Відбувся особистий прийом громадян

10 жовтня голова районної ради Олександр Миколайович Літвінов провів виїзний прийом громадян у селі Гусарівка. За допомогою до керівника району звернулося шестеро мешканців села, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей.

Гусарівка – село із населенням більше тисячі осіб. Проблем, як і в кожному населеному пункті, тут вистачає. Втім є питання, саме які були озвучені під час прийому. Найактуальнішими проблемними питаннями сьогодення, що турбує жителів територіальної громади, є заміни опор електромережі, які знаходяться в аварійному стані, ремонту дороги, яка веде до районного центру та надання матеріальної допомоги на лікування.
Ще одна заявниця скаржилась на санітарний стан безкоштовного туалету, який знаходиться на залізничному вокзалі станції Балаклія. З її слів, вже за десять метрів до туалету б'є в ніс різкий запах нечистот упереміш з хлоркою, неможливо знаходитись ані в середині, ані біля цієї споруди. Попросила керівника посприяти у позитивному вирішенні даного питання.
Також до Олександра Миколайовича звернувся керівник місцевого господарства зі скаргами на те, що місцеві мисливці, які вночі полюють на диких тварин, знищують озиму пшеницю, наїжджаючи своїми автомобілями колії по полям, хоча поруч є дороги, по яким можна їздити не заїжджаючи на поле.
Участь в обговоренні порушених жителями питань взяв сільський голова Юрій Дорошенко. Очільник районної ради обговорив можливі шляхи вирішення болючих питань з керівництвом територіальної громади, заявникам були надані роз’яснення щодо порядку розв’язання проблем у відповідності з чинним законодавством. На деякі питання жителів було надано компетентні консультації та роз’яснення на місці. А також Олександр Миколайович порадив людям не замовчувати проблеми, постійно спілкуватись з наболілих питань з сільським головою, звертатись до районної влади, яка сьогодні тісного спілкується з людьми.