови районної ради

Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас із Днем Гідності та Свободи!

У цей знаменний і величний день я з гордістю говорю про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців.

Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Я, депутатський корпус та виконавчий апарат Балаклійської районної ради приєднуються до численних привітань на адресу жителів Балаклійщини! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

 

Голова районної ради                           Олександр Літвінов

 

Розширена освітянська нарада

«Від ЗНО – 2017 до ЗНО – 2018: підсумки та перспективи»

Сьогодні, 20 листопада 2017 року у приміщенні Балаклійського ліцею відбулася розширена нарада для директорів закладів загальної середньої освіти району, заступників директорів, керівників районних методичних об’єднань за темою: «Від ЗНО – 2017 до ЗНО – 2018: підсумки та перспективи».

Детальніше...

Селекторна нарада

Нарада в селекторному режимі

17 листопада відбулась обласна селекторна нарада участь в якій взяли голова районної ради О.М. Літвінов, голова райдержадміністрації С.І. Масельський, начальники відділів райдержадміністрації, до компетенції яких відносяться питання порядку денного.

Детальніше...

Урочистості до професійного свята

Зустрічали своє професійне свято аграрії Балаклійщини...

Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам – День працівників усіх галузей сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

Детальніше...

Вітання голови районної ради

Шановні трудівники агропромислового комплексу Балаклійщини !

Від імені депутатського корпусу районної ради сердечно вітаю Вас з професійним святом –

Днем працівників сільського господарства.

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі.

День працівників сільського господарства - це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю. 

Дозвольте від щирого серця подякувати Вам - хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району, за те, що Ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави  та піднесення добробуту всього українського народу !

 

З повагою

Голова районної ради                              Олександр Літвінов

Відбувся особистий прийом громадян

Більшість звернень громадян стосувалися житлово-комунального господарства

Кожна перша і третя середа місяця – дні прийому громадян головою Балаклійської районної ради. Так, 15 листопада Літвінов Олександр Миколайович провів особистий прийом громадян.

Детальніше...

Вибухонебезпечні боєприпаси

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

З початку 2017 року піротехнічні підрозділи ДСНС Харківщини вилучили та знешкодили 2 тис. 645 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

Детальніше...

Страница 6 из 36