21.36

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXХVІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

ПРОЕКТ РІШЕННЯВід «____» ___________ 2018 року                                                                                                      № ____ -VII

 

Про Програму розвитку
культури і туризму у Балаклійському
районі на 2019-2021 роки

Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законами України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Про музеї та музейну справу», «Про охорону культурної спадщини», «Про освіту», «Про позашкільну освіту» та з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері культури району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму розвитку культури і туризму у Балаклійському районі на 2019 – 2021 роки (далі – Програма, додається).
2. Рекомендувати районній державній адміністрації, виконкомам міської, селищних та сільських рад при формуванні показників відповідних бюджетів передбачити кошти на виконання даної Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв’язків з громадськими організаціями (Швід С.А.).


Голова районної ради                                                                                                О. Літвінов

Програма

 

Пояснювальна записка
до проекту рішення Балаклійської районної ради
«Про затвердження Програми розвитку
культури і туризму у Балаклійському районі
на 2019-2021 роки»

Проект рішення Балаклійської районної ради розроблено у відповідності до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законами України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», «Про музеї та музейну справу», «Про охорону культурної спадщини», «Про освіту», «Про позашкільну освіту» та з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері культури району.
Проектом рішення Балаклійської районної ради передбачається затвердження Програми розвитку культури і туризму у Балаклійському районі на 2019–2021 роки.
Програма спрямована на виконання основних законодавчих актів у галузі культури, указів та доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства культури і туризму України, розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій, рішень районної ради. Програма розвитку культури і туризму у Балаклійському районі на 2019–2021 роки спрямована на подальший розвиток та збереження національної культури та культур національних меншин, що проживають у районі, забезпечення конституційних прав людини на задоволення культурних потреб, формування національної свідомості, утвердження духовності. Програма є відкритою, що передбачає внесення до неї змін та доповнень, виходячи з потреб.
Програма розвитку культури у Балаклійському районі на 2019-2021 роки визначає стратегію та організаційну основу фінансово-господарських, адміністративно-управлінських умов для збереження та всебічного розвитку культури і туризму у Балаклійському районі.


Начальник відділу культури
районної державної адміністрації                                                                                        О. Супрун