Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Небезпека для дітей

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Балаклійський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області  вкрай стурбований станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків.

Детальніше...

Робочий візит до закладів соціальної сфери

IMG 0575Учора, 07 листопада, за участі голови районної ради Олександра Літвінова та голови районної державної адміністрації Степана Масельського відбулась робоча поїздка по населеним пунктам Балаклійщини, в ході якої були  відвідані заклади охорони здоров’я та освіти, в яких проводяться ремонтні роботи.

Детальніше...

Відбувся легкоатлетичний пробіг

Рекордний пробіг

05 листопада в Балаклії пройшов 29-й традиційний легкоатлетичний пробіг присвячений 72-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Захід зібрав рекордну кількість учасників 211, у минулі роки ця цифра не перевищувала 180. Крім цього, були побиті рекорди і на дистанціях 2,5 км, і 15 км.

Детальніше...

Засідання робочої групи

Яким бути територіальним громадам Балаклійщини?

02 листопада 2016 року відбулось засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова.

Детальніше...

Об'ява

Відділ у справах молоді та спорту

Балаклійської райдержадміністрації повідомляє

Детальніше...

До професійного свята

Автодорожників Балаклійщини привітали зі професійним святом

На передодні свята, 28 жовтня 2016 року у райдержадміністрації відбулись урочисті збори з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. Автодорожників району з їх професійним святом привітали голова районної ради Олександр Літвінов, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, начальник Служби автомобільних доріг в Харківській області Євген Зражевець, директор Дочірнього підприємства «Харківський облавтодор» Ігор Турченко.

Детальніше...

Презентація

ЗАЛУЧЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА УЧАСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ У ПРОЕКТАХ КОНКУРСАХ І ГРАНТАХ

Детальніше...

Страница 37 из 37