Розвиток ФМ - мовлення

Як громаді отримати власне радіо: поради провідних вітчизняних фахівців

Сьогодні, 8 червня 2018 року у великій залі Будинку рад відбувся семінар «Розвиток ФМ - мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм». У заході, ініційованому головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим, участь взяли голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов та директор комунального підприємства Балаклійської районної ради "Телерадіокампанія "Оріана" Юрій Лисенко.

У семінарі також взяли участь сільські, селищні, міські голови й голови районних рад Харківщини. Спікерами на заході виступили член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Україні Сергій Костинський, голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов.
Учасники мали змогу з’ясувати механізм та подробиці організації малопотужного радіо в громадах, що працює на ФМ - частоті.
Особливо актуальною тема семінару стала для представників нашого районів, так як Балаклійський район на даний час приймає участь у конкурсі на отримання ліцензії ФМ-частот, який закінчиться 02 липня.
Власним досвідом організації радіомовлення у громадах поділилися радійники Харківщини - Андрій Копитько (Красноград), Ольга Говтва (Ізюм) та Ганна Скрипник (Лозова). Вони пройшли усі етапи створення радіо, та вже працюють у практичній площині над розбудовою інформаційного поля краю. Зокрема розглядались питання: як громаді отримати власне радіо? Шлях від задуму до втіленого проекту. Як ефективно розмовляти з громадою через радіо? Яким має бути місцевий радіо продукт.