Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Святковий концерт

"Чого бажають жінки"

Саме під таким гаслом сьогодні, 6 березня, в районному Будинку культури відбувся святковий концерт. В залі панував справжній весняний настрій: на кожному кроці від чоловіків на адресу прекрасних жінок лунали компліменти та теплі вітання зі святом весни - 8 Березня.

Детальніше...

Квіткова феєрія

"Квіткова феєрія"

6 березня голова районної ради Олександр Літвінов та голова райдержадміністрації Степан Масельський взяли участь в урочистому відкритті виставки «Квіткова феєрія», яка відбулась у Районному краєзнавчому музеї.

Детальніше...

ХХХІ сесія районної ради

Сьогодні під головуванням Олександра Літвінова відбулась чергова тридцять перша сесія районної ради сьомого скликання. В роботі пленарного засідання районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості та  ЗМІ.

Детальніше...

Сесія Харківської обласної ради

01 березня, голова районної ради Літвінов Олександр Миколайович взяв участь у пленарному засіданні XV сесії Харківської обласної ради VII скликання, яка проходила під головуванням Чернова Сергія Івановича, голови обласної ради. 

Детальніше...

"Формування лідерських якостей"

У Харкові 28 лютого розпочався триденний тренінг Української асоціації районних та обласних рад на тему «Формування лідерських якостей – ініціативність, відповідальність та реалізація мети», в якому бере участь голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов.

Детальніше...

Про стягнення аліментів

У Харківській області створено Регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області рішень про стягнення аліментів до складу якого увійшли начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова - голова штабу, представники Національної поліції, Прикордонної служби, Департаменту соціального захисту населення та керівники всіх відділів державної виконавчої служби міста Харкова та Харківської області.

Детальніше...

Погіршення погодних умов

Шановні жителі Балаклійського району!

За даними УкрГідрометцентру вранці та вдень 27 лютого і вночі 28 лютого у Харківській області сніг, хуртовини, пориви вітру 15-22 м/с.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Нагальні питання було обговорено під час особистого виїзного прийому

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов сьогодні провів особистий прийом громадян Чепільської територіальної громади.

Детальніше...

Госпітальні округи Харківщини отримують назви

Питання про внесення змін до проекту формування госпітальних округів Харківської області, затвердженого рішенням обласної ради від 31 серпня 2017 року, погодили депутати під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО.

Детальніше...

Експлуатація обігрівальних приладів

Шановні громадяни! 

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів

Детальніше...

Страница 2 из 37