18.33 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

18.33

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XXХІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

                                                               
                                        
Від   «____»  ___________ 2018 року                                                                      № ____ -VII


Про припинення комунального підприємства

Балаклійської районної ради «Редакція газети 

«Вісті Балаклійщини» (код ЄДРПОУ 31536324) 

в результаті реорганізації шляхом перетворення  

у суб’єкт господарювання

 

Враховуючи звернення комунального підприємства Балаклійської районної ради «Редакція газети «Вісті Балаклійщини», відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статей 20,21,22 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», керуючись Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада


ВИРІШИЛА:


1. Припинити діяльність комунального підприємства Балаклійської районної ради «Редакція газети «Вісті Балаклійщини» (код ЄДРПОУ 31536324) (далі – Підприємство), що знаходиться за адресою: 64200, Харківська обл., м. Балаклія, вул. Жовтнева, 14, в результаті реорганізації шляхом перетворення у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

2. Створити  комісію з реорганізації  у наступному складі:

1.

Шевченко

Олександр Миколайович

-

директор комунального підприємства Балаклійської районної ради «Редакція газети «Вісті Балаклійщини» (за згодою),

 

 

Члени комісії:

 

 

 

2.

Калінічева

Тамара Василівна

-

головний бухгалтер комунального підприємства       Балаклійської районної ради «Редакція газети «Вісті Балаклійщини» (за згодою),

3.

Пономаренко

Надія Станіславівна

-

менеджер з реклами комунального підприємства       Балаклійської районної ради «Редакція газети «Вісті Балаклійщини» (за згодою),

4.

Ситнік

Олександр Петрович

-

начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (за згодою),

5.

6.
7.

 

 

 

   Бовдуй

Олена МиколаївнаМорозова Оксана ВолодимирівнаГолотова Ганна Олександрівна-

 

 

 


 

 

 

 

начальник відділу соціального розвитку, торгівлі та управління комунальним майном управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (за згодою)керуюча справами Балаклійської районної ради
радник голови районної ради з економічних та фінансових питань

 3. Робота комісії з реорганізації буде здійснюватись за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 14.

4.  Установити, що відповідно до статті 105 Цивільного  кодексу України з моменту призначення комісії з реорганізації до неї переходять повноваження  щодо управління справами Підприємства.

5. Доручити комісії, зазначеній у пункті 2 цього рішення, вжити організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством, щодо припинення Підприємства в результаті реорганізації шляхом перетворення у суб’єкт господарювання, у тому числі:

5.1. У встановленому порядку повідомити відділ з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб,  фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Балаклійської районної державної адміністрації про прийняте рішення щодо припинення  комунального підприємства, зазначеного у пункті 1 цього рішення, в результаті реорганізації шляхом перетворення у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації. 

5.2. Встановити строк для заявлення кредиторами своїх вимог 2 (два) місяці з дати оприлюднення повідомлення про припинення діяльності підприємства в результаті реорганізації шляхом  перетворення у суб’єкт господарювання.

5.3. Здійснити інвентаризацію майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі  комунального підприємства, яке реорганізується.

5.4. Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами скласти передавальний акт підприємства. Подати передавальний акт та статут суб’єкта господарювання на затвердження Балаклійській районній раді.

5.5. Інші заходи, передбачені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та іншими законодавчими актами, здійснювати  у встановлені законодавством строки.

5.6. У встановленому порядку подати документи, визначені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», до відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб,  фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Балаклійської районної державної адміністрації для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про припинення комунального підприємства в результаті реорганізації шляхом перетворення у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації, зазначеного у пункті 1 цього рішення, згідно з чинним законодавством.

5.7. Після державної реєстрації та внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

6. Припинення комунального підприємства Балаклійської районної ради «Редакція газети «Вісті Балаклійщини» в результаті реорганізації шляхом перетворення у суб’єкт господарювання провести в шестимісячний термін з дати прийняття даного рішення. 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).
 Голова районної ради                                                                          О.Літвінов