Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

До уваги депутатів

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Детальніше...

Виїзний особистий прийом громадян

З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, відповідно до графіку, 10 травня відбувся виїзний прийом громадян на території Лозовеньківської сільської ради, який провів голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов.

Детальніше...

Свято Перемоги крокує Балаклійщиною

Вічний вогонь Великої Перемоги

73 роки тому відгриміла найстрашніша й руйнівна війна в історії людства – Друга світова війна. Але ми пам’ятаємо про неї і про тих, хто домігся цієї перемоги. Скільки б років не пройшло з Дня Перемоги...

Детальніше...

Урочистості до Дня Перемоги

«Пам’ятаємо. Перемагаємо!»

День Перемоги назавжди залишиться світлим і радісним святом у серці кожної людини. У нескінченному плині історії його світло не меркне, адже цей день подарував нам волю. Безхмарне небо освічує простори нашої Батьківщини, а ми повік у боргу перед безстрашними воїнами-визволителями.

Детальніше...

Відвідування фронтовиків

Очільники району напередодні свята відвідали ветеранів Другої світової війни

Щороку 9 травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. Час невпинний…Небагато вже залишилось справжніх героїв, учасників війни… Обов’язок живих – всебічно подбати про кожного, хто виніс на своїх плечах труднощі війни, наближаючи час Перемоги.

Детальніше...

Урочисті заходи

Цьогоріч ми відзначаємо 73-ю річницю Дня Перемоги у Другій світовій війні. Попри десятиліття що минули, подвиг ветеранів не стирається з людської пам’яті. Традиційно, на початку травня, вітаємо ветеранів і згадуємо те лихоліття, яке їм довелося пережити і в котре переживаючи біль утрат, з новою силою захоплюємося незламністю духу й мужністю ветеранів.

Детальніше...

Повідомлення про планову діяльність

Повідомлення про планову діяльність ПАТ "Укргазвидобування", яка підлягає оцінці впливу на довкілля детальніше

Семінар - нарада

 Про відзначення травневих свят, проведення оздоровчої кампанії в районі та інше

4 травня під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова пройшов семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

Святкові заходи в Балаклійському районі

ШАНОВНІ БАЛАКЛІЙЦІ ТА ГОСТІ МІСТА!

Вітаємо вас з Днем пам'яті та примирення з 73 річницею перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

Запрошуємо взяти участь у святкових заходах.

АФІША

 

Ситуація у місті стабільна

Шановні жителі Балаклійщини!

Повідомляємо, що пожежу на 65-му військовому арсеналі успішно локалізовано.Ситуація знаходиться під контролем. Відповідними службами продовжуються роботи з усунення окремих осередків задимлення.

Детальніше...

Страница 2 из 31