Урочистості

27 червня напередодні Дня Конституції України у Балаклійському районі відбулися тематичні заходи

Завтра вся Україна відзначає День Конституції. 22 роки тому Верховна Рада України прийняла основний Закон країни - першу Конституцію незалежної української держави. Ухвалення Конституції закріпило правові основи України, її суверенітет і територіальну цілісність. З нагоди свята у всіх містах та районах Харківщини пройшли урочистості.

Зокрема, у м. Балаклія за участі голови районної ради Олександра Літвінова та голови райдержадміністрації Степана Масельського відбулося покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю – Т.Г.Шевченку.
До покладання долучилися відповідальні працівники районної державної адміністрації та районної ради, представники підприємств, організацій, установ, пересічні балаклійці. Цього року на Балаклійщині з нагоди Дня Конституції України протягом тижня в бібліотеках пройшли тематичні виставки фото - та архівних документів, друкованих видань, що ілюструють процес прийняття основного закону України, історію національного законотворення; відбулись правові хвилини, тематичні бесіди, інформаційні та правові години.
Також у закладах культури Балаклійського району, установах для дітей та молоді відбулись просвітницькі тематичні заходи. Вони були спрямовані на формування правової культури, отримання знань про конституційні права, свободи, обов’язки громадянина, історію становлення й розвитку вітчизняного конституційного права і діяльність видатних працівників цієї сфери.