Учнівські лідери Балаклійщини завітали до Балаклійської районної ради

05 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування, під час візиту членів Балаклійської районної ради старшокласників «Нова хвиля» до Балаклійської районної ради, учнівські лідери Балаклійщини поспілкувалися з Олександром Літвіновим – головою районної ради.

Олександр Миколайович ознайомив старшокласників з принципами роботи районного органу місцевого самоврядування, поінформував про структуру та повноваження районної ради, розповів про організацію пленарних засідань, постійних комісій, депутатських фракцій.
Учнівську делегацію в районній раді зустрічали також депутати районної та міської рад: Світлана Швід – начальник відділу освіти та Оксана Супрун – начальник відділу культури, а також начальник відділу у справах молоді та спорту Сергій Кунденко, які на прикладах своєї роботи ознайомили шкільних лідерів з тим, як функціонує місцеве самоврядування та які питання вирішуються на засіданнях постійних комісій, чергових та позачергових пленарних засіданнях Балаклійської районної ради.
Школярі почули, що представницький орган Балаклійщини працює досить продуктивно і конструктивно, більшість депутатів постійно тримають руку на пульсі життя району і оперативно реагують на проблеми територіальних громад.
Під час спілкування школярі спробували уявити себе депутатами ради та взяли участь в імпровізованому засіданні сесії, голосували за представлені проекти рішень, а також внесли ділові пропозиції щодо розвитку району в цілому. Наприкінці зустрічі, голова ради старшокласників Нікіта Боженко, учень Балаклійської загальноосвітньої школи №2 представив загалу презентацію про діяльність ради та продемонстрував "короткометражне кіно" про велич, культурну спадщину та пам'ятки Балаклійського району.
По закінченню заходу, голова Балаклійської районної ради відповідав на поставлені учнями питання та пообіцяв завжди підтримувати ініціативи школярів щодо громадського життя та розвитку нашого регіону.