Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Засідання штабу з НС

Сьогодні, 10 квітня, у ході засідання штабу, з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на арсеналі звітували представники Збройних сил України та ДСНС. 

Згідно з оперативною інформацією, піротехнічними підрозділами ДСНС у ході очищення територій від вибухонебезпечних предметів 10-кілометрову зону забруднення навколо міста Балаклія зменшено до 200 метрів навколо арсеналу, це близько 160 гектарів.

Детальніше...

Пам’ятка «Прочитай та запам’ятай»

 Шановні жителі Балаклійщини!

ДІЇ при виявленні вибухонебезпечних предметів

Детальніше...

Ми - за чисте довкілля

Фото Балаклійський район.Перший весняний суботник пройшов на "Ура!"

З приходом весни вулиці, парки, сквери й дороги Балаклійського району почали «милувати око» не лише яскравою зеленню та першими квітами, але й подеяким сміттям, яке накопичилося за зиму. Отож сьогодні в Балаклійському районі відбувся загальнорайонний суботник з наведення благоустрою територій.

Детальніше...

Відновлювальні роботи

Покрівлі всіх житлових будинків, пошкоджених від вибухів боєприпасів, планується відремонтувати до 14 квітня

Обстеження всіх 117 багатоквартирних будинків, які були пошкоджені, провели дві спеціалізовані ліцензовані організації - інститут «Харківпроект» і кафедра конструкцій ХНУ міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Детальніше...

Засідання постійної комісії

balrada7 квітня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності, яку провів голова комісії Обізний С.О. Депутати ретельно опрацювали всі питання порядку денного, внесли свої уточнення та пропозиції.


Проведення піротехнічних робіт

0704До виконання робіт з розмінування залучено 100 піротехніків та 36 одиниць спецтехніки

З метою ознайомлення з виконанням піротехнічною службою робіт на прилеглих до 65-го Арсеналу територіях, на місці роботи піротехнічних підрозділів сьогодні побував голова районної ради Олександр Літвінов та голова  районної державної адміністрації, голова районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Степан Масельський.

Детальніше...

Засідання штабу з НС

Аварійно-відновлювальні роботи тривають на 105-ти об'єктах

Під час надзвичайної ситуації було пошкоджено 117 багатоквартирних будинків. Наразі, аварійно-відновлювальні роботи тривають на 105-ти об'єктах, до робіт на яких залучено 405 робітників із 16 будівельних компаній.

Детальніше...

8 квітня візьміть участь у суботнику

Шановні мешканці Балаклійськоі громади, працівники підприємств, установ, організацій та приватні підприємці!

З метою приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, кладовищ, вулиць та доріг міста, селища та сіл, ліквідації стихійних сміттєзвалищ запрошуємо Вас взяти участь у суботнику, який відбудеться 8 квітня 2017 року. Благоустрій громади залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості її жителів.

Усі хочуть жити в чистому та комфортному місті, селищі чи селі. Тож зробімо їх такими разом!

Новини

Депутати перерахують денний заробіток на допомогу Балаклії

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про ініціативи обласної асоціації місцевого самоврядування перерахувати одноденну заробітну плату для допомоги у ліквідації наслідків вибухів на військовому складі Балаклії. 

Детальніше...

Засідання штабу з НС

Фото Балаклійський район.6 квітня відбулось чергове засідання штабу

За інформацією ДСНС України, у ході очищення піротехнічними підрозділами ДСНС територій навколо міста Балаклія від вибухонебезпечних предметів, 10 кілометрову зону забруднення зменшено до 1 кілометра.

Детальніше...

Страница 3 из 40