Відбулась чергова сесія районної ради

Більше тридцяти п’яти питань розглянули сьогодні депутати на пленарному засіданні XХХІІІ сесії районної ради

Сьогодні під головуванням голови районної ради Олександра Літвінова відбулася тридцять третя сесія районної ради сьомого скликання. В роботі пленарного засідання окрім 27 депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Тетяна Бідняк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, слово для виступу, згідно чинного законодавства було надано народному депутату України – Семенусі Роману Сергійовичу, який був присутній на засіданні чергової сесії. Роман Сергійович проінформував про свою діяльність та важливі для громадян України законопроекти, які прийняті Верховною Радою.
Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії.
На порядок денний сесійного засідання голова районної ради Олександр Миколайович запропонував депутатам винести тридцять вісім питань, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.
Традиційно це питання бюджету, комунальної власності, земельні питання, тощо.
Велика увага районною радою приділяється питанню підготовки та затвердження на сесіях районної ради галузевих програм по різних напрямах діяльності. Зазначені програми дають змогу забезпечити належне фінансування або надати фінансову підтримку бюджетним організаціям та установам, громадським організаціям, правоохоронним органам під виконання заходів. Під час 33 сесії районної ради 7 скликання депутати також внесли зміни до важливих для життєдіяльності району програм, а саме:
1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2018 рік,
2. Про внесення змін до Комплексної програми профілактики правопорушень в Балаклійському районі на 2016-2020 роки;
3. Про внесення змін до Програми розвитку інформаційного простору Балаклійського району на 2015-2020 роки;
4. Про внесення змін та доповнень до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей в Балаклійському районі на 2018-2022 роки.
Крім того, депутатський корпус затвердив проекти рішень про зміни типу, структури, перейменування освітянських та медичних закладів; про погодження інвестиційної програми КП БРР "Балаклійські теплові мережі"; про реформування районної газети "Вісті Балаклійщини. Внесено зміни до районного бюджету.
Також були підтримані рішення, які стосувались списання або передачи майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району та затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради, кошторису видатків на утримання районної ради та її виконавчого апарату у 2018 році, внесено зміни до Перспективного плану роботи Балаклійської районної ради.
Депутати також затвердили технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян на території сільських рад району, розглянули окремі питання комунальної власності та ряд інших питань.
В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення.
Наприкінці засідання голова районної ради Олександр Миколайович щиро подякував голові районної державної адміністрації Степану Масельському, депутатам, головам місцевих рад за плідну спільну роботу, підтримку, розуміння, конструктивні поради.
Нагадуємо відвідувачам сайту, що згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради та з повною інформацією про ухвалені рішення на сесійному засіданні районної ради ви можете ознайомитись в рубриці "Діяльність ради".