Відбулась чергова сесія Харківської обласної ради

06 грудня 2018 року, голова районної ради Літвінов Олександр Миколайович взяв участь у пленарному засіданні XVІІІ сесії Харківської обласної ради VII скликання, яка проходила під головуванням Чернова Сергія Івановича, голови обласної ради.

Напередодні Дня місцевого самоврядування депутати розглянули понад ста питань і розділ "Різне".
Ключовим стало ухвалення обласного бюджету на наступний рік та затвердження десяти нових програмних документів, створення регіональної агенції розвитку та присвоєння звання «Почесний громадянин» жителям Харківщини.
За підсумками опрацювання у постійних комісіях депутати схвалили програми розвитку регіону за галузевими напрямками на різний період. Так, на 2019 рік ухвалено програма економічного і соціального розвитку Харківської області, а також програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».
На 2019-2020 роки затверджено регіональну програму протидії терористичній діяльності на території Харківської області, комплексну обласну програму «Здоров’я Слобожанщини» та План регіонального замовлення на підготовку та перепідготовку кадрів в обласних закладах медичної освіти Харківської області І-ІІ рівнів акредитації на 2019 рік.
Трирічними будуть програмні документи з освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла», національно-патріотичного виховання молоді, надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла.
Перспективи розвитку освіти в рамках програми «Новий освітній простір Харківщини», програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя, розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини визначено на найближчі чотири роки.
Традиційно майже половину порядку денного пленарного засідання XVIII сесії обласної ради становили кадрові, майнові та земельні питання. Внесено зміни до обласного бюджету поточного року та до п’ятнадцяти затверджених раніше рішень і програм.
Ще у стількох обласних програмах депутати проконтролювали результати виконання та хід реалізації.
Крім того, підготовлене звернення Харківської обласної ради до Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, Президента України щодо реалізації рішення Уряду про підвищення ціни на газ для населення та розгляду Верховною Радою України проекту постанови про проведення аудиту щодо обґрунтованості цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.