85- ті роковини Голодомору. Звернення голови районної ради

Шановні жителі Балаклійського району!

Пам'ять людська це нескінчена книга, в якій записано все: і життя людини і життя країни. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найчорнішою сторінкою в тій книзі нашого народу є голодомор 1932-33 років. Минуло вісімдесят п’ять років з часу тих трагічних подій, однак ми повинні пам’ятати невинно загиблих. Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні.
Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити, в тому числі і задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося. Наш з вами спільний обов’язок зробити все, щоб такі трагедії не повторювалися. Запорукою цього має бути вічна пам’ять за безневинно убієнними.
Ще раз усі разом вклонімося Пам’яті жертв Голодомору. Нехай у цей скорботний день вогники свічок, які спалахнуть по всій країні, об’єднають нас у любові до рідної землі, очистять наші душі, зроблять добрішими і мудрішими.

Голова районної ради                                                      Олександр Літвінов