Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Новини

Понад півтори тисячі будинків та об'єктів інфраструктури у Балаклії потребують відновлення

Про це повідомив заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач, ознайомившись у Балаклії із ходом ремонтно-відновлювальних робіт після надзвичайної ситуації, спричиненої пожежею на території військової частини А-1352.

Детальніше...

Гуманітарна допомога від районів

Двадцять районів області закріплені за постраждалими під час надзвичайної ситуації мікрорайонами Балаклії для надання гуманітарної допомоги. 

Протягом тижня, з усіх куточків Харківщини до Балаклії приїжджають наші земляки, які надають постраждалим адресну допомогу: продукти харчування, засоби особистої гігієни, будівельні матеріали. Працює психологічна служба та лікарі. До ремонтів та відновлення житла долучаються їх будівельні бригади. 

Крім надання всебічної гуманітарної допомоги, наші земляки планують взяти участь в акції з благоустрою "За чисте довкілля" і разом з балаклійцями навести лад на закріплених територіях.


ДПІ інформує

Балаклійське відділення Ізюмської ОДГІІ ГУ

у Харківській області

                                                                     ІНФОРМУЄ


Відео зустрічі з представниками агенства ООН

Представники агенства ООН зустрілись із головою Балаклійської районної ради, Літвіновим О. М, головою районної державної адміністрації, Масельським С. І., та депутатом Харківської обласної ради, Русецьким А. А., а також відвідали особливо пошкоджені частини міста після пожежі на В/Ч А1352. Відео

Особистий прийом

 Поза увагою не залишиться ніхто

5 квітня Олександр Літвінов провів особистий  прийом громадян.Під час прийому звернення стосувались проведення відновлювальних робіт приватних будинків, які зазнали пошкоджень від наслідків надзвичайної ситуації.

Детальніше...

Аграрії району розпочали весняно - польові роботи

Сільськогосподарські підприємства району приступили до весняно-польових робіт

На сьогодні посіяно 2,5 тисяч гектарів ячменю, 2028 га – гороху, розпочато посів ярої пшениці. Низка господарств почала посів цукрового буряку – це ТОВ ІАК "Балінвест", ДП "Світанок" та ТОВ "Агросвіт Савинці".

Детальніше...

Засідання штабу

Відновлення зруйнованих житлових будинків та соціальних установ

Саме на це зараз спрямували сили керівники області та району, аби скоріше всі мешканці Балаклеї змогли повернутися до повноцінного життя.Усі необхідні ресурси для оперативного виконання поставлених завдань є.

Детальніше...

Новини

5 квітня, після відновлення відкриється 8-й дитячий садочок

У ході засідання про ситуацію щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації звітували представники Збройних сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції.

Детальніше...

Гуманітарна допомога від районів

4IMG 4319

Після надзвичайної ситуації на допомогу балаклійцям прийшла вся Харківщина

До участі в наданні допомоги жителям найбільш постраждалих мікрорайонів Балаклїї долучилися райони Харківської області.

Представники районів надають допомогу, як у вигляді продуктів харчування, будівельних матеріалів так і в проведенні ремонтів пошкодженого житла. 3 квітня жителям постраждалих мікрорайонів гуманітарну допомогу надавали Барвінківський, Борівський, Зміївський, Нововодолазький, Дергачівський, Харківський, Красноградський, Богодухівський райони. 

Засідання штабу з НС

040412До Великодня на Арсенальній будуть замінені всі пошкоджені вікна

На черговому засіданні штабу з відбудови та відновлення будівель та споруд, постраждалих під час надзвичайної ситуації, представники підрядних організацій докладно звітували про хід проведення робіт по кожному об’єкту.

Детальніше...

Страница 4 из 40