Моє рідне село – доброти і любові криниця… Про день села Лозовенька

Чарівна осінь огорнула землю різнобарвними кольорами, подарувала щедрі врожаї та підвела підсумки сільськогосподарської праці. Отже для жителів українських сіл настав час відпочити та повеселитися. А тут якраз в нагоді таке свято, як День села. Вже багато сіл Балаклійського району відзначили свої іменини, настала черга святкувати і Лозовеньці.

Щорічно, за традицією, у листопаді лозовеньчани відзначають День села. Саме на це свято з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька.
Цього дня відбулася знакова подія в житті Лозовеньківської територіальної громади – відкриття музею –кімнати, першими відвідувачами якої стали запрошені на урочисті заходи гості.
Гарного настрою жителям громади додали щирі слова вітань, з якими звернулися до присутніх голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.
Олександр Літвінов у своєму виступі висловив щиру подяку тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.
З нагоди Дня села Лозовенька, а також за особистий внесок в соціально-економічний розвиток села спільними Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, цінними подарунками було нагороджено:
- Болтаєва Андрія Валентиновича - слюсаря КП «Водяний» Лозовеньківської сільської ради;
- Захарову Аллу Григорівну, директора Лозовеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Миронову Валентину Іванівну, ветерана праці, колишню доярку сільського господарства;
- Мокренко Миколу Миколайовича, ветерана праці, колишнього механізатора сільського господарства;
- Петряєву Тетяну Степанівну, вчителя української мови та літератури Лозовеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Сьоміна Олександра Сергійовича, механізатора СТОВ «Агрофірма «УКРАЇНА НОВА».
- Феленка Леоніда Єгоровича, ветеринарного лікаря, Лозовеньківської дільниці;
- Шипілова Романа Миколайовича, механізатора СТОВ «АГРОФІРМА«УКРАЇНА НОВА».
Чудову концертну програму лозовеньчанам подарували місцеві та районні аматори. Свято великої і дружної родини проходило на душевній і пісенній ноті.
Традиційно, після урочистостей на всіх чекав смачний святковий куліш, дискотека та святковий феєрверк.
Позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав до мальовничого села Лозовенька у цей день.