Про розвиток фізичної культури та спорту

У Балаклійському НВК з'явився спортивний майданчик із синтетичним покриттям

Урочисте відкриття спортивного майданчика з синтетичним покриттям, який збудовано за сприяння керівництва району, депутатського корпусу Балаклійської районної ради відбулось сьогодні на території Балаклійського навчально-виховного комплексу за участю голови районної ради Олександра Літвінова.

У заході також взяли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.
Олександр Літвінов привітав НВК з появою спортивного майданчика, від імені депутатського корпусу районної ради висловив щирі поздоровлення балаклійцям. Він зазначив, що відкриття такого сучасного спортивного майданчика є непересічною подією не лише в житті Балаклійщини, але й Харківщини, адже вони є навіть далеко не у кожному районі нашої області.
«Це свято не лише для учнів, а й для усієї громади району. Сподіваюся, що таких відкриттів буде набагато більше і що з таких маленьких яскравих подій складатиметься наше життя», - сказав Олександр Миколайович.
Багатофункціональний майданчик має синтетичне покриття. Тут можуть займатися вуличним волейболом, баскетболом, гандболом та міні-футболом не тільки вихованці школи, а й усі бажаючі мешканці Балаклії. Кошти на будування та оснащення майданчику виділено з районного бюджету у сумі 1,2 млн. грн.
За ініціативи голови Харківської обласної державної адміністрації з обласного бюджету виділено 185 тис. грн. для придбання спортивного комплексу з тренажерним обладнанням. Отже, тут встановлено сучасні тренажери для виконання різноманітних фізичних вправ на всі групи м'язів.
З нагоди відкриття на спортивному майданчику відбулись спортивні тренування, випробування тренажерів як пересічних громадян, так і гостей свята – гравців волейбольної команди "Локомотив".