Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

101 інформує

Спалюєте суху траву та листя в себе на подвір’ї? Балаклійці, уважно прочитайте замітку та схаменіться!

Вимушені констатувати факт: вже не один тиждень, особливо в сонячну погоду, на території району «нема чим дихати». Жителі масово палять листя, гілки та сміття. В пік осіннього паління повітря стає важким і гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Невже так і має бути? Невже ми не розуміємо чим шкідливе паління для нас, наших дітей ?!

Детальніше...

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

До уваги депутатів районної ради

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

Безпечне використання газу в побуті

Будьте обережні з газом!

Шановні мешканці Балаклійщини, в зв’язку з різким зниженням температури нагадуємо всім споживачам природного газу, що саме в період різких коливань температур, поривів вітру, дощів та снігопадів потрібно бути особливо обережними при користуванні газовими приладами.

Детальніше...

День села П'ятигірське

Літвінов Олександр Миколайович привітав село П'ятигірське

з Днем народження

Минулої суботи жителі П'ятигірська святкували день народження свого села. І хоча офіційні урочистості були заплановані на третю годину дня, вже з самого ранку до їх початку мешканці мали можливість поярмаркувати. До столу можна було придбати свіжу рибу, м’ясні копченості, хліб і хлібобулочні вироби, фрукти, овочі тощо.

Детальніше...

День села Волобуївка

Стало доброю традицією в сільській місцевості відзначення Дня села. Ось і 30 вересня мешканці с. Волобуївка відсвяткували свій пам’ятний день.

В цю суботу вулицями села було людно, на святкування завітали голова районної ради Олександр Літвінов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Швід,  місцеві жителі та гості свята.

Детальніше...

Урочистості до Дня людей похилого віку

Щорічно в осінню пору стало доброю традицією збирати людей, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадянська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Детальніше...

Вітання голови районної ради


Вітання голови районної ради


Урочистості до професійного свята

День вчителя - це дійсно всенародне свято

В осінні дні, коли природа обдаровує нас щедрими врожаями та різнокольоровими барвами вся Україна вшановує людей, чия професія вимагає великого терпіння, наполегливості і високого професіоналізму – педагогів.

Детальніше...

Страница 2 из 37