Відкриття сільського Будинку культури

В рамках відзначення Дня Конституції України відбулось урочисте відкриття Петрівського сільського Будинку культури

Двадцять два роки відділяє нас від події, що золотими літерами вписана в історію нашої держави. Нелегкими і надзвичайно відповідальними були і є роки незалежності. Але не дивлячись на всі ті труднощі, через які проходить наша держава, нам є чим пишатись.

Маленькими кроками, але впевнено Петрівська громада рухається вперед: на сьогодні відновлено повністю освітлення вулиць с. Завгороднє та частково - села Петрівське, капітально відремонтовано поліклінічне відділення та амбулаторію сімейної медицини, замінено вікна на металопластикові в Петрівській ЗОШ та ДНЗ, із обласного бюджету виділено кошти на ремонт вулиці Соборна в с. Петрівське, для сімейних лікарів придбано автомобіль для надання медичних послуг населенню.
Ось і сьогодні радісна подія для мешканців Петрівської територіальної громади - відкриття після капітального ремонту Будинку культури.
На цю подію жителі села очікували протягом багатьох років, проте інтенсивно ремонтні роботи розпочалися два роки тому. Результат усі мали змогу оцінити сьогодні, напередодні головного свята держави.
На урочисту подію зібралася громада села, прибули поважні гості: голова районної ради Олександр Літвінов та голова райдержадміністрації Степан Масельський. У фойє організовано виставку та стенд з фотографіями місцевого аматорського хорового колективу. Зустрічали усіх біля дверей господар (голова Петрівської територіальної громади Володимир Фоменко) та господиня (директор Петрівського сільського клубу Тетяна Федорченко). Церемонію перетинання символічної стрічки під гучні оплески здійснили керівники районну.
Цей день, безперечно, увійде в історію села. З привітаннями до присутніх звернувся Олександр Літвінов. У своєму виступі він привітав усіх із довгоочікуваною подією та щиро подякував небайдужим жителям Петрівського, підприємцям, спонсорам, депутатському корпусу за те, що спільними зусиллями досягли результату, і місцевий клуб, переконаний Олександр Миколайович, стане окрасою села. Привітав усіх із відкриттям місцевого храму культури та передав вітання від голови Харьковської обласної державної адміністрації Юлії Світличної голова районної державної адміністрації Степан Масельський.
Після офіційної частини для присутніх місцевими аматорами організовано концертну програму за участі сільських творчих колективів, виконавців району.
Реконструйовано будівлю Петрівського сільського Будинку культури на загальну суму вартості робіт – 4019,9 тис.грн. Оновлений будинок культури – місткий, розрахований на 250 місць, із новими театральними кріслами та великою, в "новому одязі", сценою. Відрадним є той факт, що приміщення оснащено тепловими насосами, які взимку будуть опалювати приміщення, а влітку навпаки - прохолоджувати. Було проведено капітальний ремонт покрівлі, підлоги та стін приміщення, замінено вікна та двері на енергозберігаючі. Також було змінено естетичний зовнішній вигляд будинку та упорядковано прибудинкову територію. Зовні будівля клубу була утеплена, поштукатурена та покрашена, територія біля клубу викладена тротуарною плиткою.
На даний час в закладі працює 2 аматорських колективи народної творчості: дорослий вокальний колектив «Черевички» та фольклорний ансамбль «Русская песня» - який є постійним учасником всіх місцевих та районних заходів та має звання народний.
Відтепер, за словами сільської влади, тут проводитимуть усі громадські культурно-мистецькі (заходи до календарних, народних та професійних свят, таких як: День села; Масляна; Різдво; День сільського господарства; 8 Березня. Державних свят: День незалежності України, Міжнародний день захисту дітей, тощо) та суспільно-політичні заходи.