Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

День села

Савинчани відсвяткували 349-річчя свого рідного краю

Кожен населений пункт Балаклійського району має свою історію, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію та відзначити поважних людей і здобутки громади за рік є відзначення Дня села.

Детальніше...

Обласний конкурс

Обласний літературний конкурс імені О.С. Масельського

З метою стимулювання розвитку та соціальної підтримки талантів Харківської області, сприяння їх самореалізації, виявлення обдарованої молоді рішенням Харківської обласної ради № 388-V від 06 вересня 2007 року було запроваджено обласний літературний конкурс імені О.С. Масельського.

Детальніше...

Обережно- гриби!

                                                     Шановні жителі Балаклійщини!

Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до харчового отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.

Детальніше...

Семінар -нарада

Семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування Балаклійського району

15 вересня проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування під головуванням Масельського С.І., голови Балаклійської районної державної адміністрації. У семінар-нараді прийняли участь заступник голови районної ради Чуприн В.В., заступники голови райдержадміністрації, відповідальні працівники районної ради та райдержадміністрації, керівники районних служб та представники районних засобів масової інформації.

Детальніше...

Щоб не спричинити шкоду довкіллю

3Шановні жителі Балаклійщини!

Ще раз звертаємось до жителів та гостей району зробити все можливе, аби не допускати спалення стерні, залишків сухої рослинності, опалого листя на своїх присадибних ділянках та не спричиняти шкоду довкіллю.

Детальніше...

Всеукраїнська нарада - семінар

Розпочала роботу всеукраїнська нарада-семінар для місцевого самоврядування

11 вересня, в Одеській області розпочала роботу нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування. Більшість зареєстрованих учасників – посадовці районних та обласних рад.

Детальніше...

Новий Закон України "Про освіту"

Парламент ухвалив новий Закон України «Про освіту»

Верховна Рада ухвалила у другому читанні новий Закон України «Про освіту». За відповідне рішення у минулий вівторок 5 вересня проголосувало 255 народних депутатів. Гострі дискусії серед депутатів викликали питання запровадження 12-ти річної освіти, питання мови освіти, обов'язковості атестації вчителів тощо.

Детальніше...

Відбулась позачергова сесія

07 вересня 2017 року відбулося пленарне засідання двадцять шостої позачергової сесії Балаклійської районної ради сьомого скликання. У роботі пленарного засідання, під керівництвом голови районної ради Літвінова О.М. взяли участь: 24 депутата районної ради з 36 за списком, голова районної державної адміністрації Масельський С.І., представники правоохоронних органів, керівники підприємств та установ району, доповідачі питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Детальніше...

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

Дії при виявленні ВНП

Вибухонебезпечні предмети

З початку 2017 року на території Балаклійського району було знайдено більше двухсот вибухонебезпечних предметів – бомб, снарядів, мін, патронів – як часів Великої Вітчизняної війни, так і сучасні, які не були знайдені після пожежі на В/ч А-1352. На жаль, не всі громадяни уявляють собі небезпеку при поводженні з цими предметами, що цьому є два нещасні випадки.

Детальніше...

Страница 4 из 37