Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Селекторна нарада

28 березня Олександр Літвінов взяв участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з трагічними наслідками надзвичайної ситуації у м. Кемерово (Російська Федерація), яка пройшла під головуванням Марка Беккера, першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В’ячеслава Тищенка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

Детальніше...

Ізюмська ОДПТ інформує

УВАГА! ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЇ!

Ізюмська ОДПТ застережує щодо шахрайських дій, які здійснюють злочинцями під виглядом працівників органів ДФС. Так, на мобільні та міські телефони посадової особи суб’єкта господарювання телефонує невідома особа, яка звертається нібито від імені працівника ДФС - найчастіше начальника або заступника начальника податкової інспекції.

Детальніше...

Я маю право

Мін’юст запустив проект

«Я МАЮ ПРАВО! на виконання рішення суду»

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» почав діяти новий напрямок, який надасть українцям вичерпну інформацію про те, як реалізувати своє право на виконання судового рішення.

Детальніше...

Виїзний особистий прийом громадян

 Прийом у селі П'ятигірське

28 березня мешканці П’ятигірської територіальної громади мали можливість поспілкуватись з головою районної ради Олександром Літвіновим. Олександр Миколайович здійснює виїзні прийоми з метою допомогти громадянам у вирішенні їх проблем.

Детальніше...

Аби Великдень не завершився трагедією

Шановні жителі Балаклійщини та гості району

         Наближається одне з найбільших релігійних свят — Великдень. У святкові дні храми відвідає велика кількість людей. Аби Великдень не завершився трагедією, ми звертаємося до Вас із проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

Детальніше...

Естафета пам'яті

Урочиста передача естафети пам’яті

02 лютого у Харківській області стартувала естафета пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги», присвячена 75-ій річниці визволення Харківської області від фашистських загарбників. Традиційно, від району до району відбувається урочиста передача атрибутів естафети на знак пам’яті і шани славним воїнам-визволителям Слобожанщини.

Детальніше...

ГУ ДСНС інформує

БУДЬМО УВАЖНІ!

У разі виявлення предмета, підозрілого на вибуховий пристрій  у першу чергу необхідно здійснити наступне:

Детальніше...

Міні -проекти

На цьогорічний конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє» подано 916 заявок

У Будинку рад відбулось засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «азом в майбутнє». У 2018 році конкурсні проекти надійшли з 26 районів Харківщини, 6 міст обласного значення та міста Харкова, 11 об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

До річниці надзвичайної події на військовому арсеналі

Сьогодні, 23 березня, виповнюється рік з дня страшної трагедії на військовому арсеналі А-1352, яка змінила життя багатьох балаклійців. Внаслідок вибухів було зруйновано та пошкоджено 392 об’єкти. Це житлові будинки, будівлі соціальної, освітньої та промислової сфери.

Детальніше...

Перехід на літній час

25 березня українці переведуть годинники на годину вперед

Перехід на літній час у 2018 році в Україні відбудеться у неділю, 25 березня. Переводити стрілки годинника на літній час – на одну годину вперед – українцям традиційно доведеться в останні вихідні першого весняного місяця – в ніч з 24 на 25 березня. Ця процедура необхідна для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного.

Страница 6 из 31