Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Свято спорту

Свято фізичної культури та спорту крокує Балаклійщиною.

10 вересня на центральній площі м. Балаклія відбулось районне свято присвячене Дню фізичної культури та спорту в рамках Олімпійського тижня. Цього дня на майдан, відзначити професійне свято, прийшли ветерани спорту, тренери та вихованці відділень Балаклійської ДЮСШ, представники спортивних клубів та секцій, команди з різних видів спорту.

Детальніше...

Ювілей ГПУ "Шебеликагазвидобування"

"Шебелинкагазвидобування" святкує свій 60-річний ювілей.

09 вересня, напередодні професійного свята, голова районної ради Олександр Літвінов та голова райдержадміністрації Степан Масельський взяли участь в урочистостях з нагоди дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Детальніше...

Сесія обласної ради

Сьогодні, 08 вересня, голова районної ради Літвінов Олександр Миколайович та голова районної державної адміністрації Масельський Степан Іванович взяли участь у пленарному засіданні 7 сесії Харківської обласної ради VII скликання, яка проходила під головуванням Чернова Сергія Івановича, голови обласної ради.

Детальніше...

Виїзний прийом голови районної ради

Проведено особистий прийом

Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради, 07 вересня голова районної ради О.М. Літвінов, за участі сільського голови Л.Л. Шульги, провів виїзний особистий прийом громадян в селі Борщівка. 

Детальніше...

Обережно з вогнем

Шановні жителі Балаклійщини!

З встановленням теплої погоди, все частіше можна побачити, як на господарських угіддях, уздовж автодоріг і в населених пунктах горить суха трава та сміття. Як правило, люди, які її підпалюють, переконані, що таким чином вони роблять корисну справу. Та, насправді, наражають на небезпеку себе, сусідів і суттєво погіршують стан довкілля.

Детальніше...

Страница 37 из 37