Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Обережно! Снігопад!

Шановні жителі Балаклійщини!

Активний циклон на території Харківської області зумовить складні погодні умови:  очікуються сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 15-25 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, посилення швидкості вітру до 15-20 м/с. Ми звертаємося до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці.

Детальніше...

Урочисте покладання квітів

До Дня Соборності України

Сьогодні в м. Балаклія на честь Дня Соборності України відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. У цей день на центральну площу прийшли всі, хто твердо впевнений, що тільки в єдності наша країна зможе зберегти свою незалежність, здобуту не одним поколінням українців.

Детальніше...

Звернення голови районної ради

Дорогі жителі району!

Щиро вітаю Вас з великим державним святом – Днем Соборності та Свободи України!

Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна нерозділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня соборності незалежної України! Нехай кожен громадянин зустріне це урочисте свято з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Зичу усім вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Батьківщини! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України!

 

 

Голова районної ради                                                                    О.Літвінов

Безпека на Водохреща

В період святкування Водохрещення рятувальники Балаклійщини чергуватимуть в місцях масового купання людей

Незабаром в Україні відзначатиметься третє завершальне свято різдвяного циклу – Водохрещення або Богоявлення Господнє. Традиційно, в цей день, чимало вірян йдуть до водойм та купаються в крижаній воді, тим самим нібито повторюють обряд хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Існує повір’я, що вода в цей день цілюща, адже знаходиться під божественним захистом.

Детальніше...

19 січня - Хрещення Господнє

Вода хрещенська - вода цілюща

Щороку, цієї зимової пори, у День Хрещення Господнього, православні зі світлою радістю, з вірою в серці йдуть до храмів та водоймищ, щоб освятити воду. 19 січня – це один з дванадцяти найбільших християнських свят - Хрещення Господнє. Його відзначають на згадку про хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. У цей день церква традиційно освячує воду. 

Детальніше...

До уваги депутатів

Розпочався черговий етап подачі декларації

З 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Детальніше...

Обережно на льоду

Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід.

Детальніше...

Співбесіди з керівниками органів місцевого самоврядування

IMG 9833

Окреслено напрямки діяльності та розвитку територіальних громад району у 2018 році

10 та 11 січня 2017 року з метою визначення напрямків соціально-економічного розвитку територіальних громад району, виявлення найбільш актуальних проблем, голова районної ради Олександр Літвінов та голова районної державної адміністрації Степан Масельський провели співбесіди з керівниками органів місцевого самоврядування, установ гуманітарної та соціальної сфер територіальних громад району.

Детальніше...

Селекторна нарада

Про умови щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» обговорили на селекторній нараді

11 січня 2018 року Олександр Літвінов взяв участь у селекторній нараді Харківської обласної ради з питань «Про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році», яка відбулась під головуванням заступників голови Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» — першого заступника голови обласної ради Коваленка В.М. та голови постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, віце президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Немикіної Л.П.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Виїзний прийом громадян у с. Пришиб

10 січня 2018 року мешканці Пришибської територіальної громади мали можливість особисто поспілкуватись з головою районної ради Олександром Літвіновим. Щомісяця (друга, четверта середа) на протязі року, згідно графіку Олександр Миколайович буде здійснювати виїзні прийоми громадян з метою допомогти у вирішенні порушених питань.

Детальніше...

Страница 5 из 37