Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Гуманітарна допомога

Фото Балаклійський район.Допомога жителям міста від Агенства ООН

Сьогодні, 3 квітня, з робочим візитом, в рамках допомоги постраждалим від надзвичайної ситуації, Балаклію відвідали представники Агенства ООН у справах біженців в Україні - голова польового офісу Агенства ООН у справах біженців в Україні -Томас Фаустіні та фахівець з питань житла, Сайфуллах Мехрабі.

Детальніше...

Семінар - нарада

IMG 4138

На семінарі озвучено першочергові завдання

3 квітня відбувся семінар-нарада для керівників органів місцевого самоврядування Балаклійського району, за участі О.М. Літвінова, під головуванням С.І. Масельського. В нараді взяв участь депутат Харківської обласної ради А.А. Русецький.

Детальніше...

Новини

snaryadБалаклію та 9 прилеглих населених пунктів у зоні НС очищено від вибухонебезпечних предметів

Про це йдеться в оперативній інформації від ДСНС України. Станом на 08:00 3 квітня пожеж на території міста Балаклія та прилеглих населених пунктів внаслідок вибухів боєприпасів не зафіксовано.

Детальніше...

Допомога агенства ООН

 Агентство ООН у справах біженців передало допомогу для постраждалих у місті Балаклія

У суботу, 1 квітня, Агентство ООН у справах біженців направило гуманітарний вантаж із будівельними матеріалами до міста Балаклія Харківської області.

Детальніше...

Пожеженебезпечний період

 Шановні жителі Балаклійщини!

За прогнозами Укргідрометцентру, впродовж квітня-вересня в Харківській області переважатиме суха погода. В цей період різко зростає ймовірність виникнення пожеж, особливо в природних екосистемах.

Детальніше...

Засідання штабу з НС

Головне завдання – якнайшвидше відновити пошкоджене житло

2 квітня відбулось чергове засідання штабу з будівництва та відновлення будівель та споруд, пошкоджених під час надзвичайної ситуації на арсеналі.

Детальніше...

Одноденний заробіток на підтримку постраждалих у Балаклії

Одноденний заробіток депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад Харківщини буде спрямовано на підтримку постраждалих у Балаклії

Відповідне звернення до колег ухвалили сьогодні делегати 352 членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Детальніше...

Звернення до народних депутатів

   Депутати Харківської облради звернуться до народних депутатів щодо допомоги у забезпеченні  житлом     постраждалих від вибухів у Балаклії

Про це сказав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час сьогоднішнього пленарного засідання Х позачергової сесії.

Детальніше...

110 мільйонів на ліквідацію наслідків НС

На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації у Балаклії депутати обласної ради спрямували 110 мільйонів гривен

Відповідне рішення підтримали депутати Харківської обласної ради, які зібралися 31 березня у великій залі Будинку рад на пленарне засідання Х позачергової сесії.

Детальніше...

Запрошуємо всіх на суботник

Шановні земляки!

Завтра, 1 квітня, в місті Балаклія організовується суботник з прибирання прилеглих до в/ч А1352 територій – вул. Арсенальна та сел. Нафтовиків, найбільш постраждалих під час надзвичайної ситуації. На допомогу балаклійцям у наведенні чистоти, ДСНС України направить 100 бійців особового складу. Також буде залучена техніка.

Запрошуємо всіх жителів Балаклії взяти участь у суботнику, адже тільки спільно ми повернемо нашому місту його красу.

Страница 5 из 40