647

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXXVІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

від 24 жовтня 2018 року                                                                                                   №647-VII

 

Про внесення змін до районної Програми
розвитку місцевого самоврядування
в Балаклійському районі на 2016-2018
роки, затвердженої рішенням районної
ради від 17 грудня 2015 року №33-VІІ (зі змінами)

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування в районі, як особливо важливого фактору становлення громадянського суспільства, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної Програми розвитку місцевого самоврядування в Балаклійському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17 грудня 2015 року № 33-VІІ (зі змінами), а саме:
1.1. Додаток 1 до Програми «Заходи та прогнозні розрахунки фінансування» викласти в новій редакції (додається), враховуючи наступні зміни:
Пункт 6 «Оснащення сучасною комп'ютерною, офісною та копіювальною технікою органів місцевого самоврядування. Придбання програмного забезпечення. Технічне обслуговування та удосконалення веб-сайту Балаклійської районної ради. Оснащення сесійної зали районної ради електронною системою голосування. Забезпечення інформаційно-комп'ютерним, мультимедійним обладнанням, відео - конференцзв'язком, системою відеонагляду на базі цифрового відеосерверу HDCVI», передбачивши при цьому кошти на виконання зазначеного пункту: на 2018 рік - 170,0 тис. грн.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування (Домненко С.П.) та з питань планування, бюджету та фінансів (Тищенко В.О.).


Голова районної ради                                                          О.Літвінов

 

Додаток