День села Вишневе

День села – це свято, яке об'єднує громаду

388 років минуло від тоді, як з'явилось на карті України село Вишневе. Це мить в історичному масштабі, а для жителів села це покоління людей, які народились на рідній землі, працювали на ній, віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя, поколінь, які народжувались, жили, творили і працювали на цій благословенній землі.

30 червня голова районної ради О.М. Літвінов, на запрошення громади с. Вишневе, взяв участь у святкуванні Дня села. Олександр Миколайович з вітальною промою звернувся до громади: "Дозвольте мені від депутатського корпусу Балаклійської районної ради, від себе особисто привітати вас з Днем села Вишнева! Бажаю всім мешканцям громади стабільності і миру, трудових звершень, упевненості в своїх силах і світлому майбутньому. Нехай кожний житель села здобуде щасливу долю, а віра і удача невідступно супроводжують вас на широкому життєвому шляху, нехай завзяття, наполегливість у вирішенні повсякденних завдань відкривають нові перспективи для розвитку вашого села. Зі святом Вас!"
Також жителів села привітав голова районної державної адміністрації С.І. Масельський та депутат Харківської обласної ради А.А. Русецький.
Гості свята виконали почесну місію нагородження кращих представників Вишнівської територіальної громади.
За активну громадську позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток села, вирішення актуальних питань та з нагоди Дня села спільними Почесними грамотами було нагороджено:
Ткаченко Тетяну Миколаївну – директора Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Біліченко Валентину Миколаївну – секретаря Вишнівської сільської ради;
Сухотеплу Діану Олексіївну – випускницю Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможницю районних та обласних конкурсів;
Коломійця Олексія Вікторовича - інженера ПраТ "Балаклійське ХПП";
Косенко Наталію Миколаївну – комірника ПраТ "Балаклійське ХПП";
Жувака Петра Васильовича – пенсіонера, депутата Вишнівської сільської ради;
Волошина Василя Карповича – пенсіонера, активного учасника громадського життя села Вишневе;
Алесіну Любов Олександрівну- пенсіонера, активний учасника громадського життя села Першотравневе.
Також деякі мешканці села були нагороджені Подяками від сільської ради.
Цей захід став не просто даниною традиції, а справжнім дійством, адже надзвичайно цікавою та насиченою була культурно-масова програма свята. Позитивного настрою додали місцеві аматори та кращі артисти районного Будинку культури. Продовжилось святкування народними гуляннями з кулешем та шашликами, спортивними змаганнями, безкоштовними дитячими атраціонами та розвагами з клоуном, катанням на конях, а згодом – дискотекою з "живою музикою" та феєрверком.