Відбувся особистий прийом громадян

Актуальність проблем ремонту доріг, відкриття закладу соціальної сфери, надання матеріальної допомоги та інше…

Черговий виїзний прийом громадян керівництвом Балаклійської районної ради відбувся сьогодні, 11 липня, на території Шебелинської сільської ради.

Основною метою зустрічі Літвінова Олександра Миколайовича, голови районної ради з мешканцями села було спілкування з громадою, виявлення існуючих проблем та пошук спільних шляхів їх вирішення.
В ході прийому жителями піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: щодо виділення коштів для ремонту закладів соціальної сфери, ремонту доріг загального користування, відкриття дитячого садочку на території с. Шебелинка. Звернулась до Олександра Миколайовича й пенсіонерка зі скаргою на відсутність радіомовлення, але квитанції на оплату цієї послуги йдуть та мешканці села їх оплачують без заборгованостей.
Не обійшлось сьогодні і без особистих питань щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, вирішення земельних питань та спорів, питань соціального захисту найбільш вразливих верств населення та інших.
На кожне звернення заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. Олександр Миколайович зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення та усі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.