Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Пожежу вдалося загасити

У Балаклії вдалося загасити пожежу, вибухів немає

"У місті Балаклія досі спостерігається незначне тління 4 осередків, однак розповсюдження пожежі та вибухи припинилися" - про це повідомляє прес-центр Міністерства оборони. У відомстві зазначили, що, станом на 8:30 ранку, горіння трави на нерозмінованому технічному майданчику припинилося.

Детальніше...

Новини

Усі заходи для забезпечення безпеки мирних жителів вживаються

За інформацією Міністерства оборони, сьогодні о 13:25 у наслідок загоряння сухої трави на колишній технічній території 65-го арсеналу, де тривали роботи з очищення та розмінування залишків снарядів, що не розірвалися у результаті торішньої надзвичайної ситуації, почалася пожежа.
Для локалізації пожежі залучено 2 пожежних танки, інженерну машину розгородження.
Усі заходи для забезпечення безпеки мирних жителів вживаються. На місці працюють підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Оголошення

До уваги мешканців міста Балаклія! 

Через загорання сухої трави, відбуваються поодинокі вибухи не утилізованих боєприпасів, які знаходяться на технічній території військового арсеналу.
Наразі проводиться евакуація населення вул. Арсенальна та частини селища Нафтовиків. Прохання зберігати спокій та не піддаватися панічним настроям.

Робоча нарада

До 73-ї річниці з  Дня  Перемоги та Дня пам'яті та примирення

27 квітня за участі голови районної ради Олександра Літвінова, голови райдержадміністрації Степана Масельського, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників районних служб, представників правоохоронних органів та силових структур району відбулась робоча  нарада з підготовки та проведення травневих свят.

Детальніше...

Сесія районної ради

З районного бюджету спрямовано кошти на розвиток медицини,  ремонт закладів освіти,  доріг та інше

26 квітня голова районної ради Олександр Літвінов провів пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії Балаклійської районної ради сьомого скликання.

Детальніше...

Мітинг реквієм

Чорнобиль... Ми пам’ятаємо

26 квітня на Балаклійщині відбулися скорботні заходи з вшанування пам’яті померлих та постраждалих внаслідок трагедії, яка сталася на ЧАЕС у 1986 році.

Детальніше...

Сходи громадян

Сходи громадян Андріївської та Донецької територіальних громад

Ось і завершились сходи громадян в усіх територіальних громадах району. 25 квітня перед виборцями звітували селищні голови Андріївської та Донецької рад.

Детальніше...

Виїзний прийом

Прийом у Новій Гусарівці

25 квітня голова районної ради Олександр Літвінов провів виїзний прийом жителів Новогусарівської громади та вислухав їх проблеми, які вирішити самостійно людям не вдається.

Детальніше...

Сходи громадян

Приорітетні завдання  розвитку громад обговорювались під час проведення сходів

24 квітня відбулись сходи громадян у двох територіальних громадах району: Морозівській та Савинській. Про свою роботу та діяльність депутатського корпусу і виконкому звітували сільській та селищний  голови Олександр Поберій та Юрій Матвієнко.

Детальніше...

Робоча зустріч

Молодіжний хаб "Cube" приймав гостей з Німеччини

24 квітня відбулась робоча зустріч голови районної ради Літвінова Олександра Миколайовича та голови районної державної адміністрації Масельського Степана Івановича із представниками Німецького уряду.


Детальніше...

Страница 3 из 31