День села у Покровському

День села у Покровському – це спільне свято, свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим Покровським колоритом, традиціями і славною українською історією.

Аби зберегти славні звичаї та традиції, примножити здобутки рідного села на радість дітям та внукам за доброю традицією суботнього дня, 30 червня громада села та численні гості весело відсвяткувала чергову річницю народження села Покровське.
Завітали на свято у село і представники влади району. Зокрема, голова районної ради Олександр Літвінов у своєму вітальному слові бажав усім перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій на благо територіальної громади та рідної України. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у господарствах. «Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. А селу Покровське – процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі квітучим і красивим селом, де життя кожної людини, кожної родини наповниться теплом, радістю і надією на краще!» – резюмував Олександр Миколайович. Гарних святкувань усім жителям села і гостям, веселого та позитивного настрою бажав заступник голови райдержадміністрації Сергій Полторак. Усіх , хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю і рідне село вітав депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.
Потім настала урочиста мить нагородження. Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради відзначено:
Степаненка Вадима Івановича – фізичну особу підприємця за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток Пришибської територіальної громади;

Пойду Івана Івановича – пенсіонера МВС України за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток Пришибської територіальної громади;
Фещенко Наталію Миколаївну – депутата Пришибської сільської ради за багаторічну плідну працю, активну громадську позицію;
Шакшуєву Віру Сергіївну – вчителя початкових класів Покровської ЗОШ І- ІІ ступенів за вагомий особистий внесок у навчанні і вихованні підростаючого покоління, високий професіоналізм, сумлінну працю;
Чернієнко Любов Іванівну - пенсіонара за багаторічну плідну працю, активну громадську позицію.
Щирі слова привітань з днем народження рідного села лунали цього дня від керівника громади Степана Шевеліна, багато відзнак було вручено односельчанам за активну участь у житті громади та вагомі внески у розвиток інфраструктури села.
Організатори святкового дійства подбали про дозвілля цього дня для гостей різної вікової категорії, для найменших - були облаштовані дитячі майданчики, атракціони, презентовані розважальні програми. Поряд відбувались різного роду спортивні змагання, тут вправлялись найкмітливіші, найсильніші, фізично загартовані жителі громади. Позитивного та бадьорого настрою усім подарувала святкова концертна програма, підготовлена аматорами сцени із селища Дінець, міста Чугуєв, міста Ізюм та міста Харків. Аби досхочу посмакувати справжнім кулішем та національними українськими стравами для усіх учасників заходу гостинно відкривали "імпровізовані двері" приватні підприємці та спонсори свята. Звісно не обійшлось і без головної розваги для молоді – святкової дискотеки та вечірніх гулянь із феєрверком.