Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

101 інформує

БЕРЕЖІТЬ ХЛІБ ВІД ПОЖЕЖ!

” Хліб — усьому голова!”, — кажуть у народі. З давніх-давен наші предки тяжко трудилися, аби на їхніх столах завжди був запашний буханець. Не полегшала хліборобська праця і нині. Зі світанку до пізньої ночі працюють люди на наших ланах, щоб узимку було вдосталь і хліба, і до хліба.

Детальніше...

101 інформує

Шановні жителі Балаклійщини!

На всій території Харківської області спостерігається підвищення температурних показників та по-справжньому спекотна погода. Недотримання правил пожежної безпеки (випалювання сухостою, необережне поводження з вогнем, непогашений сірник, недопалок) у цей період може стати причиною масштабних лісових пожеж.

Детальніше...

Семінар - нарада

Пройшла семінар-нарада із керівниками органів місцевого самоврядування

30 червня 2017 року в залі засідань районної ради відбулася семінар-нарада з посадовими особами органів місцевого самоврядування. В роботі семінару - наради взяли участь: голова районної ради О.М. Літвінов, голова районної державної адміністрації С.І. Масельський, перший заступник голови районної державної адміністрації В.О. Тищенко, заступник голови районної ради В.В. Чуприн.

Детальніше...

Відкриття молодіжного хабу

Youth hub розпочав свою діяльність

27 червня, відбулася дуже важлива подія в житті нашого району — при районному будинку культури, в рамках проекту з підготовки молодіжних лідерів відкрито молодіжний хаб під назвою "Куб".

Детальніше...

Урочисте покладання квітів

28 червня в Україні відзначається День Конституції

21 рік тому, 28 червня 1996 року, на 5 сесії Верховної Ради 2 –го скликання депутати прийняли Головний Закон нашої країни - Конституцію. Вона отримала високу оцінку світової спільноти, адже задекларовані у ній цінності відповідають кращим європейським традиціям. Передусім, це – повага до людини, її честі, гідності, свобода волевиявлення, тощо.

Детальніше...

Про нагородження особового складу ДСНС у Балаклійському районі

26 червня 2017 року в залі засідань Балаклійської районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди вручення відомчих відзнак особовому складу підрозділів Балаклійського районного відділу Головного управління ДСНС України в Харківській області.

Детальніше...

День села

У Протопопівці відбулось традиційне свято села

Привітними словами зустрічала односельців і своїх гостей Протопопівка у День села, який припав на 23 червня. Красиве село полонило неймовірними барвами погляд кожного, хто завітав сюди того дня та пройшовся його головною вулицею до Будинку культури, де і розпочалося святкування.

Детальніше...

Урочистості до професійного свята

Відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби

23 червня 2017 року в Балаклійському районі відбулися урочисті заходи до Дня державної служби України. Державних службовців району з нагоди професійного свята вітали керівники району, колеги та гості.

Детальніше...

Свято вшанування

Свято вшанування обдарованої молоді Балаклійщини

Урочисте нагородження медалістів-випускників шкіл та кращих учнів, переможців і лауреатів обласних етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, призерів МАН, інтелектуальних і творчих конкурсів відбулося сьогодні, 23 червня в актовій залі приміщення Балаклійської районної ради.

Детальніше...

Вшанування пам'яті

Відбулось вшанування пам’яті загиблих захисників Батьківщини

22 червня 2017 року в населених пунктах Балаклійського району пройшли заходи з вшанування пам’яті жертв війни в Україні: покладання квітів до могил загиблих воїнів, пам’ятників та Меморіалів Слави за участі ветеранів Другої світової війни, представників депутатського корпусу району, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Детальніше...

Страница 5 из 37