Засідання колегії РДА

Відповідно до порядку денного, у ході колегії обговорювались питання: про підсумки роботи житлово-комунального господарства і соціальної сфери району в зимовий період 2017-2018 років та завдання щодо підготовки до нового опалювального сезону. З даного питання доповідачем був Тищенко В.О. – перший заступник голови РДА та з доповненнями до вищезазначеного питання співдоповідачами виступили Коваленко В.І. – начальник КП БРР "Балаклійська теплові мережі"; Рябоконь П.О. – начальник філії "Балаклійський райавтодор"; Літвінов В.В. – старший мастер Чугуївського ПАТ "Харківгаз"; Швід С.А. – начальник відділу освіти РДА; Бабач Л.М. – начальник відділу охорони здоров'я РДА.

Про підсумки виконання зведеного бюджету Балаклійського району за І квартал 2018 року доповіла Гололобова Л.Г. – начальник фінансового відділу РДА.

Окремим питанням присутні заслухали інформацію начальника служби у справах дітей про роботу з попередження соціального сирітства та соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснення контролю за дотримання прав дітей в сімейних формах виховання. Окрім цього, начальник відділу у справах молоді та спорту проінформував присутніх про підготовку та проведення літнього оздоровлення дітей Балаклійського району у 2018 році.

Також, на засіданні колегії, її члени протокольно розглянули звіти голів Вишнівської та Вербівської сільських рад про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами вищезазначених сільських рад.

В завершенні засідання, керівництво району висловило свої зауваження, поради та пропозиції щодо подальшої співпраці окремих підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищних голів, своєчасного виявлення та усунення нагальних проблем.

В результаті обговорення питань видані розпорядження голови районної державної адміністрації, завдання яких направлені на усунення недоліків та покращення показників діяльності органів влади.