Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

101 інформує

Шановні жителі Балаклійщини!

Всього з початку року на території України виникло понад 60 тисяч пожеж. З них у житловому секторі — понад 20 тисяч випадків. Кількість загиблих на пожежах вже перетнула позначку у 1 тисячу осіб.

Детальніше...

День села Мілова

Мілова відсвяткувала своє 331- річчя

Урочисто відзначати День села у Міловій вже стало доброю традицією. 02 вересня, це багате на історичні події та відомих людей село гостинно зустрічало гостей свята, серед яких і голова районної ради Олександр Літвінов, голова райдержадміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

Детальніше...

Свято 1 версня

Голова районної ради, Олександр Літвінов взяв участь у святкових урочистостях

Першого вересня у школах району пролунав перший дзвінок, який покликав учнів за шкільні парти. Святково одягнені, трохи схвильовані після безтурботних канікул дівчатка і хлопчики вишикувались на шкільних лінійках й радо зустрічали першачків.

Детальніше...

Свято 1 версня

Урочистості в Балаклійському ліцеї

Сьогодні 1 вересня у всіх школах Балаклійського району, як і по всій Україні, пройшло Свято першого дзвоника, сповістивши про початок нового 2017/2018 навчального року і закінчення літніх канікул, а для першокласників – старт нового шкільного життя. Кожен загальноосвітній навчальний заклад нашого району на своїх подвір’ях радо вітав почесних гостей.

Детальніше...

Сесія Харківської обласної ради

31 серпня, голова районної ради Літвінов Олександр Миколайович взяв участь у пленарному засіданні ХІІ сесії Харківської обласної ради VII скликання, яка проходила у великій залі Будинку рад під головуванням Чернова Сергія Івановича, голови обласної ради.

Детальніше...

Освітянська конференція

Напередодні нового навчального року відбулася конференція освітян Балаклійського району

Традиційно перед початком нового навчального року освітянська еліта району збирається на педагогічну конференцію, аби підбити підсумки розвитку освітньої галузі за минулий навчальний рік та визначити плани на майбутнє. Отож, 30 серпня, у залі районного будинку культури відбулась конференція працівників освіти району. Педагоги всіх освітніх закладів району долучилися до її проведення.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага в Балаклійській районній раді. Так, 29 серпня голова районної ради Олександр Літвінов провів черговий прийом громадян з особистих питань.

Детальніше...

Святковий ярмарок

День незалежності України - це свято, що єднає всіх, бо це наша земля, іншої в нас не буде.

24 серпня з яскравого ярмаркового дійства на Балаклійщині розпочалося відзначення державних свят: 26-ї річниці Незалежності України, 94-ї річниці заснування району та 354-ї річниці заснування Балаклії. Протягом дня триватимуть урочистості, спортивні та музично-розважальні заходи.

Детальніше...

Урочистості

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 26-ї річниці незалежності України у Балаклійському районі було проведено ряд масових урочистих заходів

День незалежності України – це найбільше національне свято. Уперше за тисячолітню історію, на карті світу постала держава під назвою «Україна». Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

Детальніше...

Відкриття виставок

Відкриття виставок з нагоди 26-ї річниці незалежності України та Дня державного Прапору України

Не у всіх і не у кожному населеному пункті є можливість відвідати картинну галерею, подивитись музейні експозиції. Балаклійці та мешканці району мають таку нагоду. Сьогодні, 23 серпня 2017 року, в Балаклійському районному краєзнавчому музеї за участі голови районної ради Олександра Літвінова, першого заступника голови райдержадміністрації Вячеслава Тищенка, депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького відбулося урочисте відкриття виставок "Таємничий світ скульптур Олександра Фролова" та "Балаклійці у літописі спортивної слави".

Детальніше...

Страница 5 из 37