Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Прийом у Міловій

Прийом у Міловій

22 березня  голова  Балаклійської  районної  ради  Олександр Миколайович Літвінов провів  особистий  прийом  громадян Міловської  територіальної громади. Жителі громади, які прийшли на прийом, виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.

Детальніше...

Селекторна нарада

Підготовка до пропуску осінньо-зимових дощових паводків і весняної повені

21 березня Олександр Літвінов взяв участь у черговому засіданні  регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Харківській області, яка проходила в режимі відеоконференції під головуванням   першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Марка Беккера.

Детальніше...

Не залишайте дітей без нагляду!

Звернення до батьків

Балаклійський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області  вкрай стурбований станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Детальніше...

Сходи громадян

У селах Балаклійщини – сходи громадян…

Сьогодні, у деяких селах Балаклійського району пройшли сходи громадян. Влада звітувала про виконання планів соціально-економічного розвитку у поточному році, а люди розповідали про болючі проблеми.

Детальніше...

ДПІ інформує

Балаклійське відділення Ізюмської ОДГІІ ГУ

у Харківській області

ІНФОРМУЄ


Відбулось засідання позачергової сесії

Внесено зміни до районного бюджету на позачерговій сесії районної ради

Сьогодні, 15 березня, у сесійній залі відбулося пленарне засідання 19 позачергової сесії Балаклійської районної ради, яку провів її голова Олександр Літвінов. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації та керівники підприємств, установ і організацій, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Детальніше...

101 інформує

Шановні жителі Балаклійщини!

З початку року червоно-білі машини служби "101" вже 20 разів виїжджали до місць загорання сухої трави, чагарників та сміття.  А бум весняно-польових робіт ще попереду. За статистикою, в районі з кожним роком дедалі гостріше постає проблема пожеж в екосистемах. Так, у 2016 році  таких було зафіксовано 172. Люди, займаючись впорядкуванням присадибних та дачних ділянок, просто забувають про елементарні правила пожежної безпеки.

Детальніше...

Засідання постійних комісій районної ради

Підготовка до 19 позачергової сесії

Сьогодні, 14 березня в ході підготовки до позачергової сесії відбулись засідання профільних постійних комісій районної ради з метою розгляду питань, які плануються розглядатися депутатами на наступній сесії.

Детальніше...

Е - декларування

Проведено семінар-навчання щодо заповнення та подання електронних декларацій у 2017 році

14 березня 2017 року, в залі засідань районної ради пройшов семінар-навчання щодо заповнення та подання електронних декларацій у 2017 році відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». За підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, семінар було проведено експертом фонду, кандидатом наук з державного управління, доцентом - Конотопцевим Олегом Сергійовичем.

Детальніше...

Семінар - нарада

Актуальні питання було розглянуто на нараді з керівниками органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 14 березня 2017 року за участі голови районної ради Літвінова О.М. та голови райдержадміністрації Масельського С.І. відбулась семінар-нарада з посадовими особами органів місцевого самоврядування, де було розглянуто ряд питань.

Детальніше...

Страница 1 из 37