Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Оголошення

                                                   У середу, 21 березня 2018 року,

  з 10-ї години, особистий  прийом громадян

 Веселівської територіальної громади проводитиме

Олександр Миколайович Літвінов 

голова Балаклійської районної  ради

 (кабінет  голови Веселівської сільської ради )

До відома населення

На вихідних та в понеділок у Харківській області очікується різке погіршення погодних умов

У зв’язку з цим власників авто просять бути максимально уважними за кермом та без нагальної потреби не користуватися власним транспортом. За прогнозом Українського гідрометцентру, 17-19 березня внаслідок впливу двох активних циклонів у нашій області ускладняться погодні умови.

Детальніше...

З нагоди свята

Урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства

16 березня з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у великій залі будівлі Балаклійської районної ради відбулися урочисті заходи. Привітали працівників житлово-комунального господарства Балаклійщини голова районної ради Олександр Літвінов та голова районної державної адміністрації Степан Масельський. Свої привітання передав і депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

Детальніше...

Семінар - нарада

Актуальні питання було розглянуто на нараді з керівниками органів місцевого самоврядування

16 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова пройшов семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

Чим живеш громадо

Сьогодення територіальних громад

Сьогодні, 15 березня, голова районної ради Олександр Літвінов та голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провели зустрічі з жителями Новогусарівської, Гусарівської та Чепільської територіальних громад. Сходи проходили за участі заступників голови райдержадміністрації, керівників базових сільськогосподарських підприємств, служб району.

Детальніше...

Нарада в смт. Андріївка

Про ліквідацію наслідків спалаху вірусного гепатиту «А» та подальші заходи безпеки

Олександр Літвінов прийняв участь у нараді з питань проведення дезінфекції діючого водопроводу, здійснення контролю якості води та побудови глибоководної свердловини, яка пройшла під головуванням першого заступника голови Харківської обласної адміністрації Марка Беккера 14 березня в смт. Андріївка за участі голови райдержадміністрації Степана Масельського, депутата обласної ради Анатолія Русецького та керівників структурних установ району.

Детальніше...

Відкриття амбулаторії в селищі Нафтовиків

Відкриття амбулаторій – це дійсно велике свято, як для медиків, так і для пацієнтів.

14 березня було  насичено приємними подіями, які відбувались в районі. Так, приводом для зібрання жителів селища Нафтовиків, районного керівництва на чолі з головою районної ради О.М. Літвіновим та головою районної держадміністрації С.І. Масельським, представників медичної спільноти, стала важлива та значуща подія.

Детальніше...

В Бригадирівці відкрито дошкільний підрозділ

   Коли в селі відкривається дитячий садок, це означає, що село живе.
Сьогодні, 14 березня,  чудовий подарунок отримали жителі Бригадирівської територіальної громади: на базі Бригадирівського ліцею Балаклійської районної ради Харківської області відкрито дошкільний підрозділ. Відкриття садочка - це свято радості й надії для всіх мешканців села.

Детальніше...

ГУ ДСНС інформує

Обережно - ожеледиця!

Шановні громадяни! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки. І пам’ятайте – ваша безпека у ваших руках!

Детальніше...

Вшанування пам'яті

На Балаклійщині вшанували пам'ять Великого Кобзаря – українського поета Т.Г.Шевченка 

9 березня за участі голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова, голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельськогоголови районної організації ветеранів України Олександра Захарова, представників силових структур, трудових колективів, жителів міста відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди  річниці від Дня народження Великого Кобзаря.

Детальніше...

Страница 1 из 37