Спільне засідання органів влади у ГУ ДФС Харківської області

Показник економічного зростання регіону – зменшення податкового боргу


Спільне засідання органів влади відбулося 3 серпня у Головному управлінні Державної фіскальної служби. Участь у заході взяли заступник голови районної ради Володимир Чуприн та керівники комунальних підприємств Балаклійської районної ради.


Перспективи і шляхи погашення податкового боргу комунальних підприємств області та питання сплати рентної плати за користування надрами стали головною темою спільного засідання органів влади.
Відкрив засідання керівник ГУ ДФС області Микола Рибаков. Він відзначив, що головним завданням служби є наповнення бюджетів – і державного, і місцевих, в тому числі і за рахунок погашення податкового боргу.
Так, з метою забезпечення сплати податків, зборів, обов’язкових платежів комунальними підприємствами області учасники спільного засідання вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України та Верховної ради України щодо виділення коштів у вигляді субвенції.
За допомогою цієї субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам буде погашено різницю між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення.
За підсумками зустрічі було вирішено активізувати роботу щодо погашення податкової заборгованості комунальних підприємств області, знайти шляхи та розробити алгоритм спільних дій в цьому напрямку.