Робоча поїздка

Триває жнивна кампанія

На Балаклійщині триває пора збору врожаю ранніх зернових культур. Кожна зернина – маленька часточка подяки землі за дбайливий догляд, щоденну працю і любов, яка акумулювала в собі результати нелегкої річної праці хліборобів. Тому, збір урожаю це відповідальна пора для аграріїв.

24 липня голова районної ради Олександр Літвінов разом з головою райдержадміністрації Степаном Масельським та начальником агропромислового комплексу Олексієм Верещакою з робочим візитом побували в одному з провідних господарств Балаклійщини – ТОВ ІАК "БалІнвест". Керівництво району зустрілось з колективом ТОВ ІАК "БалІнвест" на чолі з директором Павлом Мартиновим та ознайомилось із ходом збирання врожаю ранніх зернових культур.

Керівники району також поспілкувалися з комбайнерами. Хлібороби товариства зазначили, що в господарстві створено все для продуктивної роботи та належних умов праці. Це і сучасна високопродуктивна зернозбиральна техніка, а також  і побутові умови: люди в полі забезпечені дворазовим харчуванням, водою та всім необхідним.

Голова районної ради О. Літвінов, голова райдержадміністрації С. Масельський побажали П. Мартинову та всім членам трудового колективу агрофірми подальших трудових успіхів, гарних врожаїв та паритетних цін на сільськогосподарську продукцію.