Відбулися презентації міні-проектів

27 листопада 2018 року на території Балаклійського району відбулось урочисте відкриття 3 міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

В урочистому відкритті взяли участь голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов та представник депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького Оксана Супрун, сільські голови, депутати місцевих рад, представники громадських організацій, батьківських рад, громадськість. Головам громадських організацій та батьківських рад були вручені сертифікати, що засвідчують реалізацію міні-проектів.
В рамках презентації реалізованих міні-проектів делегація відвідала с. Протопопівка, с. Мілова та с. Морозівка, на території яких і було реалізовано дані проекти.
У селі Протопопівка відбулася презентація міні-проекту "Щасливі діти – щаслива країна". В рамках проекту встановлено розважальний майданчик в Протопопівскому НВК І-ІІ ступенів, що складається з пісочниці, альтанки, каруселі, столу для творчості. Загальний обсяг фінансування міні-проекту – 78,925 тис. грн.
У селі Мілова презентовано міні-проект "Спортивна громада – майбутнє нації". Завдяки його реалізації виконані наступні роботи: грейдування стадіону та підсипання грунтом та піском волейбольної та баскетбольної площадок, встановлення 8 лав, 2 кабін для запасних гравців, 8 урн, встановлення огороджуючого забору, 2 баскетбольних щитів та 2 волейбольних стійок з сіткою. Вартість проекту - 280,621 тис. грн.
У селі Морозівка презентовано міні-проект «Нас паркан оберігає, до порядку всіх привчає!». Завдяки реалізації міні-проекту було здійснено поточний ремонт паркану комунального закладу Морозівська гімназія. Загальний обсяг фінансування міні-проекту – 199,954 тис. грн.
Голова районної ради, Олександр Літвінов, висловив свою вдячність ініціативним громадянам та партнерам проектів за небайдужість й активну громадянську позицію. А також зауважив, що в подальшому планується проводити інші роботи по впровадженню енергозберігаючих заходів, зростанню добробуту, з метою створення комфортних умов для життя та навчання населення Балаклійського району.