Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Відбувся особистий прийом громадян

27 вересня голова Балаклійської районної ради Олександр Миколайович Літвінов провів виїзний прийом громадян у селі Вербівка. За допомогою до очільника району звернулися мешканці села, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей.

Детальніше...

Застереження перед початком опалювального сезону

Шановні жителі Балаклійщини!

З початку року на території району сталося 304 пожежі, матеріальна шкода від яких перевищила два мільйона гривень. Як свідчить аналіз попередніх років, найбільша кількість загорань та, відповідно, трагічних наслідків припадає на осінньо-зимовий період, коли громадяни використовують різного роду обігрівальні прилади. Цьому підтвердженням — статистичні дані. Щороку холодної пори з цієї причини виникає понад 60 відсотків пожеж.

Детальніше...

Нагороди Балаклійщини

Експозиція «Український соловейко - Оксана Петрусенко» принесла Балаклійському району перемогу в 4 номінаціях у Великому Слобожанському ярмарку 2017 року

Надзвичайно дивовижною, захоплюючою, магічною була експозиція, яка була представлена на Слобожанському ярмарку про справжнього українського соловейка – Оксану Петрусенко, яка народилася на Балаклійщині та своїм неймовірним талантом - співом прославляла та сповнювала всю Україну.

Детальніше...

День селища Андріївка

23 вересня 390-у річницю селища, присвяченої до Храму Різдва Пресвятої Богородиці святкувала Андріївка

Цьогоріч вся громада с. Андріївки відзначала чергову річницю заснування рідного селища. Всю душу вклали в підготування до святкування, яке було неповторним, яскравим та гарним.

Детальніше...

На Слобожанському ярмарку

Великий Слобожанський ярмарок

Цього року ювілейний – 15-й – Великий Слобожанський ярмарок відкрився 23 вересня та буде проходити впродовж двох днів на відкритому майдані презентаційно-виставкового центру «Радмір - Експохол» - захід, який продовжує славні історичні традиції Харківщини, як торгового центру Слобожанщини.

Детальніше...

Міжнародний економічний форум

Міжнародний економічний форум

«Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи»

22 вересня 2017 року голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов взяв участь у ІХ Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», який відбувся в готелі Premier Palace Hotel Kharkiv у м. Харків та темою якого стали «Модернізаційні пріоритети для України: відкрита економіка – відкриті можливості».

Детальніше...

Урочисте покладання квітів

Щорічно 22 вересня в Україні – День партизанської слави

Урочистою ходою до пам’ятника загиблим у роки Другої світової війни прямували ветерани, керівники району і міста: Олександр Літвінов, голова Балаклійської районної ради, Степан Масельський, голова Балаклійської районної державної адміністрації, Іван Столбовий, Балаклійський міський голова, Олександр Захаров, голова Балаклійської районної організації ветеранів, представники трудових колективів організацій, підприємств, установ міста, громадськість, преса.

Детальніше...

"Кущове" засідання штабу

19 вересня в Балаклійській районній державній адміністрації відбулось "кущове" засідання обласного штабу по організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, яке провів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко.

Детальніше...

Недопустімо пожеж в природній екосистемі

Шановні жителі Балаклійщини!

З початку поточного року на Харківщині зафіксовано 3146 пожеж у природних екосистемах, 161 з яких трапилась у лісовому фонді, решта – на відкритих просторах, де горіла суха трава, очерет, листя, гілля, стерня та сміття. Лише за минулий тиждень таких пожеж трапилось 94, а за минулу добу – 15.

Детальніше...

День села

Святкову естафету відзначення Дня села прийняло Петрівське

Багато років тому на Балаклійщині була започаткована добра традиція – відзначати День села. Серед жителів району цей захід користується неабиякою популярністю. З кожним наступним разом святкування все більше нагадує вишукане і неповторне дійство.

Детальніше...

Страница 3 из 37