Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Увага


Шановні жителі Балаклії!

На місці надзвичайної події працюють слідчо-оперативні групи поліції Харківської області. З питань пошкоджень майна під час вибухів на збройному арсеналі ви можете звертатися до чергової частини Балаклійського відділу поліції за телефоном:
-0504168081;               (05749)20902

Ліквідація останніх осередків тління

26 березня планується повністю ліквідувати два останні осередки тління на військових складах у Балаклії

Про це повідомив заступник Міністра оборони України Ігор Павловський під час ранкової наради координаційного штабу з ліквідації наслідків пожежі на 65-му арсеналі в Балаклії.

Детальніше...

Гуманітарний груз для Балаклії

До Балаклійського району надійшло вже понад 50 тонн гуманітарної допомоги

Допомогу надали сусідні райони Харківщини, Полтавська область, Червоний Хрест, волонтери та громадські організації. На шляху до Балаклії знаходяться вантажі від Миколаївської та Хмельницької областей, а також ЮНІСЕФ.


Детальніше...

Сесія районної ради

2 млн. грн. бюджетних коштів району  на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації

26 березня  відбулося екстрене пленарне засідання позачергової сесії районної ради, яку  провів голова районної ради Олександр Літвінов. Основним питанням порядку денного було внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року "Про районний бюджет на 2017 рік" (зі змінами).

Детальніше...

Відновлення газопостачання в районі

У районі триває робота з відновлення газопостачання.

У  секторах, де піротехнічні групи здійснили обстеження на виявлення вибухонебезпечних предметів, починають працювати групи газової служби з перевіркою інфраструктурних об’єктів, житлових будинків, квартир на виявлення ушкоджень газоводів.Так, 26 березня, газопостачання буде відновлено в селах Вербівка, Пришиб, Явір. 27 березня розпочнуться роботи з оперативного відновлення газопостачання у місті Балаклія та Борщівці.

Пожежу на базі озброєння в Блаклії ліквідовано

Перший етап відновлювальних робіт у Балаклійському районі займе 3 - 4 дні

Пожежу на базі озброєння в Балаклії ліквідовано, тривають поодинокі детонації малої потужності, які вже не несуть небезпеки населенню. На даний момент триває розмінування міста та навколишніх сіл і починаються відновлювальні роботи. По мірі розмінування на територію заходять ремонтні бригади комунальних служб і будівельники.

Детальніше...

До Балаклії прибули представники НАТО

  До робіт із розмінування в Балаклії залучені представники НАТО.

Вони вже прибувають у район - для того, щоб провести регламентні роботи, які дозволять розмінувати територію самої військової бази.

Детальніше...

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

Шановні балаклійці!

Шановні балаклійці!

Містом стрімко поширюються інформація щодо припинення на території Балаклії водопостачання. Ці чутки є хибними, їх поширюють ті, хто намагається дестабілізувати ситуацію та посіяти паніку.  Наразі Балаклія стрімко відроджується після надзвичайної ситуації. Підприємство водозабезпечення – КП БРР "Балаклійський водоканал" працює в штатному режимі.   Будь ласка, зберігайте спокій і довіряйте тільки офіційній інформації!

Відновлено рух транспорту по залізничній станції «Балаклія»

http://www.sq.com.ua/img/news/2012/november/16/train.jpgШановні жителі Балаклійщини!

25 березня, о 14.30  відновлено повноцінний рух залізничного транспорту по залізничній станції Балаклія.


Страница 36 из 37