Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Безпека на Водохреща

В період святкування Водохрещення рятувальники Балаклійщини чергуватимуть в місцях масового купання людей

Незабаром в Україні відзначатиметься третє завершальне свято різдвяного циклу – Водохрещення або Богоявлення Господнє. Традиційно, в цей день, чимало вірян йдуть до водойм та купаються в крижаній воді, тим самим нібито повторюють обряд хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Існує повір’я, що вода в цей день цілюща, адже знаходиться під божественним захистом.

Детальніше...

19 січня - Хрещення Господнє

Вода хрещенська - вода цілюща

Щороку, цієї зимової пори, у День Хрещення Господнього, православні зі світлою радістю, з вірою в серці йдуть до храмів та водоймищ, щоб освятити воду. 19 січня – це один з дванадцяти найбільших християнських свят - Хрещення Господнє. Його відзначають на згадку про хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. У цей день церква традиційно освячує воду. 

Детальніше...

До уваги депутатів

Розпочався черговий етап подачі декларації

З 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Детальніше...

Обережно на льоду

Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід.

Детальніше...

Співбесіди з керівниками органів місцевого самоврядування

IMG 9833

Окреслено напрямки діяльності та розвитку територіальних громад району у 2018 році

10 та 11 січня 2017 року з метою визначення напрямків соціально-економічного розвитку територіальних громад району, виявлення найбільш актуальних проблем, голова районної ради Олександр Літвінов та голова районної державної адміністрації Степан Масельський провели співбесіди з керівниками органів місцевого самоврядування, установ гуманітарної та соціальної сфер територіальних громад району.

Детальніше...

Селекторна нарада

Про умови щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» обговорили на селекторній нараді

11 січня 2018 року Олександр Літвінов взяв участь у селекторній нараді Харківської обласної ради з питань «Про умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році», яка відбулась під головуванням заступників голови Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» — першого заступника голови обласної ради Коваленка В.М. та голови постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, віце президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Немикіної Л.П.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Виїзний прийом громадян у с. Пришиб

10 січня 2018 року мешканці Пришибської територіальної громади мали можливість особисто поспілкуватись з головою районної ради Олександром Літвіновим. Щомісяця (друга, четверта середа) на протязі року, згідно графіку Олександр Миколайович буде здійснювати виїзні прийоми громадян з метою допомогти у вирішенні порушених питань.

Детальніше...

Звіт про роботу Української асоціації районних та обласних рад

Звіт про роботу Української асоціації районних та обласних рад за 2017 рік

У звіті представлена нормотворча робота Асоціації; перелік звернень до Уряду, Верховної ради та Міністерств України; результати засідань керівних органів Асоціації, круглих столів, нарад та семінарів; співпраця з міжнародними організаціями тощо.

Детальніше...

Вифлеємський вогонь миру

Пластуни та скаути передали Балаклійщині Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні, у переддень Різдва Христового, представники Харківського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали керівництву району та учням Балаклійського ліцею Вифлеємський вогонь миру.

Детальніше...

У разі користування пічним опаленням

Шановні жителі Балаклійщини!

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.

Детальніше...

Страница 1 из 36