Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Відкриття молодіжного хабу

Youth hub розпочав свою діяльність

27 червня, відбулася дуже важлива подія в житті нашого району — при районному будинку культури, в рамках проекту з підготовки молодіжних лідерів відкрито молодіжний хаб під назвою "Куб".

Детальніше...

Урочисте покладання квітів

28 червня в Україні відзначається День Конституції

21 рік тому, 28 червня 1996 року, на 5 сесії Верховної Ради 2 –го скликання депутати прийняли Головний Закон нашої країни - Конституцію. Вона отримала високу оцінку світової спільноти, адже задекларовані у ній цінності відповідають кращим європейським традиціям. Передусім, це – повага до людини, її честі, гідності, свобода волевиявлення, тощо.

Детальніше...

Про нагородження особового складу ДСНС у Балаклійському районі

26 червня 2017 року в залі засідань Балаклійської районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди вручення відомчих відзнак особовому складу підрозділів Балаклійського районного відділу Головного управління ДСНС України в Харківській області.

Детальніше...

День села

У Протопопівці відбулось традиційне свято села

Привітними словами зустрічала односельців і своїх гостей Протопопівка у День села, який припав на 23 червня. Красиве село полонило неймовірними барвами погляд кожного, хто завітав сюди того дня та пройшовся його головною вулицею до Будинку культури, де і розпочалося святкування.

Детальніше...

Урочистості до професійного свята

Відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби

23 червня 2017 року в Балаклійському районі відбулися урочисті заходи до Дня державної служби України. Державних службовців району з нагоди професійного свята вітали керівники району, колеги та гості.

Детальніше...

Свято вшанування

Свято вшанування обдарованої молоді Балаклійщини

Урочисте нагородження медалістів-випускників шкіл та кращих учнів, переможців і лауреатів обласних етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, призерів МАН, інтелектуальних і творчих конкурсів відбулося сьогодні, 23 червня в актовій залі приміщення Балаклійської районної ради.

Детальніше...

До уваги суб'єктів оціночної діяльності

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності оголошує конкурс
на право проведення незалежної оцінки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що підлягають приватизації у 2017 році.

Детальніше...

Вшанування пам'яті

Відбулось вшанування пам’яті загиблих захисників Батьківщини

22 червня 2017 року в населених пунктах Балаклійського району пройшли заходи з вшанування пам’яті жертв війни в Україні: покладання квітів до могил загиблих воїнів, пам’ятників та Меморіалів Слави за участі ветеранів Другої світової війни, представників депутатського корпусу району, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян - одна із можливостей безпосередньо дізнатися про актуальні проблеми громадян, аби вчасно та ефективно їх вирішувати.

Детальніше...

День села

Святкування у с. Борщівка

Український народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та безцінний досвід, закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі. Підтримувати традиції, знати історію і шанувати свою маленьку батьківщину покликане святкування Дня села.

Детальніше...

Страница 1 из 38