Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Особистий прийом громадян

Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Балаклійського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради, метою яких є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення різноманітного роду питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району.

Детальніше...

Мітинг - реквієм

31 – й Чорнобильський квітень

(до роковин найстрашнішого техногенного лиха)

Як не дивно, люди іноді виступають ворогами природи, не задумуючись над тим, що в першу чергу виступають ворогами собі. І тоді трапляється біда. Найстрашніша трапилась у ніч з 25 на 26 квітня 1986 р. о 1-й год. 23 хв. Над 4-им реактором Чорнобильської атомної електростанції.

Детальніше...

Звернення голови районної ради

Шановні жителі Балаклійщини!

26 квітня виповнюється 31 рік з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції, наслідки якої відчула на собі вся країна.
Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха. У пам’яті десятків тисяч людей, котрим волею долі судилося приборкувати атомну стихію, та весняна ніч 26 квітня 1986 року назавжди залишиться невигойною раною.
Ми з Вами повинні пам’ятати та зберігати у своїх серцях повагу до людей, які закрили собою світ від атомного лиха.
Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району за подвиг, під час якого Ви віддали своє здоров’я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.
Від імені депутатського корпусу та від себе особисто щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!
 

З повагою,
Голова районної ради                                                       О.М. Літвінов

Особистий прийом

У середу,26 квітня 2017 року, о 12-й годині

 виїзний особистий прийом громадян

Новогусарівської сільської ради проводитиме

Олександр Миколайович  Літвінов 

голова Балаклійської районної  ради

                                         (приміщення сільської ради, кабінет голови)

Селекторна нарада

Реалізація програми «Доступні ліки»

Сьогодні, голова Балаклійської районної ради Олександр Миколайович Літвінов прийняв участь у селекторній нараді облдержадміністрації, на якій обговорили реалізацію урядової програми на території області. Нарада відбулась під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка.

Детальніше...

ДПІ інформує

Балаклійське відділення Ізюмської ОДГІІ ГУ

у Харківській області

ІНФОРМУЄ


Робоча нарада

В рамках підготовки до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

19 квітня 2017 року за участі голови районної ради Олександра Літвінова, голови райдержадміністрації Степана Масельського, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників районних служб, відбулась нарада щодо підготовки та проведення травневих свят, зокрема Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше...

Безпека життя

Шановні Балклійці та мешканці
Балаклійського району!

В зв'язку з надзвичайною ситуацією, яка склалася в ніч на 23 березня 2017 року внаслідок вибухів та пожежі у військовій частині А1352, в районі оперативними піротехнічними групами проводиться очищення територій від вибухонебезпечних предметів. Попри усі застереження деякі жителі району не дотримуються правил поводження з вибухонебезпечними предметами.

Детальніше...

Зустріч з представниками Агенства ООН

Про допомогу жителям Балаклії

Сьогодні, 14 квітня, з робочим візитом, в рамках допомоги постраждалим від надзвичайної ситуації, Балаклію відвідали представники Агенства ООН у справах біженців в Україні - голова польового офісу Агенства ООН у справах біженців в Україні - Томас Фаустіні та фахівець з питань житла, Сайфуллах Мехрабі.

Детальніше...

Відновити пошкоджене житло - першочергове завдання

Керівниками Балаклійського району кожного дня відбувається моніторинг стану проведення робіт з відбудови житла після пожежі на складах боєприпасів

Проводиться робота із капітальних ремонтів покрівель у найбільш постраждалих мікрорайонах, щодня на будинках з’являються нові дахи, які радують око зеленим та вишневим кольорами. Проведена робота з благоустрою цих територій і там, де після надзвичайної ситуації були великі купи будівельних залишків, під працьовитими руками відкрилися клумби та газони.

Детальніше...

Страница 1 из 40