День села у Протопопівці

"Моє село – окраса України"

Цієї п'ятниці, 29 червня, мешканці с. Протопопівка святкували традиційний День села. У Протопопівці проживають більше восьмиста жителів. Життя кожного з них на виду. Мешканці села – працьовиті люди, які вірять, що від трудового внеску кожного з них у скарбничку спільних досягнень їхнє село буде жити й розвиватись.

На святкування завітали почесні гості свята – голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, голова райдержадміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький. Олександр Миколайович, звертаючись до громади, привітав мешканців села, висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село., а також виконав приємну місію урочистої церемонії нагородження кращих представників громади.
Так, за вагомий особистий внесок у соціально – економічний розвиток територіальної громади та з нагоди Дня села Протопопівка Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:
Бойко Радмілу Віталіївну –мешканку с. Протопопівка, опікуна трьох дітей;
Довженко Валентину Іванівну – спеціаліста по бухгалтерського обліку Протопопівської сільської ради;
Загребенєва Андрія Сергійовича – механізатора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Протопопівське»;
Мезенцева Валерія Олексійовича – водія сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Протопопівське»;
Мєркулова Андрія Анатолійовича - депутата Протопопівської сільської ради, завідувача автопарку сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Протопопівське».
З вітальною промовою до жителів села звернувся Протопопівський сільський голова Сиров О.В. Він привітав своїх односельців з подвійним святом — Днем Конституції та Днем села. Наголошуючи на значущості колективізму, сільський голова подякував всім тим, хто робить вагомий внесок у розвиток соціальної сфери села, сплачує податки, наповнюючи бюджет сільської ради. Принагідно за особистий внесок у розвиток життєдіяльності громади Подяками сільського голови були нагороджені кращі її представники: депутати сільської ради, вчителі, медики.
Цього дня для дітей працювали атракціони, бажаючі мали змогу пригоститися смачною кашею, морозивом, повболівати за футболістів, відпочити під час вечірнього розважального шоу та подивитися феєрверк.