Засідання постійних комісій районної ради

В ході підготовки до пленарного засідання сесії відбулись спільні засідання постійних комісій районної ради

Сьогодні, 06 червня 2018 року, в залі засідань під головуванням Олександра Миколайовича Літвінова відбулись спільні засідання постійних комісій районної ради.

У роботі комісій прийняли участь: голова районної державної адміністрації Масельський С.І., депутати сьомого скликання, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники бюджетних установ, представники ЗМІ.
На засіданні депутати розглянули більше тридцяти проектів рішень по питаннях, які виносяться на розгляд 33 сесії районної ради, а також узгодили регламент її роботи.
Зокрема: про внесення змін та доповнень до чотирьох Програм; про внесення змін до Перспективного плану роботи Балаклійської районної ради; про надання згоди на списання майна спільної власності; про зміни типу, структури, перейменування освітянських та медичних закладів; про погодження інвестиційної програми КП БРР "Балаклійські теплові мережі"; про реформування районної газети "Вісті Балаклійщини", тощо.
Ще одним із питань, яке розглядалися на спільному засіданні, було питання внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» (із змінами). Депутати погодили проекти бюджетних рішень та розглянули ряд фінансових потреб для установ охорони здоров’я, освіти, культури та інших.
Розглянуто також заяви та відповідні пакети документів з питань затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок різного призначення, розташованих за межами населених пунктів району.
З обговорених питань депутатами районної ради, членами постійних комісії запропоновано розглянуті питання винести на розгляд президії та сесії районної ради.
Всі проекти рішень виносяться на розгляд чергової ХХХІІІ сесії Балаклійської районної ради VII скликання, яка відбудеться 12 червня 2018 року о 14.00 в сесійній залі Балаклійської районної ради (м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18, другий поверх, сесійна зала).