Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Експлуатація обігрівальних приладів

Шановні громадяни! 

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів

Детальніше...

Селекторна нарада

Обговорено питання реалізації проектів регіонального розвитку

Голова районної ради Олександр Літвінов 23 лютого взяв участь в обласній нараді, що відбулась в режимі селекторного зв’язку під керівництвом  заступника голови ХОДА Євгена Шахненка.

Детальніше...

Оголошення

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності оголошує конкурс на право проведення незалежної оцінки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що підлягають приватизації у 2018 році.

Детальніше...

Селекторна нарада

Про Урядову програму та реорганізацію у закладах охорони здоров'я на нараді в режимі Live - зв'язку 

23 лютого 2018 року голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов взяв участь у обласній селекторній нараді, яка відбулася під головуванням заступника обласної державної адміністрації М. Черняка з питання про стан виконання в Харківській області Урядової програми «Доступні ліки».

Детальніше...

До уваги депутатів

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Балаклійська районна рада Харківської області повідомляє про перенесення часу проведення XXXI сесії Балаклійської районної ради VII скликання, призначеної на 06 березня 2018 року, з 14 години на 10 годину. 

Голова районної ради                                                                     О.М.Літвінов

Засідання комісій

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

В ході підготовки до пленарного засідання 31 сесії районної ради 7 скликання сьогодні,  22 лютого,  під головуванням Олександра Літвінова відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради.

Детальніше...

Проводи Масляної

Як Балаклійщина "Масляну" проводжала…

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем. 

Детальніше...

День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

У Балаклійському районі вшанували пам`ять воїнів-інтернаціоналістів, загиблих в Афганістані

Сьогодні з нагоди 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав біля Меморіалу "Загиблим балаклійцям в Афганістані" відбувся мітинг, який зібрав громадськість, учнівську молодь, представників підприємств, організацій та установ.

Детальніше...

Збори членів Асоціації

Під час зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування розглянули низку актуальних питань

Чергові збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відбулися 14 лютого у Будинку рад під головуванням Сергія Чернова, президента Асоціації, голови Харківської обласної ради.

Детальніше...

До програми «Доступні ліки» додано 41 новий препарат

Загалом у новому реєстрі препаратів, що беруть участь у програмі, налічується 239 торгових назв, з них 47 – безоплатних.

5 лютого Міністерство охорони здоров’я затвердило новий реєстр препаратів урядової програми «Доступні ліки», які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою – Наказ МОЗ України від 05.02.2018 № 177.

Детальніше...

Страница 3 из 37