Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

ГУ ДСНС інформує

Увага! Горить суха трава!

Із настанням сухої весняної погоди на території Балаклійського району все частіше трапляються пожежі через необережне  поводження з вогнем під час спалювання сухої трави та рослинності, спалювання сміття на відкритих ділянках, на узбіччях доріг, поблизу лісових масивів та поряд із житловими будинками.

Детальніше...

Сходи громадян

Тривають сходи у територіальних громадах району

10 квітня 2018 року відбулися сходи громадян у Бригадирівській, Вишнівській  та Веселівській сільських радах.В сходах взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, голова  райдержадміністрації Степан Масельський, керівники та спеціалісти установ і закладів району.

Детальніше...

Селекторна нарада

6 квітня відбувся обласний селектор, де обговорили заходи акції
«За чисте довкілля»

Голова районної ради Олександр Літвінов та голова райдержадміністрації Степан Масельський взяли участь в обласній селекторної нараді в ході якої обговорювались питання проведення в області щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" та стану отримання суб’єктами господарювання Харківської області дозвільно погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів.

Детальніше...

За чисте довкілля

На Балаклійщині стартував двомісячник з благоустрою територій

З 2 квітня 2018 в районі розпочато санітарно –екологічний двомісячник з благоустрію територій.Традиційно під час виконання заходів з благоустрою планується забезпечення чистоти та наведення порядку в населених пунктах, ліквідація несанкціонованих звалищ, приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій, розчистка узбіч доріг від сміття та захаращень, висадження дерев, кущів, квітників на території парків, скверів та інші види робіт.

Запрошуємо всіх прийняти активну участь

Оголошення

Повідомлення про планову діяльність ПАТ "Укргазвидобування", яка підлягає оцінці впливу на довкілля детальніше

Сходи громадян

Діалог між владою та громадськістю

5 квітня відбулися загальні збори у Лозовеньківській та Шевелівський територіальних громадах. Про свою роботу та діяльність депутатського корпусу, виконкому звітували сільські голови Михайло Даниленко та Галина Євсюкова.

Детальніше...

ГУ ДСНС інформує

Задумайтесь! Чи варто палити траву?

Шановні громадяни! Ніколи не забувайте про правила пожежної безпеки. Попередити вогонь простіше, аніж приборкати велику територію, охоплену червоною стихією. Давайте пам’ятати, що природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї.

Детальніше...

Графік проведення обрядів на Великодень та Радоницю в Балаклії

08 квітня – свято Великодня, Христового Світлого Воскресіння 

У ряді всіх християнських свят Пасха Христова є найвище, радісне і урочисте свято. У цей день проходять святкові богослужіння, розговіння після Великого посту. Графік проведення обрядів в місті Балаклія.

Детальніше...

Селекторна нарада

Питання розвитку агропромислового комплексу регіону розглядалось 30 березня  на обласній селекторній нараді, участь в якій взяли голова районної ради О.М. Літвінов, голова райдержадміністрації С.І. Масельський, начальники відділів райдержадміністрації. В ході наради обговорювались основні показники сільськогосподарського виробництва та аналізувався стан справ у тваринництві.

Сходи громадян

У районі тривають сходи громадян.

29 березня керівники органів місцевого самоврядування Вербівської, Пришибської, Міловської територіальних громад звітували про свою діяльність в межах наданих їм повноважень за 2017 рік.В сходах взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, голова  райдержадміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, керівники та спеціалісти установ і закладів району.

Детальніше...

Страница 5 из 31