Семінар - нарада

Ряд актуальних питань розглянуто на нараді із керівниками територіальних громад

Нарада із сільськими, селищним головами відбулась 31 липня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського.


На даному заході були присутні заступник голови районної ради Володимир Чуприн, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Полторак, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, відповідальні працівники районної ради та райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.
На нараді розглянули ряд актуальних питань життєдіяльності громад.
Військовий комісар Балаклійського районного військового комісаріату Олег Логвиненко проінформував присутніх, що відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, щодо проведення навчальних зборів з резервістами та військовозобов’язаними оперативного резерву другої черги з 28.08 по 06.09.2018 року будуть проведені навчальні збори терміном на 10 (десять) діб з управлінням та підрозділами бригади територіальної оборони, яку формує Харківський обласний військовий комісаріат. Він відмітив, що для формування бригади територіальної оборони відповідно до штатної чисельності буде призвано військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги, тобто громадян віком до 60 років, придатних (обмежено придатних) за станом здоров'я, які не залучаються з різних причин на доукомплектування бойових частин.
Військовозобов’язані, які пройдуть навчальні збори до комплектування бойових військових частин залучатися не будуть, навіть під час можливого оголошення мобілізації, а будуть проходити військову службу лише в підрозділах територіальної оборони (до служби в ООС залучатися не будуть). На час проходження зборів резервісти будуть забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням , якісним харчуванням та речовим майном, їм також буде забезпечений соціальний пакет та здійснені фінансові виплати, згідно чинного законодавства. По підсумкам навчань кращим військовозобов’язаним будуть присвоєні чергові військові звання.
Начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово – комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Ситнік О.П. виступив перед присутніми з питанням про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.
Голова райдержадміністрації Степан Іванович наголосив на необхідності прискорення виконання всіх потрібних робіт для своєчасного початку опалювального сезону. Ще раз наголосив на потребі отримання дозвільної документації на пуск газу в об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери.
Про виконання місцевих бюджетів району за 7 місяців 2018 року проінформувала начальник  фінансового управління РДА Гололобова Л.Г.
Також під час наради було звернуто увагу на питання святкування у Балаклійському районі 27 річниці незалежності України, Дня Державного Прапора України, 95 річниці утворення Балаклійського району та 355 річниці заснування міста Балаклії. Детально про план проведення відповідних заходів присутніх проінформувала Оксана Супрун - начальник відділу культури районної державної адміністрації.
На засіданні розглянули питання про аналіз причин загибелі людей на водних об’єктах району та прийняття заходів по їх запобіганню. Козінченко Олександр  – завідувач сектору цивільного захисту населення районної державної адміністрації відмітив, що з метою недопущення в подальшому загибелі людей на водних об’єктах району потрібно спільно з місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування необхідно вжити всіх невідкладних  заходів щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах району під час сезону відпочинку.