Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Зустріч з представниками Агенства ООН

Про допомогу жителям Балаклії

Сьогодні, 14 квітня, з робочим візитом, в рамках допомоги постраждалим від надзвичайної ситуації, Балаклію відвідали представники Агенства ООН у справах біженців в Україні - голова польового офісу Агенства ООН у справах біженців в Україні - Томас Фаустіні та фахівець з питань житла, Сайфуллах Мехрабі.

Детальніше...

Відновити пошкоджене житло - першочергове завдання

Керівниками Балаклійського району кожного дня відбувається моніторинг стану проведення робіт з відбудови житла після пожежі на складах боєприпасів

Проводиться робота із капітальних ремонтів покрівель у найбільш постраждалих мікрорайонах, щодня на будинках з’являються нові дахи, які радують око зеленим та вишневим кольорами. Проведена робота з благоустрою цих територій і там, де після надзвичайної ситуації були великі купи будівельних залишків, під працьовитими руками відкрилися клумби та газони.

Детальніше...

Вручено нагороди

За мужність та героїзм ліквідаторам надзвичайних ситуацій було вручено нагороди.

Керівники Балаклійського району Олександр Літвінов та Степан Масельський від імені всіх балаклійців та від себе особисто подякували мужнім людям – представникам Державної служби з надзвичайних ситуацій України за проявлені під час надзвичайної ситуації на Арсеналі самовідданість і героїзм.

Детальніше...

Робочий візит голови ДСНС України в Балаклії

13 квітня з робочим візитом голова ДСНС України відвідав Балаклію

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін, разом із головою районної ради Олександром Літвіновим, головою Балаклійської районної державної адміністрації, головою районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Степаном Масельським, депутатом Харківської обласної ради Анатолієм Русецьким та з начальником управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України Олегом Бондарем, оглянув чотири ділянки розмінування та очищення територій, прилеглих до 65 Арсеналу та ознайомився з роботою піротехнічних підрозділів.

Детальніше...

Важлива інформація

                                     Інформація від оперативної групи Збройних Сил України з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у військовій частині А1352

Шановні балаклійці!

Повідомляємо, що на арсеналі, в результаті надзвичайної ситуації залишилося близько третини боєприпасів. Вони зберігаються в арочних, залізобетонних сховищах, що забезпечують їх надійний захист та зберігання.

Детальніше...

Розклад Пасхальних богослужінь та освячення пасхальних кошиків в Балаклійському районі

Свято Світлого Христового Воскресіння, Великдень  - головна подія року для православних християн

У ряді всіх християнських свят Пасха Христова є найвищий, радісно і урочисто - свято свят і торжество торжеств. У цей день проходять святкові богослужіння, розговіння після Великого посту.

Детальніше...

Новини

Про обсяги виконання робіт на кожному об’єкту доповіли представники будівельних організацій

Посиленими темпами проводяться роботи з відновлення покрівель багатоквартирних будинків, розташованих у сел. Нафтовиків та вул. Арсенальній. На сьогодні обсяг виконаних робіт складає 60% від загального плану.  

Загальний обсяг виконаних робіт по заміні вікон складає 62,7 %.   Наразі, до завершення підходить робота із встановлення металопластикових вікон у житловому фонді по вул. Арсенальній. Планується, що у п’ятницю, 14 квітня, ці роботи будуть завершені. Продовжуються робота з встановленню вікон у селищі Нафтовиків.   

Як обережно відсвяткувати Великдень

Шановні жителі Балаклійщини та гості району

          Аби Великдень не завершився трагедією, ми звертаємося до Вас із проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята. Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень.

Детальніше...

Чергове засідання будівельного штабу

Завдання  - якомога швидше відновити пошкоджене під час надзвичайної ситуації у в/ч А 1352 житло

На цьому було акцентовано увагу будівельників у ході чергового засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, постраждалих під час надзвичайної ситуації на арсеналі.

Детальніше...

Новини

Фото Балаклійський район.Підсумки проведення суботника 8  квітня 2017 року 

У Всеукраїнській акції "День довкілля" у Балаклійському районі взяли участь 8 тисяч 425 учасників.

Детальніше...

Страница 2 из 40