Відбувся особистий прийом громадян

Надання матеріальної допомоги, створення ОСББ та ряд побутових проблем - з такими питаннями зверталися до голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова жителі Петрівської сільської ради під час особистого прийому громадян, який Олександр Миколайович провів 13 червня.

Першочергово очільник депутатського корпусу районної ради зустрівся з Петрівським сільським головою Володимиром Фоменко, з яким було обговорено ряд важливих питань, що стосуються житлово-комунальних проблем села.
Під час прийому мешканцями села піднімалась низка важливих питань, зокрема, щодо придбання рентгенапарату для стоматологічного кабінету Петрівського відділення КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня".
З колективною скаргою звернулися мешканці вулиці Зарічна. Поскаржилися вони на постійні перебої з постачанням води в їх багатоповерховому будинку, відсутність благоустрою на прибудинковій території. Олександр Миколайович запевнив у позитивному вирішенні цих нагальних проблем.
Також директором Будинку культури було порушено питання щодо сприяння у виділенні коштів для поїздки до Болгарії на виступи фольклорного ансамблю с. Петрівського та з проханням виділити матеріальну допомогу для лікування дружини звернувся місцевий мешканець.
За результатами прийому, деякі питання вирішувались безпосередньо на місці, а по решті - голова районної ради надав відповідні доручення щодо їхнього вирішення.