Звернення голови районної ради

Шановні жителі району!

У цьому році ми вчетверте відзначаємо свято —День захисника України, яке було встановлено Указом Президента України 14 жовтня 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві .
14 жовтня ми також відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов'язане із боротьбою за свободу та порятунок від ворогів. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.
Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.
Висловлю повагу і вдячність українським воїнам, які вступили до лав української армії і стали на захист єдності нашої держави. Від усіх депутатів Балаклійської районної ради та від себе особисто бажаю всім доброго здоров’я та бадьорості духу. Мирного неба над головою усім нам! Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

Голова районної ради                                                                                        Олександр Літвінов