Чергова сесія Харківської обласної ради

07 червня, голова районної ради Літвінов Олександр Миколайович взяв участь у пленарному засіданні XVІ сесії Харківської обласної ради VII скликання, яка проходила під головуванням Чернова Сергія Івановича, голови обласної ради. На порядку денному у депутатів було близько п’ятдесяти питань, депутатські запити і розділ "Різне".

На початку засідання Сергій Іванович представив загалу нового депутата Харківської обласної ради, а також разом із головою ХОДА Юлею Світличною за значний особистий внесок у соціально-економічний, розвиток держави, вагомі трудові здобутки та багаторічну сумлінну працю було вручено відзнаки.
У ході пленарного засідання, депутатський корпус затвердив три нові програми: збереження архітектурної спадщини в Харківській області на 2018-2023 роки; забезпечення безпеки дорожнього руху на території Харківської області на 2018-2020 роки; індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018 рік.
Також внеслись зміни до десяти інших регіональних програм: економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, розвитку дорожнього господарства, соціального захисту населення, «Новий освітній простір Харківщини», «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки», «ІТ-Харківщина», розвитку інформаційного простору, охорони навколишнього природного середовища.
Депутати внесли зміни до основного фінансового документу області та ухвалити  звернення до центральних органів влади. А саме: щодо раціонального використання й охорони земель під полезахисними лісосмугами; стосовно прискорення розгляду питання щодо затвердження запропонованого проекту формування госпітальних округів Харківської області; щодо створення відкритого реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх, а також за виготовлення дитячої порнографії.
Понад третина питань стосувалась кадрових та майнових змін, в порядку контролю депутатський корпус розглянув хід виконання низки регіональних програм.