Новини - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Проведено засідання чергової сесії

Під керівництвом голови районної ради О.М. Літвінова, 22 лютого 2017 року відбулось чергове пленарне засідання вісімнадцятої сесії  районної ради сьомого скликання

В роботі сесії прийняли участь голова районної державної адміністрації та депутат районної ради С.І. Масельський, депутати Харківської обласної ради А.А. Русецький та Л.П. Немикіна, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, силових відомств, освіти та охорони здоров’я району, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів, секторів і управлінь райдержадміністрації, представники громадськості та районних ЗМІ.

Детальніше...

Повідомлення

Шановні Балаклійці! Вітаємо вас з початком Масляної та запрошуємо всіх бажаючих на традиційне районне свято проводів зими «Широка Масляна на гостинній Балаклійщині», яке відбудеться на площі Ростовцева 25 лютого о 10 годині.

Детальніше...

Спільне засідання постійних комісій

Попередній розгляд питань на чергову сесію

20 лютого 2017 року в малій залі будинку районної ради, з метою попереднього розгляду питань, які виносяться на пленарне засідання чергової вісімнадцятої сесії районної ради відбулись спільні засідання постійних комісій, які провів голова районної ради Літвінов О.М.

Детальніше...

Вшанування пам'яті

Балаклійщина вшанувала пам'ять Героїв Небесної сотні

Сьогодні, 20 лютого  2017 року в районному будинку культури відбулись районні заходи з нагоди вшанування подвигу учасників Революції  Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В  даному заході  взяли участь:  голова районної ради О. Літвінов, голова райдержадміністрації С. Масельський, громадські організації району, сім'ї загиблих учасників АТО, громадськість міста та представники районних ЗМІ.

Детальніше...

З'їзд асоціації

0-02-05-26Відбувся З’їзд Асоціації

17 лютого у м. Києві відбувся З’їзд Української Асоціації районних та обласних рад, в якому взяв участь голова Балаклійської районної ради Літвінов Олександр Миколайович.Також участь у роботі найвищого органу управління взяли представники членів Асоціації, а також представники районних рад — кандидати на вступ до Асоціації.

Детальніше...

Семінар - тренінг

Готувати заявки на участь в програмах міжнародної технічної допомоги навчали сьогодні у Балаклії

16 лютого 2017 року голова районної ради Олександр Літвінов взяв участь у виїзному семінар – тренінгу на тему: «Підготовка та результативна подача заявок на участь у програмах міжнародної технічної допомоги», який провели представники Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації спільно із спеціалістами відділу координації міжнародної технічної допомоги та співробітництва з міжнародними організаціями.

Детальніше...

ДПІ інформує

Балаклійське відділення Ізюмської ОДГІІ ГУ

у Харківській області

ІНФОРМУЄ


Мітинг

"Афганістан болить у наших душах"…

15 лютого відзначають річницю виведення радянських військ з Афганістану. Вже 28 років минуло, а в пам’яті “афганців” і досі живе та війна – приходить у спогадах, у снах. Цього дня збираються вони, щоб побачитись, поспілкуватись, згадують страшні миттєвості, поминають своїх друзів, які залишилися навічно молодими, навічно в строю.

Детальніше...

До відома депутатів районної ради

До відома депутатів Балаклійської районної ради

Відповідно до статей 46, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"  22 лютого  2017  року на 10 годину у залі засідань районної ради скликається XVІІІ сесія Балаклійської районної ради VІІ скликання.

Обережно, ожеледиця!

Пам'ятка населенню. Обережно, ожеледиця!

Щорічно в України реєструється сумна статистика травмувань, пов'язаних з ожеледицею: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду.

Детальніше...

Страница 1 из 38