Відкриття табірної зміни в "Олімпії"

Днями у ПДЗОВ «Олімпія» розпочався оздоровчий сезон та сьогодні, 13 червня, відбулось офіційне відкриття І–ої табірної зміни під назвою "Крейзі літо"

Діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в різноманітних напрямках.

Як правило, оздоровлюються і відпочивають тут діти з усіх населених пунктів району та області. Не винятком стала оздоровча кампанія 2018 року, адже оздоровчі зміни укомплектовані таким чином, що охоплять дітей з усіх куточків області. Наразі, до 26 червня триватиме І зміна оздоровлення, в таборі перебуває 206 дітей з них 110 - різник пільгових категорій (діти з багатодітних родин, діти, які талановиті й обдаровані, відмінники навчання). Діти пільгових категорій і діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, оздоровлюватимуться за кошти, виділені з районного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування. Також серед відпочиваючих є й такі діти, батьки яких придбали путівку за власний кошт.
Під час підготовки табору до роботи, завдяки депутатському корпусу Балаклійської районної ради та керівництву району було виділено кошти для проведення ряду заходів по впорядкуванню відомчої території. Так, відремонтовано житлові, господарські та санітарно-побутові приміщення (проведено ремонт надвірних вбиралень, проведено поточний ремонт приміщень та корпусів), оновлено частину твердого та м’якого інвентарю (ліжка, постільні комплекти, подушки, матраци, кухонне приладдя), оновлено сцену (відремонтовано покрівлю). Також відбулась повна заміна електромережі на території табору.
Тут дітей чекають веселі, цікаві, пізнавальні, спортивні конкурси та змагання, дискотеки, походи, ігри, оновлена розважальна програма з пінними вечірками, з екскурсіями та цікавими зустрічами. Як і завжди для дітей організовано збалансоване, раціональне й надзвичайно смачне п’ятиразове харчування.
Офіційна щорічна процедура відкриття ПДЗОВ «Олімпія» відбувається за участі дітей - вихованців, керівництва і персоналу закладу та представників влади району, які завжди приїздять з гарними привітаннями й побажаннями та з подарунками.
На свято завітав голова районної ради Олександр Літвінов разом із заступником голови райдержадмінісрації Валентиною Панасенко, начальником відділу освіти Світланою Швід та начальником відділу у справах молоді та спорту Сергієм Кунденко.
На центральному майданчику на святкову лінійку - відкриття вишикувались "юні олімпійці", які після підняття Державного прапору України, Прапору Балаклійського району, Прапору "Олімпії" та виконання Гімну, презентували свої загони, озвучивши назву, девіз та виконавши пісню.
У вітальному слові голова районної ради побажав юним відпочивальникам незабутніх вражень, позитивних емоцій, нових знайомств та зміцнення здоров’я, а працівникам табору нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі.
Далі відпочивальники подарували гостям низку музичних та танцювальних номерів. Свято завершилось, дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Олімпія» продовжив свою роботу, а діти відпочинок.