Нагородження переможців конкурсу

Тематика Конкурсу була обрана не випадково, оскільки на сьогоднішній день в країні відбуваються процеси децентралізації державної влади, зростання ролі місцевого самоврядування та розвитку територіальних громад.

Значна роль у подальшому розвитку цих важливих процесів належить саме молоді.

Саме тому, Фондом було започатковано відповідний Конкурс, аби дати учням можливість розкрити свої творчі здібності, уявити себе лідером своєї громади, поміркувати над тим, що б вони хотіли зробити для свого населеного пункту, які б дали поради, і запропонували шляхи вирішення існуючих проблем місцевого розвитку.

По Балаклійському району участь у Конкурсі взяли 234 учня із 26 учбових закладів, 77 з яких були визначені переможцями та призерами. Членів журі приємно вразила висока якість робіт, розуміння учасниками специфіки місцевого розвитку, місцевого самоврядування та розвитку територіальних громад.

Саме тому, сьогодні 17 травня, засновники та представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області завітали на Балаклійщину для нагородження переможців творчого конкурсу «Майбутнє моєї громади».

З вітаннями та словами вдячності за проведення Конкурсу на сцену було запрошено голову районної ради Олександра Миколайовича Літвінова та начальника відділу освіти райдержадміністрації Світлану Анатоліївну Швід.

Також до вітального слова було запрошено голову Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Дему Валерія Івановича та

 голову Правління Фонду Шаповала Євгена Володимировича, які щиро подякували за підтримку в організації та проведенні Конкурсу керівництву районної ради та районної державної адміністрації та кожному учню за активну участь у Конкурсі, за гарні та змістовні роботи. Подякували батькам, а також керівникам та вчителям навчальних закладів за виховання розумних та здібних дітей, побажали успіхів, великих творчих та професійних здобутків, добробуту та гарного настрою!

Під час церемонії нагородження учні Балаклійського району – переможці Конкурсу отримали дипломи Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та пам’ятні подарунки (флешки, power bank, портативні колонки).

Зі слів представників Фонду окремі роботи заслуговують особливої уваги і тому, членами жюрі було визначено 3 найкращі роботи серед усіх учасників від Балаклійського району.

Так, Дипломом за ІІІ місце і цінним подарунком - смартфоном нагородили ученицю Донецької загальноосвітньої школи №1 Єнокян Ріту;

Дипломом за ІІ місце і цінним подарунком – смартфоном нагородили ученицю Балаклійського ліцею Демченко Кристину;

Дипломом за І місце і цінним подарунком – планшетом нагородили учня БЗОШ №2 Коржова Максима.

Закінчились урочистості фото на згадку зі всіма учасниками Конкурсу, гостями та керівництвом району.